Şimdi Ara

Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasanın sıfırı ortalama 725 TL civarına satılmaktadır.Ben pazarlıksız 600 Tl ye bırakıyorum akıllı olan sıfırdan hiç bir farkı olmayan bu efsane kasayı alır gider her türlü pc bileşeninin sorunsuz takabilirsiniz.Kasada psu gibi full modülerdir herşeyi vidasız halledebiliyorsunuz.Psu nunda 560 ila 600 watt civarındaki full modüler denkleri 350 TL civarına satılıyor ben 250 TL ye bırakıyorum.Eğer birlikte alınırsa son fiyatım 800 TL dir.Dahada düşmem boşuna teklifte bulunmayın.Ankara içi elden teslim Ankara dışı kargo alıcıya ait olmak kaydıyla ödeme sonrası aynı gün kargoya verilir.Alıcı get ilan isterse yüzdesini ödenmek kaydıyla ilan açılıp get sanalpazar vs üzerinden satılabilir.Kasa full tower olduğundan zırt pırt sağa sola taşınamaz gösterilemez.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu Thermaltake Armor Plus / High Power 560 watt psu

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel.

• Güncellendi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.