Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (944. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asosyalist

Görevle gidiliyor

Hocam spoiler verebilirsin ben daha önce bitirdim oyunu. Hangi görevle gidiliyor ? Oradaki iki tane görevi yaptım ben ama hiç dikkat etmedim etrafa. Şimdi de içerideki kapılar kilitli. Hjalmar'ı seçtiğim için orayı da araştıramadım ondan dolayı mı acaba ? Nasıl alacağım ben bu soru işaretini.
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Cerys ile gidiliyor hocam. Onu seçmeniz lazım Hjalmar yerine. Kudret alanı var orda. Mağara gibi bi yer. Cerys ile Hjalmar ın çocukluğunda oynadığı bi yermiş. Mahzenlere inin belki kapı açıktır. Fıçıların olduğu mahzene inin. Orda kapı. Kilitli de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VideoGamerOnline -- 28 Temmuz 2017; 22:41:46 >
  • hots'la gelen özellikle ağır zırhları hafif yapabiliyorsun, bu olabilir

@Waaps arkadaş cevap vermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crys'i seçmedim ne yazikki, onunla salondaki partide yarışalım mı dediği yer muhtemelen ama yarışta ben etrafa dikkat etmedim. Yani almadım dolayısıyla. Hocam kapılar kilitli hepsini kontrol ettim, hatta yandaki demircinin oradaki kapıdan da girdim aşağıdaki kapı kilitli bu seferde. Beni o dağın başına çıkarın ya

Edit: Ben dağın tepesine tırmandım, kenardan yol varmış ilk yeşillik başlıyor sonra komple tırmandım dağa. O yarış yaptığımız kısıma geldim ama mağara falan yok orada bulamadım o kudret alanını. Tam üstüne gittim dağda ama aşağıda olarak gösteriyor, altımda kalıyor yani. Oraya başka bir geçiş yolu var galiba bilen varsa söylerse memnun olurum.

Edit2: Kaer trolde'nin oradaki demircinin kapısından girip aşağıdaki mahzene iniyoruz ama o kapı kilitli ve o kapının ardındaymış o kudret alanı. Benim o kapıdan geçmem lazım, Hjalmar'ı seçtiğim için orası kilitli kalmış okudum birkaç yerde.

Edit3: Debug Console Enabler v1.31 diye bir mod varmış, iki tane dosya atıyorsunuz console açılıyor ama listedekilerin hiçbiri çalışmıyor. Kamerayı sadece free yapabiliyorsunuz. Sonra Door Unlocker diye bir modu mod klasörüne attım kapının önüne gittim console'a ToggleLock yazınca kapı haşırt diye açıldı. Steam goty versiyon, merak eden olursa böyle çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 29 Temmuz 2017; 3:33:24 >

• tianshang54 T kullanıcısına yanıt
    Belki modlarla bi ayarlama yapılıyordur bilmiyorum ama normal şartlarda gwent bahsini yükseltme şansı yok.
  • Kesinlikle öneririm hocam çok daha rekabetçi ve keyifli oluyor. Witcher ekipmanlarının başına efsanevi ibaresi ekleniyor. Her eşyanın ve görevin, düşmanın levelleri çok daha yüksek oluyor. Mevcut zulanızdaki ve envanterinizdeki birçok şey yerinde duruyor, quest item lar hariç. Bunun dışında bildiğiniz sıfırdan başlamak gibi herşeye baştan başlanıyor görevler vb.

Öncelikle kalan tüm yan görev, kontrat vb ne varsa tamamlamanız daha iyi olur.

Bu şekilde ng+ a death march zorluğu + oynanış ayarlarındaki düşman yukarı ölçekleme ayarı açık şekilde başlamanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 29 Temmuz 2017; 18:37:54 >
  • aynen ayarlayan modlar var onu, bazilari cok ucuk degerler ama dengeli olan modlar da mevcut. yalniz dikkat edin bazi modlar gwent maclarindan ekstra exp de veriyor. ben indirdigim modun o ozelligini cok sonra fark ettigim icin gwent oynadikca catir catir level atladim, sonra questlerin leveli dusuk kaldigi icin onlardan exp alamadim :D
  • Teşekkürler hocam
  • 4.oyunumda full melee kasıyorum ama biraz zorluyor.Ölüm marşında oynuyorum. 3.bitirişimde aynı zorlukta full sign kasmıştım ve hiç zorlamamıştı.

Sign > Melee sanırım..

İlk 2 oyunu build falan uğraşmadan en kolayda oynamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 29 Temmuz 2017; 18:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Crys'i seçmedim ne yazikki, onunla salondaki partide yarışalım mı dediği yer muhtemelen ama yarışta ben etrafa dikkat etmedim. Yani almadım dolayısıyla. Hocam kapılar kilitli hepsini kontrol ettim, hatta yandaki demircinin oradaki kapıdan da girdim aşağıdaki kapı kilitli bu seferde. Beni o dağın başına çıkarın ya

Edit: Ben dağın tepesine tırmandım, kenardan yol varmış ilk yeşillik başlıyor sonra komple tırmandım dağa. O yarış yaptığımız kısıma geldim ama mağara falan yok orada bulamadım o kudret alanını. Tam üstüne gittim dağda ama aşağıda olarak gösteriyor, altımda kalıyor yani. Oraya başka bir geçiş yolu var galiba bilen varsa söylerse memnun olurum.

Edit2: Kaer trolde'nin oradaki demircinin kapısından girip aşağıdaki mahzene iniyoruz ama o kapı kilitli ve o kapının ardındaymış o kudret alanı. Benim o kapıdan geçmem lazım, Hjalmar'ı seçtiğim için orası kilitli kalmış okudum birkaç yerde.

Edit3: Debug Console Enabler v1.31 diye bir mod varmış, iki tane dosya atıyorsunuz console açılıyor ama listedekilerin hiçbiri çalışmıyor. Kamerayı sadece free yapabiliyorsunuz. Sonra Door Unlocker diye bir modu mod klasörüne attım kapının önüne gittim console'a ToggleLock yazınca kapı haşırt diye açıldı. Steam goty versiyon, merak eden olursa böyle çözdüm.

Hayır hocam Cerys seçmen gereken yer orası değil,o koşu sırasında bulmuyorsun yani soru işaretini.Skellige hikayesinin sonuna doğru salonda ayılar saldırdıktan sonra olaya çözüm bulmak için Cerys ya da Hjalmar'la gitmen gerekiyor.İşte o seçimde Cerys'i seçersen mahzenlere inip o soru işaretinin olduğu Kudret Alanı'nı buluyorsun,tek yolu o

Edit : Gerçi çözmüşsün ama belki aynı durumu yaşayıp merak edenler olabilir diye dursun mesajım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 30 Temmuz 2017; 1:42:20 >

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hocam işte ben onu seçmedim, çok saçma olmuş. Yani o kudret alanı spoiler falan değil, onu almak için şunu şunu yapmanız lazım yapamazsanız alamıyorsun dersen ben o kadar saatin sonunda çıldırırım

Neyse aynen hile hurda yardımıyla aldım, bugün de tam 6 saatimi verdim komple skellige'daki soru işaretlerini temizledim. Novigrad ve velen de zaten bitmişti. Denizden aldım novigraddaki demirciye sattım, en pahalı o alıyordu. Lakin onun da parası çok değil, kalanları da kaer trolde veya çok tanınmayan demircilere de sattım. Üzerime de gömlek giydim çıplak ayak açıldım denize, 60+k para kastım. Oxenfurt'a uğradığımda beni bir vergi memuru buldu ayak üstü, nereden geliyor bu değirmenin suyu falan dedi. Hırsızlık falan yapmadın değil mi diye sordu, witherlar yapmaz öyle şey dedim sonra bana bir diploma verdi iyi iş yapmışım. Evinin duvarına asarsın dedi. Bu ayrıntı cuk diye oturdu yani öyle söyleyeyim şaka değil gerçek.

• Level 97 ne demek yahu! Kılıcı oyun bittikten bir hafta sonra eve yollucaklar sanırım.... Bununla ilgili bir mod veya hile var mı bildiğiniz?
  • piquet kullanıcısına yanıt
    Bu resmini attığınız oyuncu benim gibi oyunun hastası, yüzlerce saat manyak gibi oynayan bir arkadaş olsa gerek. Normal yani bunun modla vb bir ilgisi yok. Bende de 100 level kılıçlar var.
    Oyunda max 100 levele çıkılıyor.
    Muhtemelen ana oyun + 2 ek paketi bitirmiş, üstüne ng+ yapmıştır. Direkt sıfırdan başlayıp o levele ulaşmak mümkün mü ondan emin değilim denemem lazım.
  • arkadaşlar oyunu ilk defa oynuyacağım indirmeye başladım skyrim vs. hiç oynamadım daha önce bana önerebileceğiniz mod felan varmı

ekran kartım 1050 bu arada sorun olmaz değil mi?
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Medium ayarlarda 60 fps alırsınız. Akıcı bir şekilde oynarsınız oyunu.
  • Doğrudur hocam bende geçen sefer sign ile oynamıştım gayet rahattım şuan savaşa girerken 2 kere düşünüyorum özellikle bazı canavarlara yaklaşmak zorunda olmak çok kötü bir vuruyor çeyrek can felan kalıyor. Gerçi anafor yeteneğini açtığımdan beri biraz daha rahatım bir darbe yiyip arka arkaya 8-9 darbe vuruyorum
  • VideoGamerOnline kullanıcısına yanıt
    peki hocam yeni başlayanlara öneriniz varmı mod vs. yüklemelimiyim
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuda arkadaşlar size yardımcı olacaktır. Benim modlar hakkında pek bilgim yok maalesef.

• Ben bu modları kullanarak oynuyorum.Vanilla halinden kat ve kat zevkli geliyor oyun.
  • bu modları nereden indirebilirim? ve türkçe yama ile uyumlumu acaba
  • 
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.