Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

The Walking Dead (2010- ) | 9. SEZON BAŞLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
41.771
Cevap
338
Favori
1.204.029
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> The Walking Dead (2010- ) | 9. SEZON BAŞLADI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      13277 Mesaj
      14 Mart 2019 22:25:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Hayır kesinlikle o kadar takılmayacağız ama yine de bazı bilgileri açığa kavuşturmaları lazım. Kaç bölüm geçti insanları çok muğlakta bırakıyorlar. Zaman kavramları çok karışıyor. Açık açık göstermeleri lazım flashback yapsınlar mesela. Rosita olayı benim hiç hoşuma gitmedi. Alıntıları Göster
      Peki dostum.
      |
      |

"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."
    • Yarbay
      2952 Mesaj
      15 Mart 2019 13:29:56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 15 Mart 2019; 13:30:14 >
      |
      |

Nikita - Game of Thrones - Hell on Wheels - Pretty Little Liars - Revolution - Spartacus - Teen Wolf - The Vampire Diaries - The Walking Dead - True Blood - Californication - Death Valley - In the Flesh - The Secret Circle - Being Human - Vikings -Continuum - Bates Motel - Hannibal - Da Vinci's Demons - Banshee - White Collar - The Originals - The Blacklist - Black Sails - The Tomorrow People - The 100 - Salem - Penny Dreadful - The Strain - Extant - Z Nation - Stalker - 12 Monkeys - The Last Man on Earth - Scream - Fear the Walking Dead - Zoo - Blindspot - Mr.Robot - Westworld - The Expanse - Mars - Cleverman - Black Mirror - Lost in Space
    • Yüzbaşı
      901 Mesaj
      15 Mart 2019 17:51:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Bu benimde garibime gidiyor.Eskiden her taraflarına sürüyorlardı organları falan da yine geçemeyen oluyordu.Şimdi bir deri tak geç olur mu Alıntıları Göster
      Rickle sarışın kızın olduğu sahneyi diyorsan orda kız huysuzlasti çok ses yaptılar ve hayvan gibi zombi vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      4420 Mesaj
      15 Mart 2019 23:00:47
      İlk bölümü izleyip bırakmıştım. İşlerden ve oyun oynamaktan fazla zaman olmuyor. Nasıl dizi bu sezon izlenirmi sizce ? Birde bu final sezonu değil dimi ?

• Yüzbaşı
      440 Mesaj
      15 Mart 2019 23:01:15
      Final sezonu değil

|
      |

Doğa , gezi , ford focus 2014 titanium , adios , maximiles, , gouldian finch. Htc m9, italya , canon eos 70d , iPhone 8 plus , go pro
    • Binbaşı
      1209 Mesaj
      17 Mart 2019 18:37:50
      sezon 9 her yerden sildirilmiş.

• Er
      9 Mesaj
      17 Mart 2019 21:53:32

Bulunabiliyor.

|
      |
      avantis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4824 Mesaj
      18 Mart 2019 06:48:19
      quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3 İlk bölümü izleyip bırakmıştım. İşlerden ve oyun oynamaktan fazla zaman olmuyor. Nasıl dizi bu sezon izlenirmi sizce ? Birde bu final sezonu değil dimi ?
      Final değil ama izleyin yavaş yavaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      393 Mesaj
      18 Mart 2019 09:46:59
      arkadaşlar türkçe altyazılı gömülü bir şekilde bu diziyi 1.sezondan itibaren bulma şansım varmı? heryerde telifden kaldırılmış

• Yarbay
      3629 Mesaj
      18 Mart 2019 15:05:52
      The.Walking.Dead.S09E14.720p.HDTV.x264-AVS.mkv alt yazısı ne zaman düşer.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • Yarbay
      4373 Mesaj
      18 Mart 2019 18:36:20
      9x14

bommboş bir bölümdü,2 bölüm sonra sezon finali var hala saçma sapan flashbackler ayrıca michonne o kadar dayak yedi ateşle dağladılar işkence ve karnına kesik yedi hala daha nasıl doğurabildi o çocuğu :D
      |
      |

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      18 Mart 2019 18:52:16
      dizi saçma sapan halde laf olsun diye izliyorum şimdide bu maskeliler çıktı yine düşman hiç bitmiyor :D ne ortada negan var ne başka bir çekici yani neden devam ediyorlar ilginç daha rick bile gitti şaka gibi hiç değişik birşey yok klasik aynı şeyler valla her sezon !

• Yarbay
      6258 Mesaj
      18 Mart 2019 21:07:46
      S09E14

michonne ... acıların kadını. bıçakladılar, damgaladilar, tekmelediler, karnı burnunda haliyle, o kadar veledi doğrayıp yavrucağına kavuştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      11141 Mesaj
      18 Mart 2019 22:29:28
      Nerde eski twd kalitesi.
      |
      |

İnsanlar ölüyor insanların romanlarında.
    • Binbaşı
      1215 Mesaj
      18 Mart 2019 23:05:11
      quote:

Orijinalden alıntı: enes122 arkadaşlar türkçe altyazılı gömülü bir şekilde bu diziyi 1.sezondan itibaren bulma şansım varmı? heryerde telifden kaldırılmış
      blue tv al mis gibi izle hep beleş olmaz

• Yüzbaşı
      393 Mesaj
      19 Mart 2019 08:38:27
      quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38 blue tv al mis gibi izle hep beleş olmaz Alıntıları Göster
      Abi kaç yere üye olcaz Netflix e yediriyoz zaten para

|
      |

• Yarbay
      13277 Mesaj
      19 Mart 2019 09:44:35
      quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38 dizi saçma sapan halde laf olsun diye izliyorum şimdide bu maskeliler çıktı yine düşman hiç bitmiyor :D ne ortada negan var ne başka bir çekici yani neden devam ediyorlar ilginç daha rick bile gitti şaka gibi hiç değişik birşey yok klasik aynı şeyler valla her sezon !
      ... neden devam ediyorlar ilginç daha ...

Çünkü çizgi roman devam ediyor. Adamların ellerinde hazır senaryo var. Uyarlayıp yazıyorlar. Böyle bir nimet varken altın yumurtlayan tavuk kesilir mi? 10. sezon çoktan onay aldı bile. Ondan sonra devam eder mi bilmem ama dizi biterse de zaten ucu açık biter büyük ihtimalle.

Dizide şu an olan olaylar çizgi romanda 2015 bahar-yaz aylarında yayınlanan 140-145 arası sayılarda gerçekleşiyor. Çizgi romanda çıkan son güncel sayı 189.
      |
      |

"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      19 Mart 2019 09:52:33
      quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya The.Walking.Dead.S09E14.720p.HDTV.x264-AVS.mkv alt yazısı ne zaman düşer.
      sva formatı avs ile uyumlu
      |
      |

3 Hece 8 Harf....
    • Yarbay
      3634 Mesaj
      19 Mart 2019 11:33:10
      Bu sezon bölümleri genelde beğenerek izledim. Ama 9x14 gibi bir bölüme gerçekten gerek var mıydı bilmiyorum. Çok kötü bölümdü. Finale iki hafta kala izletilecek bir bölüm değildi.
      |
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      19 Mart 2019 11:57:06
      son sezon hakkında bir sorum olacak

Arkadaşlar kötü bir sezon izliyoruz o yüzden kaçırmış ya da kopmuş olabilirim ama biri beni Maggie hakkında detaylı aydınlatabilir mi? Mantıklı bağlanmadı diye hatırlıyorum, Negan ı öldürecekti..yapamadı.. sonra öylece kaçıp gitti değil mi? Eğer anladığım gibiyse çok saçma, o kadar liderlik vasıfı verip önemli karakter yaptılar onu.. sonra da böyle birden gitmesi eğer ileride çıkmayacak ise saçmalık..

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.