Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (873. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar ana hikaye ve baw'ı bitirdim.Hearts of Stone kaldı.Nasıl vakit ayırmaya değer bir hikayesi var mı?

Witcher oyunlarında ki en iyi hikaye hos da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooMANx

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav yine Ciri'yi Witcher yaptık! İmparatoriçe yapacaktım. Niye böyle oldu bu?
    http://oyungezer.com.tr/haber/41410-the-witcher-3-te-hangi-sona-nasil-ulasilir

Linkte
    "- Nilfgaard’ın savaşı kazanmasını sağlayın." demiş. Bu ne demek? Nasıl kazanmasını sağlayabilirim ki?

"An Eye for an Eye, A Deadly Plot ve Redania’s Most Wanted yan görevlerini görevlerini tamamlamayın." demiş. Bende bu 3 görev de şu an başarısız yani hiç görevlere başlamadım. Tamamlamak ne demek? Görevi yapmak mı oluyor? Tamamlamayın dediği için ben de başlamadım. Çünkü görevi ya yaparsın ya yapmazsın, ortası yok ki.

"Daha sonra gelecek Blindingly Obvious ana görevinde Dijikstra’ya karşı sakin olun ve Ciri hakkında bilgi verin. Böylece Reason of State görevi açılacak. Reason of State görevinin sonunda Vernon Roche’un tarafında yer alın." demiş. Blindingly Obvious görevinde sakinleştirdim. Ancak Reason Of State diye bir şey açılmadı. Ben de görevlerde yapılacak bir şey olmadığından ilerledim. Bu görev açılmadı. Ama Roche'un yanında olun dediği görevi iyi hatırlıyorum, Radovid'i öldürmüştük. İlk oynayışımda bunu yapmıştım, bu sefer açılmadı. Diğerleri tamam. Ee ne olacak şimdi?

Yav onca emek boşa gitti şimdi. Uyuz oldum oyuna.

Edit: Acaba bu kamiller yazım hatası yapıp görevleri tamamlayın mı demek istedi? Eğer öyleyse buradan onlara kocaman bir "Allah Belanızı versin" demek istiyorum.

Hocam çorak dağa imlerith i öldürmeye giderken, Ciri ile Kaer morhende geçen diyalogda babasının yanına uğramayı seçerseniz imparatoriçe sonuna ulaşırsınız.
    kayıt varsa oradan başlayın tekrar

Hocam onları hep yaptım ya. Muhtemelen şu yazıyı hazırlayan şabanın yaptığı yazım hatasından dolayı oldu bunlar. Bahsedilen yan görevleri tamamlamayın demiş. Tamamlayın demek istiyordu galiba. Sen o bahsedilen görevleri tamamlamış mıydın?

Evet ben o görevleri tamamladım diye hatırlıyorum o arkadaşın yazım hatası var galiba bu görevlerin tamamlanması gerekiyor.

Hearts of Stone ile ilgili sorunuza

diğer türlüde olgierd ile iris görüşemiyor sadece diyaloglar değişiyor.
    ayrıca eğer ng+ oynayacaksanız size tavsiyem ilk oynayışınız da kötü sonla bitirip eyeri almanız ardından ng+ da iyi sonla bitirip iris adlı kılıcı almanız bu sayede hem eyeri almış oluyor hemde ng+ da bitirdiğiniz için normalinden daha güçlü halde kılıcı alıyorsunuz

Mantıklı ama "Şunda ne varmış, bunda ne oluyor." diye sürekli tekrar tekrar yükleme yaptığım için bu şekilde oynamak aklıma gelmedi, geçti yani. Gerçi ona bakarsam birçok defa hatalı oynamış sayılırım. Hayal kırıklığı yaşayınca aklıma gelmedi, parayı aldım devam ettim. Neyse bu kez Triss'e yürüyeceğim, Yen'e de onu sevmediğimi söylerim. Bu rehberi yapan kamil orada ya bu görevlerin tamamlayın dedi ya da tamamlamayın derken witcher olacaksanız tamamlamayın demek istedi sanırım. Yani ya yazım yanlışı yaptı ya da daha büyük bir olasılıkla yazacağı yerleri karıştırdı. O editöre buradan sövgülerimi sunuyorum.

Edit: Bu arada benim bir sorum daha olacak. Malum görevler çoğunlukla çok aşamalı. Hani bir şeyler yaptıkça güncellenip devam ediyor. Ancak bazı görevlerde aşamaları tek seferde 4-5'e filan çıkıyor. Yaptıkça görev aşamaları kutucukları onay işareti ile doluyor. Bu aşamaları oyun belirli bir sırayla mı veriyor. Bu aşamaları aşağıdan yukarıya doğru sırasıyla mı yapmak gerekiyor. Zira nadiren biz bize en yakın görev yerine gideceğimiz zaman görevin farklı aşamasını yaptığımızda diğer aşamalar iptal olabiliyor. Ben hepsini yapmak istesem bu aşamaları kutucuklu listenin en aşağısından en yukarısına doğru mu yapmalıyım? Küçük Şerefsiz'le ilgili görevde öyle oldu mesela. Adamın gizlenme yerini öğrenemeden görev bitti. O yüzden soruyorum.

Ayrıca isteğe bağlı görevleri yapınca daha mı fazla tecrübe puanı veriyor? Bir şey değişiyor mu? Tamam Toussaint Dükalığı'ındaki ana görevde sonucu değiştirebiliyor da genel olark böyle bir etkisi yok.

@psycho90 Sana verdiğim linkteki alternatif sonlara gitmek için yazanlara dikkat et. Belirtilen görevleri tamamlamayın demiş. Ciri'yi imparatoriçe yapacaksan o görevleri yapman gerekiyor, aksi halde Ciri'yi babasına götürsen bile witcher oluyor imparatoriçe değil. NG+ oynayalım bakalım. Lanet olsun. O kadar loot, filan hep boşa gitti.

O tür görevlerde başka seçenekler oluyor ufak tefek seyler mesela o tür görevlerde istenilenleri yaparak gitmezsen bazı yan görevler iptal oluyor yada hiç açılmayabiliyor. veya

Biliyorum hocam. İşte tamamlamayın deyince düşünmeden, kaptırdık gittik. Yoksa ben yapılmamış görev bırakmayı sevmiyorum.

En iyisi her görev basında kayıt almak hocam.

Angarya

• Beyler haritada Kaer Trolde köprüsünün yanındaki dağın içinde 2 adet soru işareti var, o soru işaretlerinin alt tarafında bi mağara var orada bi görev yaptık sanırım, mağara içinden başka bi yere geçiş yok, acaba o soru işaretlerine nasıl ulaşırım? Skellige bölgesinde.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Witcher sense ile mağarayı bi kolaçan et hocam mağaralarda gizlenmiş kapılar olabiliyor illüzyon vs falan. keira metz'den aldığımız bişeyle illuzyonu kaldırıp geçebiliyoruz. Dediğin yere bakamadım bilgisayar başında değilim şu an ama oyle bişeydir diye düşünüyorum başka yerde bulamadıysan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Witcher sense ile mağarayı bi kolaçan et hocam mağaralarda gizlenmiş kapılar olabiliyor illüzyon vs falan. keira metz'den aldığımız bişeyle illuzyonu kaldırıp geçebiliyoruz. Dediğin yere bakamadım bilgisayar başında değilim şu an ama oyle bişeydir diye düşünüyorum başka yerde bulamadıysan.

Hocam o mağarada daha önce ya bi canavar kestim yada bi görevi yaptım ama tam olarak ne yaptığımı hatırlamıyorum, sense ile heryeri kontrol ettim ama birşey çıkmadı. Ama mağaradan girince sağda tırmanma yeri gibi bi yer vardı ama çıkamadım bi türlü.
    Deniz tarafından bi mağara girişi buldum ama duvar ile kapalıydı, orada hatta hızlı seyahat noktası vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler haritada Kaer Trolde köprüsünün yanındaki dağın içinde 2 adet soru işareti var, o soru işaretlerinin alt tarafında bi mağara var orada bi görev yaptık sanırım, mağara içinden başka bi yere geçiş yok, acaba o soru işaretlerine nasıl ulaşırım? Skellige bölgesinde.

Hocam bahsettiğiniz yer aşağıdaki haritadaki yer ise, maalesef oraya sadece görev ile gidilebiliyor, yada konsol yardımıyla gidebilirsiniz.

• witcher 3 ek paketlerin kaç gb olduğunu bilen var mı bende ana oyun var. dlc leri aldığım zaman kaç gb dosya indirecek ?
  • unut93 U kullanıcısına yanıt
    9+ gb blood and wine diye biliyorum, hos paketi de 2 küsur olması lazım. Bunlardan ayrı olarak, saç sakal, triss falan için görüntü cart curt free olarak verilen dlc var toplam 11-12gb gibi bir şeyi bulur. 45gb oyun zaten, goty sürüm çok daha avantajlı.

Ama elinizde ana oyun varsa yapacağınız bir şey yok.

• Zaç nerden bulabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 1 Şubat 2017; 16:48:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zac ne? Resmi ceviri mi bu?

• Blood and Wine bitirenler bakabilirmi?

Şu an sanırım ortalarındayım dlc'nin kaç farklı son var ve herkesi kurtarmanın bir yolu var mı? Spoiler serbest
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar ana hikaye ve baw'ı bitirdim.Hearts of Stone kaldı.Nasıl vakit ayırmaya değer bir hikayesi var mı?

Witcher oyunlarında ki en iyi hikaye hos da

Hearts of Stone sinema ayarında bir yapıt bence, müzikleri olsun, atmosferi olsun benim çok hoşuma gitti. Bu arada twich kanalındaki şu gwent oyununu nasıl oyanayabiliriz?
  • MDV kullanıcısına yanıt
    Evet öyle çevirmişler neyseki dili ingilizce yapıp internetten bakarak formülünü buldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gonullu ceviri var onunla oyna. Daha kaliteli cevirileri

• MDV kullanıcısına yanıt
    sanırım ps4de oynuyor ama öyle olmasa bile böyle dememek lazım, artık olayı geride bıraktık, yapacak bir şey yok, rahat erişilen her zaman tercih edilir
  • yok ne alakasi var onumuzde iki ceviri var her ikisini denedim bana gonullu ceviri daha iyi geldi. Yani elinde daha iyisi varsa ona yoneleceksin
  • Ps4 te oynadığım için resmi olanı kullanıyorum.

• Felaket güzel olmuş izleyin mutlaka keşke filmde de bu cosplay rol alsa;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 2 Şubat 2017; 2:2:25 >
  • Oyuna tekrar başladım en zorda. 3. kez bitiricem bu sefer w2 bitirdim onun kaydını aktardım w2 deki çıplak kadın dövmesi bile hala duruyor. Triss odaklı mı yennefer odaklımı gitsem karar veremedim varmı tavsiyeniz

• Blood and Wine'nin bitişi ile Witcher 3 maceram sona erdi. Sanırım bu oynadığım en iyi oyundu...

• 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.