Şimdi Ara

Thermaltake m9 vs Aerocool aeroracer-pro... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TT derim ben ama.. aldığın modelde kötü değil yani. GG kullan.
  • v-touch aldım ve kesinlikle tavsiye ederim thermaltake in cazibesine kapılmayın içindeki fana bir coolermaster ilave ettm aynı fan sayısındaki tt ye göre sıfır ses ama sıcaklık biraz arttı o da hdd yuvasının yana bakar halde olmasından kaynaklı gibi.önden gelen havayı kesiyo biraz,yana fan desteği gerekli kesinlikle.sessiz ledli bir fanla harika iş çıkarır o kasa,aradaki fiyat farkına sayın onu da,ayrıca içindeki fan tabii ki 3 pin tt de değildi.öndeki dokunmatik ekransa çok havalı duruyo,masada dururken kasanın o fotolardaki muzdarip görüntüsünden eser yok gerçekten....
    tek kötü yanı ise ön panelin çok kolay çıkmaması,bunu bir "-" olarak çok görmemek lazım ama ön fanı çıkarıp-takmak için ön panelin çıkması gerekli,baya uğraştım açıkçası. yurtta uygun tornavidamın olmaması da büyük bir etkendi tabii...
    sonuç olarak kullanmaya az önce başladım ve gayet memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnCrhn -- 11 Kasım 2008; 4:00:21 >

• En sonunda karar verip almışsın V-touch u nasıl kasa Belki bende alabilirim. Ama rc 690 düşünüyorum.

Hadi Hayırlı olsun
  • s9 pro alsaydın beaa,bakın şimdi s9 pro nun sesini dinleticem

-..................................
    -duydunuzmu,duymadınız demi,ses yok

şu toz olayınıı niye böyle yapmışlar haala anlayamadım
  • valla tavsiye ederim fan kontrolcü olayı hoş eğer başka fan kontrolcüye para vermicekseniz alın,ha yok ben bununkini beğenmedim ben başka kontrolcü istiyorum o zaman bu kasaya bu parayı vermenin bir anlamı yok zaten...ben kasama 3 tane hiper in 12 lik mavi ledli şeffaf,krom fanlı fanlarından aldım görüntü ve ses gayet iyi sonuçta kısıyorum fanı ve makul bir ses seviyesine iniyor ses....artırınca da pek fark etmiyor açıkçası sıcaklık daha detaylı bir test yapmadım henüz.sensorleri yerleştirmedim tam olarak daha...onun da sonucunu yazarım..

bu arada arkaya mavi ledli yerine kırmızı ledli bir fan alıcam kasa böle tek renk basit görünüyo biraz değişik bir hava katsın,hani sıcak havayı tahliye havası versin diye,hoş olur bencesonuçta sata kablolar kırmızı bnm a-data ramler de penbe güzel olucağını düşünüyorum....son halinin fotolarını ortam mod bölümünde bulabilirsiniz yakında büyük ihtimal takip edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnCrhn -- 12 Kasım 2008; 3:20:37 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.