Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20722073207420752076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Andrew falan da ayrılmış, hala nasıl devam ediyor bu dizi? 10. sezon son mu olacak?

Bu dizi en çok Danai Gurira ve Jon Bernthal'a yaradı, Marvel'a kapak attılar sağlam projelerde yer alıyorlar. Andrew da umarım TWD yükünü omuzlarından attıktan sonra daha iyi projelerle karşımıza çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Dünyanın en popüler birkaç dizisinden birinin devam etme, konuyu ilerletme formülü, her bölüm farklı bir karaktere aptallık yaptırarak başını belaya sok, olaylar ilerlesin gibi 3.sınıf film kurgusuna dönmüş.

7x1 gibi katarsis travması yaşatarak insanın midesini bulandıran muhteşem bir bölümden sonra her bölümü çerezlik, basit bir diziye dönüştü dizi.
    Birileri Can Sungur izleyip idiotball olayını öğrenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alonedark_01

Beta çok ürpertici duruyor sesinden bile ürperdim.
    ryan hurst saglam oyuncu sesi falanda iyi beta baya saglam karakter olarak

fragmanda gördügüm kadarıyla daryl ile vs atacaklar çok merak ediyorum o sahneyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Birileri Can Sungur izleyip idiotball olayını öğrenmiş

Alıntıları Göster
    Hangi videosunda bahsediyor?
  • şu lydia karakterini oynayan bi yerden tanıdık geliyor demiştim, castle rock'da molly 'nin çocuk halini oynayan kızmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpha rolünü oynayan da, minority report'taki agatha

https://youtu.be/tUydLrsEDNs

• Fx den az önce Türkçe seslendirilmiş olarak izledim . Oyuncuların tüm karizması gitmiş
    Seslendirme olmamış :(

9.sezon 13 . Bölüm çok heyecanlı geçeceğe benziyor
    ..

Spoiler tuşuna basacağım insallah çalışır :)
    Spoiler veriyorum isteyen okumasın
    CiZgi romandan ve diziden spoiler var

9x12 daryl Lidya ve Henry i yi kaçırır , dizide betaya bir çift isyan etmek ister ama beta her ikisini de öldurur
    Bu sahne çizgi roman da da varmış
    Flashback lerle sürekli geriye gitme işini ben sevmedim
    9x13 fragmanı çıktı bile hemde sabah 6 da YouTube da izledim hatta bazı YouTuberlar diziden sahneler de yayınlıyor bunun yasak olduğunu düşünüyordum . 9x13 de carol da bir mektup var sanki fisildayanlardan başka bir grup daha var gibi ve daryl alfa ya meydan okuyor

Fx de dizi başlamadan önce röportajlar vardı sanki 9. Sezonda geride kalan bölümlerde negan fazla yer almayacak gibi çizgi romanda negan beta yi ölduruyor isteyene ekran 📺 görüntüsünü özelden atayım
    Rosita da röportaj da sanki veda etti gibi , başka bir röportajında da ayrılma sinyali vermiş . Çizgi romanda kafası gidiyordu zaten :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya bu fx naptığını sanıyor. bi baktım sadece türkçe yada altyazısız ingilizce. hayret bişi
  • Kafama takılan bir konu var.

Dizi de daha önce zombilerin sese ve insan kokusuna duyarlı oldukları vurgulanmıştı. Hatta bazı bölümlerde aralarından geçmek için zombi kanı ve organlarını kıyafetlerine sürmüşlerdi. Şimdi ise fısıldayanlar sadece yüzlerindeki maske ile zombilerin arasında dolanabiliyor.
  • Garip şeyler olsa da izliyoruz yapacak bir şey yok. 10.sezon onayıda almışlar.
  • tespit. çok büyük spoiler değil.

Fısıldayanlar fısıldayanlar dendi bence Twd ailesinin balonlarından bunu daha önceki hiç bir topluluk için söylemedim ama bunlar bana göre balon çok çabuk halledilir.
  • İlk sayfada az önce dikkat ettim de o resimdekilerden hiçbiri şu an dizide yok...Dizinin neden bu hallere düştüğüne şaşmamak lazım...Ahhhhh o ilk 5 sezon...
  • BluTv de 12. sezonu açtım izliyorum. Bir gariplik var ama izlemeye devam ediyorum. Garipliklere alışkınız ne de olsa. Taa ki Michonne sahneye çıkana kadar. Meğer Türkçe seslendirme varmış. Arkasından Gabriel ve diğerleri diziden soğudum resmen. Daryl ve Negan ekrana gelmeden kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knn1982

BluTv de 12. sezonu açtım izliyorum. Bir gariplik var ama izlemeye devam ediyorum. Garipliklere alışkınız ne de olsa. Taa ki Michonne sahneye çıkana kadar. Meğer Türkçe seslendirme varmış. Arkasından Gabriel ve diğerleri diziden soğudum resmen. Daryl ve Negan ekrana gelmeden kapattım.
    Dizi şuan 9. sezonda
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    12. bölümü kastettiğimi herkes anlamıştır.

Sizi yanılttığım için özür dilerim...
  • Son 4 sezondur izlemiyorum. Öğrendiğim kadarıyla sevdiğimiz bütün karakterler ayrılmış. Efsane olarak başlayan yapımı ele ayağa düşürmüşler.
    Bir yandan kaldıgım yerden devam etsem mi diyorum diğer yandan dizide kimse kalmamış kimi izleyecen diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 5 Mart 2019; 18:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

Kafama takılan bir konu var.

Dizi de daha önce zombilerin sese ve insan kokusuna duyarlı oldukları vurgulanmıştı. Hatta bazı bölümlerde aralarından geçmek için zombi kanı ve organlarını kıyafetlerine sürmüşlerdi. Şimdi ise fısıldayanlar sadece yüzlerindeki maske ile zombilerin arasında dolanabiliyor.

hocam o kafa derisi zaten koku yapıyordur yeterince, ayrıca aralarinda normal şekilde konuşmuyorlar, fısıldama ve hırildama şeklinde

• 5.sezon izlenmez mi arkadaş?En kral sezonu izlememişsin..6 da idare eder gerisi çöp...
  • quote:

Orijinalden alıntı: knn1982

12. bölümü kastettiğimi herkes anlamıştır.

Sizi yanılttığım için özür dilerim...
    Yanıltmadınız. Ufak bir hata vardı düzeltmek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam o kafa derisi zaten koku yapıyordur yeterince, ayrıca aralarinda normal şekilde konuşmuyorlar, fısıldama ve hırildama şeklinde

Alıntıları Göster

Açıkçası o kafa derisi ne kadar kokar ve sürekliliği olamaz o kokunun. O yüzden bana pek tatmin edici gelmiyor o kafa derisinin kokusu

• 
Sayfa: önceki 20722073207420752076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.