Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (831. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.kez oynuyorum hala ilk defa oynadığım gibi keyif alıyorum valla.
  • Akbell kullanıcısına yanıt

aynen, bazen canavar kesmekten yorulduğumda gidiyorum yanına açıyorum bi geralt de rivia triss'i dinliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız yeni muhabbet dönmüyor galiba? Aynı şeyleri mi konuşacağız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Muhabbet aynı, ben konuşmasını sevdiğimden her eve uğradığımda yanına da gidiyorum. Ama en azından romance seçeneği ekleselermiş iyi olurmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

Muhabbet aynı, ben konuşmasını sevdiğimden her eve uğradığımda yanına da gidiyorum. Ama en azından romance seçeneği ekleselermiş iyi olurmuş.

Aynen ya istediğimiz zaman işi pişirseydik keşke

Günde bir defa, bonus da verse fazlasında "şimdi olmaz, yok başım ağrıyor..."

Akşam olduğunda gidip yatak odasında yatıyo ama bişey olmuyor keşke az action seçeneği olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Akşam olduğunda gidip yatak odasında yatıyo ama bişey olmuyor keşke az action seçeneği olsa

Bunun için nasıl mod yapmamışlar, hayret.

• B&W sonunda Ciri de, Triss de, Yen de boynumuza sarılıyordu. Dandelion ile biten sonu bilmiyordum ve az önce baktım da, ilkin onunda bana atlayıp sarılacağını sandım neyse ki öyle olmadı :D Adam misafirliğe gittiği eve kendi portresini getiriyor böyle bir ego olamaz

• Herkese iyi günler dilerim , oyunun Heart of stone ek pakedini oynarken Viper setlerin buldum lakin bu setlerin gelişmişleri nereden bulunuyor acaba , örneğin mastercraft viper armor gibi, oyuna new game + seçeneği ile yeniden mi başlamak gerekiyor üst seviye Viper setleri için.
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    En gelişmiş haliyle buluyorsun diyagramları, ama tüm ekipmanları diyagramla hazırlarken kılıç setinden birini bulmak zorundasın onun diyagramı yok. Yalnız o kılıç diğerine göre çok kötü kalıyor, o kısmı kıvıramamışlar ya da bende bug oldu.
  • bir sorum olcak beyler, 1.30 kurulduğundan bu yana istatistikleri göremiyorum karakter tablosundan, fikri olan var mı, kaç saat oynadım şimdiye kadar merak ediyrum
  • 3keko1 3 kullanıcısına yanıt
    hangi ceviriyle oynuyorsunuz

• Kardeşim B&W bitti Ciri geldi bizim eve oturdu ??? Ne bu millete değişik değişik insanlar gelmiş bize niye Ciri ? Bitti mi şimdi bi organizasyon felan yapıp davet edemiyormuyuz birilerini görev mörev de kalmadı yapılacak boş boş dolanıyom 80 lvl oldum daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bende geceleyin de o bahçede uzanmış oturuyor
    Az daha bekleyince eve gidip yatağa yatıyor bende.Ama konuşma seçenekleri çıkmıyor o arada.
  • spawn42 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ;

Eğer ana oyunda hem yenn hemde triss ile yatarsan seni terk ettiklerinde baw'da ciri geliyor.Tam tersi de olabilir ikisine de yol verecek olursan da geliyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

hangi ceviriyle oynuyorsunuz

Sizin türkçeyi nasıl kaldıracagım acaba oyundan? yanlıslıkla resmiye tıkladım yazılar bozuldu . tekrar sizin türkçeyi kaldırıp bastan kurayım diyorum

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben ikisinede yol verdim ana oyunda demeki ki yalniz kaldim :) Bitti yani böylece bir oyun daha ;)

• tabi ki sizin çeviriyle oynuyorum, elimi sürmem diğerine :D
  • 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.