Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonuDışıMan

Arkadaşlar ben en son şu bölümlerde kaldım. Michonne, Vali'nin gözünü falan çıkarıyordu. Hatırladığım tek sahne bu. Hangi bölümde kaldığımı söylerseniz sevinirim.

3 sezon 8 bolum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanCarter III -- 21 Ağustos 2016; 0:15:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degilde keske hic baslamamis olsaydim diyorum . cunku twd'nin sıkı takipçisiyim ve beklemek sıkıyor insanı . twd final yapınca hepsini birden izlerdim super olurdu

• Delikanlılığın kitabını yazmış olan adam gibi adam Daryl Dixon'u özleyenler bu mesajı artılasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanCarter III -- 25 Ağustos 2016; 17:21:38 >
  • Ağustosta bitsede bi.
  • Fear the walking dead çok boktan bir dizi ama malesef dizisizlikten her bölümünü seyrediyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem271

Fear the walking dead çok boktan bir dizi ama malesef dizisizlikten her bölümünü seyrediyorum .

Twd beklerken ciğerim soldu hocam Twd başlayana kadar izlesem mi, o kadar kötü mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-Baranov.

quote:

Fear the walking dead çok boktan bir dizi ama malesef dizisizlikten her bölümünü seyrediyorum .

Twd beklerken ciğerim soldu hocam Twd başlayana kadar izlesem mi, o kadar kötü mü

İlk bölümü çok güzel aksiyonlu filan , ondan sonra pembe diziye bağlıyor , aksiyon çok az , genelde sıkıcı diyaloglar , ana baba ilişkisi , dizidekilerin zombilerden ödleri patlıyor , bi zombiyi elli kişi öldüremiyor , hepsini toplasan bir carl etmezler , sıkıcı geldi bana yani , son bölümlerine doğru biraz palazlanıyorlar filan ama TWD hayranları genelde nefret ediyorlar diziden .

Ben zombici olduğum için malesef tüm zombi dizilerini filmlerini seyretmek zorunda kalıyorum :-) Başla bence birşey kaybetmezsin .

Yalnız birşey var , bu dizi TWD den bariz bir şekilde daha gerçekçi . Gerçek hayata daha yakın , yani sen orda olsan benzer şeyleri yaparsın . Zombi görünce , ananı diyip kaçarsın , öyle kamp filan kurmak yerine kitlersin kendini evine . TWD seyrederken zombileri önemsemiyorsun vur kafasına gitsin diyorsun , her tarafta silahlar , makineliler var. Bu dizide yerde ne bulursan , evinde ne varsa artık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem271 -- 25 Ağustos 2016; 14:00:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Ben artık bu kötü adamlardan çok sıkıldım, seneryo dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyor. Artık bu hastalık nereden çıkmış, kaynağı nedir böyle insanlık için birşeylerin peşine düşmeleri gerekli.

Haklısın , hepimizin aklındaki soru bu . Ama bunu bilimsel sağlam bir temele oturtamazlar . Kalbi atmıyorsa vücuda kan pompalanmazsa kaslar çalışmaz , yürüyemez , hareket edemez . Yani yürüyen ölü kendisiyle çelişen bir ifade . Bu yüzden bizi ikna edemezler . Ancak 28 days later gibi , insanı kuduza çeviren bir şey mantıklı olabilir , kuduz hastalığına yakalanmış bir insan da deli gibi etrafa saldırır herkesı ısırmak öldürmek ister yani bir mantığı bilimsel dayanağı var o filmin .

Bu yüzden derine indikçe sırıtır dizinin özü bence. Düşünsene kafası kopuyor ama beyni çalışıyor , beyne 1 dakika kan gitmezse ölür , bunu da ilkokul çocukları bile bilir.

Lostu seyreden bilir , seyirci artık izah istemeye başladı , neymiş bu işin sırrı demeye başladı , senaristler bir açıklama yapmaya çalışırken sıçtılar , dizinin son sezonunu kimse izlemedi , ben dahil , çünkü saçmalamaya başladılar bir şeyleri izah etmeye çalıştıkça .

Şimdi diyecekki işte beyni ele geçiren virüs , temek fonksiyonları yerine getiriyor yürümek ısırmak yemek gibi ama düşünemiyorlar . E peki kalbinden vurulunca beynin o bölümü nasıl besleniyor ? Isırıyorlar ama yutmuyorlar , yutarlarsa sindirmeleri lazım , dolaşım sistemi lazım . Nasıl besleniyorlar o zaman ? aylarca yaşayan zombie var .

Kanları zaten çok koyu , damarda dolaşacak gibi değil, ve de az, susuzluktan kuruması lazım . Sonra en önemlisi vücudda kan dolaşımı olmazsa kalp atmazsa hücreler beslenemez , 1-2 güne vücut kangren olur çürür . vs. vs.

o yüzden boşverin işin özünü rickgiller kessin dursun ..

• Daha önce veren oldu mu bilmiyorum , sayfayı yeni takip etmeye başladım .

Alın size TWD türkçe çizgi roman seti...

https://www. full programlar indir .com/the-walking-dead-cizgi-roman-serisi-1-74-indir-turkce.html

aradaki boşlukları silin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem271 -- 25 Ağustos 2016; 14:14:14 >
  • Yukarıda birisi virüsun nasıl yayılacağını konu alan bir dizi filan gibi bi şeyden bahsetmiş doğrumu varmı öyle bir şey,

Ayrıca 7 sezon ne 9 ekimde kesin başlıyor dimi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 25 Ağustos 2016; 20:07:33 >
  • Son 3 bölüm kaldı bu gece bitiririm.

• bekliyoruz
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Virüsün ilk zamanlarını konu alan bi dizi Fear the Walking Dead ikinci sezonun ikinci yarısında. İlk sezonu fena değildi, ikinci sezonun ilk yarısı kötüydü ama ikinci yarının fragmanı iyiydi aradan sonra sağlam da bi giriş yaptılar. Kredisi var diyorum ben izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Virüsün ilk zamanlarını konu alan bi dizi Fear the Walking Dead ikinci sezonun ikinci yarısında. İlk sezonu fena değildi, ikinci sezonun ilk yarısı kötüydü ama ikinci yarının fragmanı iyiydi aradan sonra sağlam da bi giriş yaptılar. Kredisi var diyorum ben izleyin.

Ben başka bir yapım filan sanmıştım, fear walking dead tırt üstat, 8 bölümle de iyice saçmalamışlar,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N-Baranov.

quote:

İlk bölümü çok güzel aksiyonlu filan , ondan sonra pembe diziye bağlıyor , aksiyon çok az , genelde sıkıcı diyaloglar , ana baba ilişkisi , dizidekilerin zombilerden ödleri patlıyor , bi zombiyi elli kişi öldüremiyor , hepsini toplasan bir carl etmezler , sıkıcı geldi bana yani , son bölümlerine doğru biraz palazlanıyorlar filan ama TWD hayranları genelde nefret ediyorlar diziden .

Ben zombici olduğum için malesef tüm zombi dizilerini filmlerini seyretmek zorunda kalıyorum :-) Başla bence birşey kaybetmezsin .

Yalnız birşey var , bu dizi TWD den bariz bir şekilde daha gerçekçi . Gerçek hayata daha yakın , yani sen orda olsan benzer şeyleri yaparsın . Zombi görünce , ananı diyip kaçarsın , öyle kamp filan kurmak yerine kitlersin kendini evine . TWD seyrederken zombileri önemsemiyorsun vur kafasına gitsin diyorsun , her tarafta silahlar , makineliler var. Bu dizide yerde ne bulursan , evinde ne varsa artık .

Bende fena zombici olduğum için zombili her yapımı geç youtube da insanların çektiği amatör iğrenç zombi kısa filmlerini bile izledim Zombisizlikten iyidir diyerek izlemeye başlıyorum o zaman, karakterler dediğine göreyse daha bizden biri gibi görünecekleri için dizinin kötülüğüne katlanıp izleyebilirim herhalde

• Denilene göre Negan reyiz Glenn'in kafayı parçalıyor, sonra Abraham saldırınca onu da öldürüyorlar. Set fotoğraflarına bakıyorum 7. sezonun, harbiden bir tek ikisi yok çekimlerde
  • erdem271 kullanıcısına yanıt
    Dizi zombi vs insandan insan vs insana döndükçe aynı durum burada da tekrarlayacak. Ki gidişat onu gösteriyor son bölüm sinyalini verdi.

• Shane'nin 2. sezon sonunda öleceğini düşünmemiştim ya. Çok kolay öldüğünü düşünüyorum. Ama sevindim, sevmiyordum o karakteri. Lori'de gitse bari çok gıcık bi karakter. Dale'ye de çok üzüldü o velet yüzünden bok yoluna gitti adam.
  • 
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.