Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kontrat hocam, görevin adını bulduğumda söyleyeceğim
  • Ne kadar süredir oynadığımıza nereden bakıyorduk acaba ?
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Envanterden karakter detaylarına tıklarsanız orda gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Envanterdeyken R2 basılı tutunca ekrana geliyor.

• 8 gb ram, gtx 850m ekran kartı ve i5 4200H işlemci. Bu sistem ile geçen sene oyunu 45-50 fps arasında mediumda oynuyordum. Bu sene oyunu steamden alıp tekrar başladım ve oyun başladıktan 10 dakika sonra 25 fps kadar düşüyor. Sistem mi yetmiyor yoksa başka bir sorun mu var sizce?
  • Uchihasasukee kullanıcısına yanıt
    Biz pcden anlamayız ki, ps4'te oynuyoruz, burası da playstation konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Yanlış yere yazmışım hocam

• Bu rün yazıcısı sürekli para istiyor iflas edeceğim gerek varmı bu rünlere bu kadar para vermeye değermi. 5k verdim şimdi 10k istiyor daha ne kadar verceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydın_m -- 5 Haziran 2017; 17:55:36 >
  • aydın_m A kullanıcısına yanıt

Son olarak da 20 istiyordu galiba , silah zırhlara slot ekleme ve efsunlama yapması faydalı aslında, ben Aerondight'a slot açıp efsunlamıştım ama ciddi para yiyor, orası doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 5 Haziran 2017; 20:34:49 >

• Bi trophy var 50 yaratık ve insanı kafasından vur diye. Ben bunu yapıyorum yapıyorumda açılmıyor bir türlü. Tam suratından felan mı vurmak lazım arbaletle?

• CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    En kolay Devil's pit te oluyordu.kafandan vurarak emin olduğun şekilde yap.bende de bayağı geç alabilmiştim o trophy yi.glitch den midir yoksa yaptığımızı zannedip yanlış yapamadığımızdan mıdır.alana kadar dene.

• ykrr kullanıcısına yanıt
    Devils pit hic aklıma gelmedi söylediğin iyi oldu.Orada baya fazla düşman var birde orda deneyelim bakalım biraz uğraştıracak gibi sağolasın tesekkur ettim

Kafadan vurarak ölüm sayması için ekranın titremesi lazım, buna dikkat et. Uğraştırabilir biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Titreşimle alakalı tüm ayarlar kapalıydı bende. Onlarıda açayım en iyisi çok teşekkürler.

Adam lar bitince tabeladan saray a ışınlan sonra tekrar Devil's pit yap.adamlar spawn olsun.ayrıca galiba Aard büyüsünün trophyside en kolay orada oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykrr -- 6 Haziran 2017; 0:6:29 >
  • Hafta sonu Blood and Wine'ın suyunu çıkartıp 3 farklı sonla da bitirdim. Bütün övgüleri, ödülleri hak ededn bir DLC olmuş.

Ana kayıt oyunum Unseen Elder path olsun dedim ama pek beğenmediğim bir sonla bitti o. O yoldan gidip daha iyi sonla bitirmek mümkün mü oyunu spoiler içinde bir çıtlatın.
  • Zırh yapabilmem için ay gümüşü parçası lazım ama onu nereden bulacam, ya da neyi sökmem lazım bir türlü bulamadım
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    Oda aklımda bulunsun load süresi biraz uzun ama olsun:) cok tesekkur ederim epey yardımcı oldun

• C-TRanger kullanıcısına yanıt

Malesef, Unseen Elder'e gitmeyi seçtiğinde oyunu iyi sonla bitiremiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Malesef, Unseen Elder'e gitmeyi seçtiğinde oyunu iyi sonla bitiremiyorsun

Teşekkür ederim, o zaman kurdele way akar. :P Gerçi yapacak bir şey de kalmadı oyunda, maks level kasarım belki. (Tabi bir de buga giren Ofierli set görevleri var. )
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.