Şimdi Ara

The Walking Dead Game (2012) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
5
Favori
25.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zekidrow sürümünü indirdim telltale games/vs vs vs/pack dosyası içine walkingdead103 adlı dosyayı açıp içine attım episode 3 dosyalarını ama oyuna girip epişsode üçe bakınca coming soon diyo
  • the walking dead episode 3 çıktı ve indiriyorum şimdi ama inince direk başlamıcam, türkçe yamayı beklicem türkçe yama hemen çıksada oynasak oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: primogen

zekidrow sürümünü indirdim telltale games/vs vs vs/pack dosyası içine walkingdead103 adlı dosyayı açıp içine attım episode 3 dosyalarını ama oyuna girip epişsode üçe bakınca coming soon diyo

???
  • Yamayı mı beklesem yoksa oynasam mı bilemedim.
    İngilizcenin tadı başka Türkçe alt yazının tadı başka.
  • tr yamayı bekleyip oynamak lazım epi 3 için..
  • Öncelikle İngilizcenizin yeterli olamayacağı konusunda şüpheniz varsa Türkçe yamayı bekleyin çünkü çok önemli seçimler var bu bölümde.

Bölüme gelicek olursak tek oturuşta bitirdim film izler gibi çok iyi bir bölümdü tek kötü yanı 4. bölüm çıkana kadar nasıl sabredeceğimi bilmiyorum.
  • quote:

quote:

zekidrow sürümünü indirdim telltale games/vs vs vs/pack dosyası içine walkingdead103 adlı dosyayı açıp içine attım episode 3 dosyalarını ama oyuna girip epişsode üçe bakınca coming soon diyo

???

bilen biri yokmu neden hala coming soon dediğini.oynaymıyorm
  • up
  • reloaded sürümü ilk 2 episode'u da içeriyor galiba boyutu yüksek, deneyen varmı?
  • Ne kadar pislik bir bölüm oldu bu yav.Bu arada oyununda ki seçimler hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı.Bize hep 2 farklı yol sunuyor ama yolların sonu aynı yere çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

Ne kadar pislik bir bölüm oldu bu yav.Bu arada oyununda ki seçimler hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı.Bize hep 2 farklı yol sunuyor ama yolların sonu aynı yere çıkıyor.

Telltale gamesten nefret ediyorum ne güzel bir tablo planlamıştım.O sahneden sonra oyunu oynamak istemedim anlamışsındır.

• Duck'ı kurtarabiliyor muyuz ya çok üzüldüm ona?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ego555

Duck'ı kurtarabiliyor muyuz ya çok üzüldüm ona?

Malesef.
    Ben Carley'e çok üzüldüm yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

quote:

Malesef.

Aynen o da ölmeyeydi iyiydi.Gruptaki herkes ölüyor arkadaş ya .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

quote:

Malesef.

Aynen o da ölmeyeydi iyiydi.Gruptaki herkes ölüyor arkadaş ya .

O öpücükten sonra koydu o olay ,episode 1 den beri planlamıştım.Nedense oyunu oynama zevkim kalmadı hiç.Can damarımdan vurdular.

http://www.youtube.com/watch?v=hTDGtnAnY7w duygulandırıyor insanı bu müzik yahu.

• 3.bölümde güzeldi ama 2.bölümün sonlara doğru olan heyecanı bunda yoktu.
  • 3. bölüm güzeldi ancak
    Carley öldükten sonra
    pek oynama isteği kalmadı bende açıkçası.
    O öpücükten sonra ölmesi çok koydu bana. Lilly'i de o sinirle attım zaten araçtan, gerçi kuzen de arabaya aldı ama sonra arabayı alıp kaçtı namussuz. O kadar korumuştum onu.
    Hikaye de iyi gidiyor ama işte duygusal moddayım galiba bu aralar.

• Beyler oyundaki Lilly ile How I Met Your Mother'daki Robin'i birbirine benzeten birtek ben miyim ?
     The Walking Dead Game (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Beyler oyundaki Lilly ile How I Met Your Mother'daki Robin'i birbirine benzeten birtek ben miyim ?
     The Walking Dead Game (2012) [ANA KONU]

yalnız değilsin

• Saolun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.