Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20442045204620472048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Hocam o site download istiyor sanırım ben ps4 den izliyorm dizileri downloadsız online olarak :)

ps4 o siteden açar mı bilmiyorum ama izleniyor şuan baktım, adamlar kendileri çeviri yapmış, altyazı gelmiyor diye el atmışlar, helal olsun arkadaşlara
  • 9.sezon ilk bölümü az önce izledim. Senaryoda radikal değişiklikler yoksa bu dizi 1 sezon daha zor devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 8 Ekim 2018; 23:38:16 >
  • daha beklicez galiba
  • Ben 7.sezondan itibaren izleyemedim, nereden indiriyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazo altyazıyı çıkartmış sva olarak

• DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    Torrentten indiriliyor altyazıda yukrıda linkini verdiğim altyazı sitesnden başk türlü izlemen zor

• galiba altyazıyı bekleyip bölümü ona göre indirmek daha iyi olucak indirdiğim bölüme uymuyor altyazı lanet internet çok yavaş diye en düşük olanı indirdim şimdi yine altyazı bekleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

daha beklicez galiba
    yorumlarına baktım da ne anası kalmış ne bacısı

• GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    yav yeni yorumları gördüm koptum biri lereqbabasıyım diye uye olmuş elemana vermiş veriştirmiş ekrana bakım kahkaha attım iş yerindede millet bana bakıyor ne oldu diye..ne işsiz güçsüz millet var yahu..efsane yanlız oradaki muahbbet..
  • bence bu sezonun nasıl geçeceği bu bölümde bariz belli edildi, kod adı reck versus mage

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yinr aynı tas aynı hamam bi bölümdü iyic baymaya başladı
  • 7.sezonun ortasında dizi iyice saçmalayıp zombiden çok insan çatışmasına döndüğü için bırakmıştım hala aynı mı izlemeye gerek var mı ? yoksa korku ve zombi öğesine geri döndümü.
  • An itibariyle ilk başladığı günden beridir takip ettiğim diziyi bırakıyorum. Daha fazla tahammül edilecek bir tarafı kalmadı.
  • reko kullanıcısına yanıt
    sadece babası mı annesi de var ayrıca sadece küfür etmek için üye olan daha çok vardı
  • Aynı tas aynı haman.Değişen casting intro'su bile daha kötü olmuş.Tarlada dolaşan zombi kardeşimizi özleyeceğiz...
  • 7. Sezon da bıraktım devam edilir mi acaba ??

• Afyonteam kullanıcısına yanıt
    eğer boşa harcayacak zamanınız varsa bir dram dizisi olarak düşünüp izleyebilirsiniz bence
  • Rick ve grub içi çatışmalar ve bölünmelere yaşanacak.
    sonunda negan ortaya çıkacak. sen mi büyüksün ben mi diyecek
  • technova kullanıcısına yanıt
    alakası yok fısıldayanlarla savas var...
  • İzlerken o kadar sıkıldım ki bir an önce bitsin diye bekledim. Zaman geçmedi resmen.

İzlediğim son bölümdü . İzlenecek bir tarafı kalmadı dizinin

• 
Sayfa: önceki 20442045204620472048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.