Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (879. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun başında daha yeniyseniz hemen görevlere dalmayın ilk başta soru isaretlerini sarı unlemleri kontratlari yapın karakteriniz gelişsin öyle ana göreve devam edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krayola

Oyunu bitiren arkadaşlar bir bakabilirse çok makbule geçer 😄

Arkadaşlar oyunun sonunda Ciri'nin witcher olması veya ölmesi gibi sonuçların dışında Radovid'in ölmesi için neler yapılması gerekir ? Bu sorum ayrıca Temerya konusunda en iyi sonuca ulaşmak amacıyla yapılması gerkenler için de geçerli.

Bir de bu sevgili seçiminin oyunun bitiminde eksileri artışarı varsa bunlar nelerdir ?

yardımcı olayım aga

radovid suikastı için triss'le beraber phillipa eilhart'ı djisktra'nın elinden alırken djisktra'ya nazik davranıp zorla geçmeye çalışmicaksın yani ayağını kırmicaksın, sonrasında suikast görevi çıkıcak ve suikast yaptıktan sonra roche'un tarafını tutacaksın

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Evet ben o sekılde yapıyorum sıfırdan tekrar basladım sırf bunun ıcın
  • Arkadaşlar oyunda donma problemim var. 2-3 saniyelik donmalar yaşıyorum sürekli. Şehirlerde yoğun detay olan yerlerde çok sık oluyor özellikle. High ayarlarda oynamaktayım ama lowa da alsam yine oluyor. Oyun orijinal bu arada. Sistem ise şu şekilde:

Pentium G3258 4.0ghz

8gb ram

R7 360 OC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torata90 -- 19 Şubat 2017; 14:25:27 >
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    Hdd nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Witcher3 u yeni bitirmistim. Bugunde hearts of stone dlc sini bitirdim. Saheser bu oyun saheser. Sirada blood and wine var bakalm neler olucak =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • islemci kaynakli bir sorun gibi gozukuyor
  • Bu Skellige nedir ya 2-3 gündür buradayım da aşık oldum resmen haritaya atmosfere Müzikleri de ayrı enfes.İşin ilginç yanı sonra Velen'e dönünce orayı da özlemişim baya hani kötü gelmedi Velen de Skellige'den sonra.Adamlar atmosfer konusunda çığır açmışlar resmen.Ve oyundaki bütün müzikler de şaheser,daha beğenmediğim bir tane müzik olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Hdd nedir?

Hocam sorunu çözdüm. BES adlı programla işlemciye bi şey uyguladım, donmadan oynuyorum şu an.

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Sen bir de toussaint atmosferini gör.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Sen bir de toussaint atmosferini gör.

Bu hızla gidersem önümüzdeki ay anca görürüm orayı,120 saat oldu daha Skellige'ye yeni geçtim sayılır işte Oyun bitecek Hearts of Stone bitecek de Blood and Wine'a öyle geçeceğim yani daha yolum var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 19 Şubat 2017; 17:32:4 >
  • Hocam kaç levelsin ben 40 saatte 20 lvl ile geçtim Skellige e?
  • 96 saat te blood and wine dahil paketler bitti. Son zamanda bu kdr keyif aldigim oyun olmamisti.

• Geralt: Fogs thick as curlded milk.
    Lambert: Never took you for a poet.
    Geralt: But Im one..wanna hear limerick?
    Lambert: Suree
    Geralt: Lambert, Lambert.. what a prick.

Ah, ah şu oyunun diyaloglarındaki akıcılık, mizah, bazı yerlerde şairane yazım tarzı hangi oyunda var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan17

Hocam kaç levelsin ben 40 saatte 20 lvl ile geçtim Skellige e?

26 leveldim Skellige'ye ilk geçtiğimde,şu an 28'im

• quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

quote:

Orijinalden alıntı: krayola

Oyunu bitiren arkadaşlar bir bakabilirse çok makbule geçer 😄

Arkadaşlar oyunun sonunda Ciri'nin witcher olması veya ölmesi gibi sonuçların dışında Radovid'in ölmesi için neler yapılması gerekir ? Bu sorum ayrıca Temerya konusunda en iyi sonuca ulaşmak amacıyla yapılması gerkenler için de geçerli.

Bir de bu sevgili seçiminin oyunun bitiminde eksileri artışarı varsa bunlar nelerdir ?

yardımcı olayım aga

radovid suikastı için triss'le beraber phillipa eilhart'ı djisktra'nın elinden alırken djisktra'ya nazik davranıp zorla geçmeye çalışmicaksın yani ayağını kırmicaksın, sonrasında suikast görevi çıkıcak ve suikast yaptıktan sonra roche'un tarafını tutacaksın

Sağolasın kardeşim cevabın için. Diğerleriyle ilgili bilgisi olan yok mu ?

• Ya su oyunda gwentı oynayabılen var mı yoksa bana mı cok zor gelıyor?Ne yaparsam yapayım yenemıyorum.Ozel kartım hıc yok daha hıc oyun kazanamadım cunku.Gwentın puf noktalarını verebılecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Ya su oyunda gwentı oynayabılen var mı yoksa bana mı cok zor gelıyor?Ne yaparsam yapayım yenemıyorum.Ozel kartım hıc yok daha hıc oyun kazanamadım cunku.Gwentın puf noktalarını verebılecek var mı?

Desten genişledikçe rahat edeceksin. Bazı yapay zekalar kasıtlı olarak zor ayarlanmış, oda mecbur olmak zorunda. Oyun başlarında tokatlanmak da gayet doğal, inn lerde kart satanlar ve görevlerde kart hediye edenler var. Zamanla gwent e başlayacaksın ve bütün haritadakilerle oynayacaksın zaten, inanılmaz zevkli.

• Bu oyuna oyun dıyenın alnının catısından vururumBu adamlar şaheser yapmıs,ımdb den 9.9 puan alacak fılm yapmıslar.Rpg den nefret eden ben bu oyunu 3 gunde 40 saat oynamısım.Muzıklere dıyecek laf bulamıyorum hatta prıscılla resmen benı buyuledı.Bu oyuna pardon şahesere hersey feda olsun.Bılegım agrıyor mouse tutmaktan ama yınede bırakamıyorum boyle bırsey.

Hayatımda rpg olarak dıablo 2 yı 3saat tıtan questı 1saat oynadım rpgden nefret ederım ama wıtcher3 rpg degıl resmen basyapıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 21 Şubat 2017; 19:34:35 >
  • Görevleri aceleye getirmeden yapıp sindire sindire 215 saatte ana oyun + HoS + B&W bitti. Daha tonla soru işareti, yan görev vs. duruyor. İnsan gerçekten boşlukta hissediyormuş bitince onu anladım. Biraz zaman geçtikten sonra NG+ yapıp farklı stillerde oynayacağım. Gün içerisinde ancak işten geldikten sonra vakit ayırabildiğim için baya bir uzun sürdü bana göre.

Blood and Wine sonuyla ilgili:

Blood and Wine'ın sonunda Dettlaff'ın Syanna'yı öldürmesine izin verdim, sonra o yoluna gitti biz yolumuza. En başından beri suçsuz olduğunu düşünüyordum. Henrietta'da ileri geri konuşmaya başlayınca iyice gıcık kapmıştım zaten. Bana göre doğru olan bu sondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinnzz -- 22 Şubat 2017; 11:8:5 >

• 
Sayfa: önceki 877878879880881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.