Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de bu dediğiniz görevleri hep bu görevden önce yaptım bu görev gelince kimseyi falan öldürmedim ama halamkabul etmiyor haritada bütün soru isaretlerini gezdim ama yok olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Evet o 1000 kron vermeniz lazım
    Hocam param yoktu yeni techizatlar cekmistim veremedim dünaradım o tablocuyu ama yerini bulamadim nerde oldugunu billiyor musun

• Mrvntrlk M kullanıcısına yanıt
    Burada görevi anlatıyor ama yeri tam bilmiyorum ben

https://guides.gamepressure.com/thewitcher3bloodandwine/guide.asp?ID=36630

• quote:

Sagolasın bir bakayım yapamassam dönerim yine

• Witcher bende var ancak ben bu oyunun ne 1.sini oynadım ne 2.sini oynadım şimdi açıp oynamaya başlasam beceremem ki level sistemi var hangi giysi takılacak vs vs hiç bilmiyom genede oynayayım mı
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Youtube'dan ilk iki oyunun özetleri var onları izleyin genel bilgi olsun.Oynanışa gelirsek de yavaş yavaş anlarsınız çok zor değil oyun.Yine internette anlatımlar var teçhizatlarla ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrvntrlk

Reis onuda insanlara zarar verdi diye öldürdüm 😀

Alıntıları Göster
    Ah be oldurmeseydin keske adam yalvardi o kadar neslinin son uyesi diye

• Yalnız yukarıda arkadaş merhameti göstermeyi sormuş sonradan görüyorum ki cömertlikle ilgili bilgi verilmiş, ikisi farklı erdemler.

Merhamet için o armadillo gibi olan yaratığı öldürmemek, ava çıkılan görevde kapana yakalanmış kurdu (yoksa tilki miydi) serbest bırakmak, heykelin billurlarını aradığımız görevde billurların yaşlı amcada bir süre daha kalmasına izin vermek gibi olaylar vardı diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 22 Ağustos 2018; 14:37:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Ah be oldurmeseydin keske adam yalvardi o kadar neslinin son uyesi diye

Alıntıları Göster
    Sorma ya şehirde her yere afiş astılar geralt canidir diye😀

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Yalnız yukarıda arkadaş merhameti göstermeyi sormuş sonradan görüyorum ki cömertlikle ilgili bilgi verilmiş, ikisi farklı erdemler.

Merhamet için o armadillo gibi olan yaratığı öldürmemek, ava çıkılan görevde kapana yakalanmış kurdu (yoksa tilki miydi) serbest bırakmak, heykelin billurlarını aradığımız görevde billurların yaşlı amcada bir süre daha kalmasına izin vermek gibi olaylar vardı diye hatırlıyorum
    Son ikisine hic denk gelmedim galiba tam olarak nerede olduklarını biliyor musun

• quote:

Usta tablocu yok ortalıklarda kaybolmuş 😁 ne yapacam

2 yili gecti oynayali, aklimda kalmamis yerleri ama netten baktim.

Billur gorevi su;
    Goodness, Gracious, Great Balls of Granite!
    Start Location: This side-quest can be acquired via a notice posted on one of the Notice Boards in the main Beauclair city region.

Avla ilgili kontrat gorevi de su;
    Contract: Big Game Hunter
    Start Location: This contract side-quest can be acquired via a notice posted on the Notice Board by the Cockatrice Inn.
    Bu arada bu gorevde kapandan kurtardigimiz kurt veya tilki degil pantermis
    Ayrica bu av gorevinin sonunda bir solene/davete katiliyorsun, bu davette Beledal'la konusurken kizinin durumunu sorman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 22 Ağustos 2018; 21:29:5 >
  • quote:

Billur gorevi su;
    Start Location: This side-quest can be acquired via a notice posted on one of the Notice Boards in the main Beauclair city region.

Start Location: This contract side-quest can be acquired via a notice posted on the Notice Board by the Cockatrice Inn.
    Ayrica bu av gorevinin sonunda bir solene/davete katiliyorsun, bu davette Beledal'la konusurken kizinin durumunu sorman gerekiyor.
    Cok sağol reisnyapacam simdi

• quote:

Billur gorevi su;

Reis inanmayacaksın ama bu görevleride yapmışım galiba merhametli oldugumu kanıtlayamayacağım

• quote:

Yalnız yukarıda arkadaş merhameti göstermeyi sormuş sonradan görüyorum ki cömertlikle ilgili bilgi verilmiş, ikisi farklı erdemler.

Doğru diyorsunuz hocam ben niye cömertliği anlattım

• quote:

Doğru diyorsunuz hocam ben niye cömertliği anlattım

Alıntıları Göster
    Bari kılıç hasarı falan nasıl onu diyin butun gorevleri merhametsizce yapmışım😀

Dostum sende de hiç merhamet yokmuş.Kılıç oyundaki en iyi kılıç zaten.Sen level atladıkça o da atlıyor verdiği hasar artıyor

• quote:

Dostum sende de hiç merhamet yokmuş.Kılıç oyundaki en iyi kılıç zaten.Sen level atladıkça o da atlıyor verdiği hasar artıyor
    Grifin veya wolf gear yap ustune queen ve igni agirlikli bir built yap alchemy den belli skilleri ac gerekli potion lari yap mutagenlerdende sign ile ilgili olanlari ac olumsuzsun ben death match da 2 ignide kilic kullanmadan kul ediyorum genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Grifin veya wolf gear yap ustune queen ve igni agirlikli bir built yap alchemy den belli skilleri ac gerekli potion lari yap mutagenlerdende sign ile ilgili olanlari ac olumsuzsun ben death match da 2 ignide kilic kullanmadan kul ediyorum genelde

Alıntıları Göster
    Hocam daha cok aart kullaniyorum ben zaten kolay ölmüyorum tesham mutna zırhı var can çalıyor sürekli aardda dondurak öldürüyorum

• quote:

Napayim ama yani adamin teki heykelin şeyini almış basilisk desen surekli birilerini öldürüyor tablocu görevinde param yoktu neyse yapacak bir sey yok Allahtan celik kılıcım iyi yan gorevden geldi baska bir witcherla karşılaşıyoruz canını bağışlayınca zula yerini söylüyor en iyi celik kılıç o şuan da benim oyunda

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.