Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (917. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, witcher 3 için superme to extreme modunu yükleyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyundan witcher 1 in verdiği tadı alamayan bir tek ben miyim?

Pc de duruyor 3 te 1 ini bitirdim, zaman zaman tekrar girip oynuyorum,ama bağımlı yapamadı beni kendisine. Yani rpg acemisi olan ben bile oyunun modunu zor seviyeye yükselttim.Kedi iksiri içmeden witcher 1 de adım atamazsın mağarada,burda serbest, 2 de öyleydi serbest.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 24 Mayıs 2017; 19:39:19 >
  • Kesinlikle bende aynı şekilde düşünüyorum. 1. oyunun atmosferini hiç bir şekilde hissettiremedi 3. oyun.
  • Biraz daha casual oyunculara ithaf ediyor artık bu oyun diye düşünüyorum. Mesela 1. oyunda normal modda ilk boss savaşını 30-40 dakika oynayıp sinirden berteraf bir şekilde geçmiştim :) Kolaya alayım dediğimde yoktu seçenek.Hikaye ve kurgusuyla zaten farklılık yaratıyordu.
  • İlk oynadığım zamanlar Azar Javed boss savaşının bulunduğu chapterı sürekli sinirlenip bıraktığım için 1 ayda bitirmiştim. Özellikle RPG oyunları zaman geçtikçe casual kitleye hitap etmeye başlıyor. En basit örneği Morrowind ile Skyrim zaten.
  • Arkadaşlar velendeyim 10 levelım fakat bir sonraki şehirdeki görev için 16 level istiyor. Sürekli yan görevleri yapmaya çalışıyorum fakat çok az exp veriyor bu şekilde nasıl 16 level olucam anlamadım ? Normal mi bu kadar az exp vermesi yoksa 16 level olmadan da göreve başlasam olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fairy Tail -- 26 Mayıs 2017; 14:34:33 >
  • Arkadaşlar Yeniden witcher 3 aldim ps4 için en baştan oynayacağım bitireceğim fakat goty surumu değil aldığım

Bitirdikten sonra ek paketleri elimdekini satıp goty sürümünü alıp oynayabilir miyim acaba nasıl oluyor normal oyundan ek paketlere geçmek anlatabilir mısınız?

• 13 level death march oynuyorum, Following the Thread (İpin Ucunda) görevini yapayım dedim. Novigrad bölümü bitti, Skellige'ye gittim. Sirenleri kestim, 1000 altınımı falan geri aldım. Neyse görevin kalanını yaptım. Ama o haydutların olduğu yerin anahtarı düşmedi, daha önceki oyunumda 24 leveldim bu görevi de tamamlamıştım. Sonra farkına vardım Flesh for Sale diye bir görev vardı lan diye. Şimdi ben ne esirleri kurtarabildim ne de kilitli kapıları açabildim. Ana bacı sövüyorum 20 dakikadır böyle embesil bir sistem olmaz. Skellige'ye gidiş görevi 16 level zaten, sen oraya 7 level quest koyuyorsun. Görevleri zamanında yapmaya dikkat ettim adam gibi güme gitti şimdi.
  • furkan qf F kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, güle güle oynayın.

Goty yılın oyunu sürümü, tüm dlcleri içeren komple sürüm oluyor. Siz the witcher 3 wild hunt ana oyunu almışsınız standart sürüm. Elinizdekini satıp goty almanıza gerek yok. Ek paketleri ayrı ayrı alabilirsiniz. Hearts of stone & blood and wine.
    2 ek paketi aynı anda season pass ile almak da bir seçenek.

Goty alırsanız goty olmayan sürümdeki save dosyalarınızı kullanamazsınız. Sıfırdan başlamanız gerekecek. Aynı sürüm değil çünkü ufak farklılıklar oluyor dosya yapılarında vb. Artık burada seçim sizin. Ya daha oyunun başındayken satıp goty alırsınız ya da dediğim gibi season pass alarak 2 büyük dlcye sahip olursunuz.
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    Biraz sabırlı ve dikkatli , etrafı keşif odaklı ilerlerseniz seviye atlama , bütçe vb konularda sıkıntı yaşamazsınız. Zamanla hepsi olacaktır. Bir ana/yan görev bitince diğerine hemen başlamayın. Bir göreve de başladıysanız yarım bırakmayın, bitirin. Aradan çok zaman geçip karakteriniz seviye atlayınca , düşük seviyeye göre ayarlanan görevden alacağınız XP düşebiliyor.

Kendi seviyenize yakın olan yan görev, kontrat, hazine avı görevlerini yapmaya çalışın ilk etapta. Önceliğiniz bulunduğunuz şehir olsun. Mesela Velen'desiniz şu an. Mümkün mertebe Velen görevlerini, ek olarak ? işaretli yerleri inceleyin. Canavar yuvalarını patlatın, zor durumdaki insanlara yardım edin. Sarı ünlem işaretli ufak görevlere de bakabilirsiniz.

Diğer görevler için hele ki sizin seviyenizi aşıyor ise asla acele etmeyin. Görevleri inceleyin, çok düşük seviyelerde kalan ufak görevler varsa onları da aradan çıkartın isterseniz. Dediğim gibi oyunu kavradıkça, ilerledikçe zamanla hepsi rayına oturur.

• Arkadaslar kedi ekipmanlarimi buyuk usta seviyesine cikarmak istiyorum. Diagramlari yaptim. Su an elimde üstün kedi ekipmanlari var. buyuk usta seviyesi icin ustaca yapilmis ekipmanlar istiyor anlamadim bendeki üstün kedi ekipmanlari neden olmuyor

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Üstünden sonrası ustaca yapım oluyor hocam, önce ustaca yapım seviyesine yükseltmelisiniz. Zaten işleme (zanaat) kısmında gereksinimlerde orta kısımda neyin eksik olduğunu belirtiyor.
    Büyük usta (grandmaster) seviyesi için Toussaint'a gitmeniz lazım. Oyundaki en üst seviye tek demirci orada mevcut çünkü. (büyük usta demirci) Belli bir seviyeye & hikaye ilerlemesine gelince açılıyor Toussaint.
  • Witcher figürü arayan arkadaşlar, aliexpress'te şu an 20 dolara düştü figür (dark horse'un devasa figürü, 200-300 TL'ye satılan), ben aynı satıcının farklı ilanından almıştım 40 günde geldi, kutusuz aldım (zaten kutu haşat olacağı için), bolca balona sarmış ve bir karton kutuya koymuştu satışı, karton kutu haşattı beklediğim gibi ama balonlar figürü çok iyi korumuş en ufak yamukluk bile yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Biraz sabırlı ve dikkatli , etrafı keşif odaklı ilerlerseniz seviye atlama , bütçe vb konularda sıkıntı yaşamazsınız. Zamanla hepsi olacaktır. Bir ana/yan görev bitince diğerine hemen başlamayın. Bir göreve de başladıysanız yarım bırakmayın, bitirin. Aradan çok zaman geçip karakteriniz seviye atlayınca , düşük seviyeye göre ayarlanan görevden alacağınız XP düşebiliyor.

Kendi seviyenize yakın olan yan görev, kontrat, hazine avı görevlerini yapmaya çalışın ilk etapta. Önceliğiniz bulunduğunuz şehir olsun. Mesela Velen'desiniz şu an. Mümkün mertebe Velen görevlerini, ek olarak ? işaretli yerleri inceleyin. Canavar yuvalarını patlatın, zor durumdaki insanlara yardım edin. Sarı ünlem işaretli ufak görevlere de bakabilirsiniz.

Diğer görevler için hele ki sizin seviyenizi aşıyor ise asla acele etmeyin. Görevleri inceleyin, çok düşük seviyelerde kalan ufak görevler varsa onları da aradan çıkartın isterseniz. Dediğim gibi oyunu kavradıkça, ilerledikçe zamanla hepsi rayına oturur.

Cok tesekkurler hocam cevap icin

• Hocam bilgileriniz için teşekkür ederim ben de dediginiz gibi yaptim oyunu arkadaşım aldı ben de goty sürümünü satın aldim direk o şekilde basliyacagim:) ıyi ki böyle bisey yapmışım Ben saveler durur diye düşünüyordum açıkçası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şu oyundan witcher 1 in verdiği tadı alamayan bir tek ben miyim?

Pc de duruyor 3 te 1 ini bitirdim, zaman zaman tekrar girip oynuyorum,ama bağımlı yapamadı beni kendisine. Yani rpg acemisi olan ben bile oyunun modunu zor seviyeye yükselttim.Kedi iksiri içmeden witcher 1 de adım atamazsın mağarada,burda serbest, 2 de öyleydi serbest.

Oyun kolay geliyorsa death march da oyna hocam. Death march baya zorludur

• zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    20 dolar çok 20 lira olsa alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

20 dolar çok 20 lira olsa alırım.

20 liraya o boyutta figür bulursan getir de biz de alalım gardaş
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Gardaş çakma değil mi bu zaten hepi topu 2 lira değildir maliyeti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Gardaş çakma değil mi bu zaten hepi topu 2 lira değildir maliyeti

Çakma değil ;) Orjinal ürünlerin ana üretiminden satış direk. İster kutulu ister kutusuz gönderiyor adamlar. Dark Horse figürü diyorum ;)
    Birebir bu :
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.