Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Oyuna tekrar başladım en zorda. 3. kez bitiricem bu sefer w2 bitirdim onun kaydını aktardım w2 deki çıplak kadın dövmesi bile hala duruyor. Triss odaklı mı yennefer odaklımı gitsem karar veremedim varmı tavsiyeniz

İkisine aynı anda git bakalım neler oluyormuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogue One

Blood and Wine'nin bitişi ile Witcher 3 maceram sona erdi. Sanırım bu oynadığım en iyi oyundu...

Bu sahne baw da geçiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Felaket güzel olmuş izleyin mutlaka keşke filmde de bu cosplay rol alsa;

Çok iyi olmuş ama Geralt a çok benzeyen biri yerine sağlam oyunculuğu olan birisini tercih ederim her zaman.

• quote:

Blood and Wine bitirenler bakabilirmi?

Şu an sanırım ortalarındayım dlc'nin kaç farklı son var ve herkesi kurtarmanın bir yolu var mı? Spoiler serbest

Valla oyun bir yerde 2 ye ayrılıyor bir tanesi tamamen kötü son ile bitiyor diğerinde seçimlerine göre iyi veya kötü bitiyor. Çok fazla sonu var. Bende bir yerde save yaptım bütün olasılıklara bakıyorum.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Ana hikayede Yen ve Triss ile ilişki yaşamazsan (yada ikisi ile birden) ve Ciri'yi witcher yaparak bitirirsen oyunu, Blood and Winenin sonunda ziyarete geliyor seni ve kalmaya ikna edebiliyorsun şuan benim evin misafir odasında uyuyor :)

• quote:

Ana hikayede Yen ve Triss ile ilişki yaşamazsan (yada ikisi ile birden) ve Ciri'yi witcher yaparak bitirirsen oyunu, Blood and Winenin sonunda ziyarete geliyor seni ve kalmaya ikna edebiliyorsun şuan benim evin misafir odasında uyuyor :)

İyiymiş yaa valla bilmiyordum.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    3. defa oynuyorum sence dediğini yapmamış mıyımdır? :) İkisinede yürüdüm sonunda ciri geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 2 Şubat 2017; 4:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

3. defa oynuyorum sence dediğini yapmamış mıyımdır? :) İkisinede yürüdüm sonunda ciri geldi

O zaman sıra ensest ilişkilerde

• quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler haritada Kaer Trolde köprüsünün yanındaki dağın içinde 2 adet soru işareti var, o soru işaretlerinin alt tarafında bi mağara var orada bi görev yaptık sanırım, mağara içinden başka bi yere geçiş yok, acaba o soru işaretlerine nasıl ulaşırım? Skellige bölgesinde.

Hocam bahsettiğiniz yer aşağıdaki haritadaki yer ise, maalesef oraya sadece görev ile gidilebiliyor, yada konsol yardımıyla gidebilirsiniz.

Hocam soldaki isaretli yer degil, resimdeki karakterin oldugu yerde iki tane soru isareti var oradan bahsediyorum.

• 179. Saatin ardından
    Kaer Morhen
    savaşını yapmış bulunmaktayım. Tek söyleyebileceğim Müthişti.
    Vesemir reis
    üzdü
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

quote:

Beyler haritada Kaer Trolde köprüsünün yanındaki dağın içinde 2 adet soru işareti var, o soru işaretlerinin alt tarafında bi mağara var orada bi görev yaptık sanırım, mağara içinden başka bi yere geçiş yok, acaba o soru işaretlerine nasıl ulaşırım? Skellige bölgesinde.

Hocam bahsettiğiniz yer aşağıdaki haritadaki yer ise, maalesef oraya sadece görev ile gidilebiliyor, yada konsol yardımıyla gidebilirsiniz.

Hocam soldaki isaretli yer degil, resimdeki karakterin oldugu yerde iki tane soru isareti var oradan bahsediyorum.

Hocam o mağaranın içinden iki soru işaretinede ulaşmak mümkün, ama mağara biraz karışık olduğu için muhtemelen bir yeri kaçırıyorsunuz.

• Skillere 4 tane daha boş slot ekleniyormuş.Bunlar ne zaman ekleniyor,ve mutajenlerle bağlantılı mı yoksa ayrılar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Skillere 4 tane daha boş slot ekleniyormuş.Bunlar ne zaman ekleniyor,ve mutajenlerle bağlantılı mı yoksa ayrılar mı ?

O slotlar Blood and Wine eklentisi ile beraber geliyor.
  • Kitap geldi arkadaşlar

• BooMANx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Ceviri nasil olmus?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Ceviri nasil olmus?

20 sayfa okudum. Benim hoşuma gitti. Witcher, witcher olarak yazılmış. Yaratık isimlerinin hemen hemen çoğu aynı gibi. Yabancılık çekmedim

• Bu sahnede trisse işkence yapmalarına izin verirsek trissin kötü yüzünü görüyoruz :)

Burada da yenneferi kızdırınca bizi kalenin dışına göle teleport ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 3 Şubat 2017; 11:54:11 >

• Kitap bana da geldi. ilk dikkatimi çeken almancadan çeviri olması, lehçe bilen bulamamışlar mı derken ön sözde açıklamışlar nedenini.

biraz bakındım neden ingilizce olmadı diye, o çeviri kötü olduğu için polonyalı yayıncı kabul etmemiş, en son almancada karar kılmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • For Honor! For Toussaintttt!

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.