Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ftwd yi izliyorum şu an twd de oynayan oyuncularla başladı ne iş ?
    twd e ara verdiğinden beri bakmadım 2 diziyi bağlayan bir olay mı oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 16 Nisan 2018; 12:22:56 >
  • altyazı çıktı
  • Berbattı.

Zaten sara sara ilerledim. En azından şu helikopterin ne olduğunu göstermelerini umuyordum ama yine yok. Yine saçma sapan duygusal konuşmalarla bitirdiler. Negan'ı kurtarmaları iyi oldu derken gerizekalı Maggie Rick'in arkasından iş çevirecek şimdi. Tek ilgi çekici yanı mermi olayıydı ama onu da 2 hafta önceden biliyordum çünkü spoiler yedim youtubedan. Başka yazacak bir şey yok, boş bir bölümdü çünkü
  • 8x16 Sezon Finali

Savaş çok basit oldu. Bence biraz uğraşmaları gerekiyordu. İzlerken pek gerilmedim ve aksiyon sahneleri çok oldu bittiye gelmiş. Dwight'ın gitmesi saçma oldu. Ne gerek vardı ki ? Bundan daha saçma bir şey varsa da Maggie,Jesus ve Daryl'in Rick'e karşı hedef almasıydı. Tamam Negan ölmeyi hak ediyor. Ama bu kadar çabuk ve kolay bir ölüm olmamalı. Canının bağışlanmasını bende saçma buldum ama Rick'e ihanet edecek kadar değil. En azından Saviors grubunun işi bitti. Birkaç sezon sonra tahminim Fear The Walking Dead oyuncuları da bu diziye katılır. Bu sezon eh işte kıvamındaydı. Gelecek sezon bence çok ciddi bir aksiyon olmaz ama umarım yanılırım.
  • Çok güzel bir bölümdü.Birçok ters köşe daha doğrusu dönme olayı oldu.Böylece Rick'in flash forward'larında neden
    Maggie ile Daryl
    'ı görmediğimiz de açıklanmış oldu..Ahhh
    Daryl
    olmadı.Bu yapılır mı?

Sen ihanet edecek son adamdın....Eeee şimdi adama sormazlar mı?Madem Rick'e kızıyorsun Negan'ı öldürmedi diye,ihanet edeceksin.O zaman neden kendi elinle Dwight'ı bırakıyorsun.Olmadı Daryl,sana hiç yakışmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 16 Nisan 2018; 14:30:52 >

• yok aga bu dizi ölmüş bitmiş gitmiş ilk bölümleri film tadındaydı şimdi aşkı mennu gibi bişey oldu iyice
  • Maggie hakkında.

Az kaşar değil kendisi siz bakmayın. İleride o sarışın cocuk ile aşk yaşayacak sözde gleenn diye bağıran dul maggie :D "Dante" o cocuk.

Bide liderliğe filan oynamaya kalkıyodu çr'de ricke yumruk filan atıyodu belli ki şımarıcaklar. 9 sezon bir çok şeye gebe ama o ilk hazzım yok sezon finali verdiği günden itibaren hüzün çökerdi bana. En azından çok beklenti içerisinde olmayacam ftwd ile geçiştirirm.

Ayrıca daryl denen karakteri 1 sezon içerisinde en sevilen karakterden en itici karaktere çevirmeyi başardılar adamlar 9 sezon fişini çekerler onun. Negan'dan sonra en sevilen oyuncu profilini zaten kaptırmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 16 Nisan 2018; 18:0:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One More Light

ftwd yi izliyorum şu an twd de oynayan oyuncularla başladı ne iş ?
    twd e ara verdiğinden beri bakmadım 2 diziyi bağlayan bir olay mı oldu ?
    İki dizi karakterlerini de içeren çapraz bölüm (crossover) yapılacağı daha önce açıklanmıştı henüz izlemedim ama bahsettikleri bölüm olsa gerek.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyordum ama ben komple iki dizi birleşecek diye bekliyordum, böyle oyuncu transeferi olacağını düşünmemiştim.

ilk bi 10 15dk twd den bir kaç oyuncu vardı ama bunlardan sadece biri ftwd devam edecek gibi gözüküyor. o karaktere twd de acayip uyuz oluyordum, keşke onu ftwd e geçirmeselermiş
  • Önce fear cok bağımsız olacak deniyordu

Uzun sürse de dizi birleşme olmayacak diyorlardı , tabi işler değişti walking dead izlenmeyınce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişik bir sezon finaliydi.

Rick insanları kurtarmakla doğru yaptı. Ama yaptığı tek yanlış Negan'ı öldürmesi lazımdı çünkü hak etti bunu. Carl'ın dediğini yapayım diye saçma sapan şeyler yaptı.

İç savaş başlayacak. Rick Vs Maggie de bakalım kim yenecek. Rick çok yanlış yaptı. Negan tekrar güçlenip Lucille'i keşke Rick'e giydirse.
  • ben beğendim finali

maggie nin zamanı gelince görüşecegiz diye konuşması hariç çok ta merak edecek bi kısımda bitirmediler iyi oldu

6 ay sonra görüşürüz.
  • arata ne oldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Negan'ı seviyorum diziyi 2 sezondur sadece o götürüyor ama Maggie ve Daryl dibine kadar haklı Negan öldürülmeliydi
  • Hep
    Rick veya Daryl Reisler
    giderse diziyi bırakırım diyordum.artık
    Daryl
    için geçerli değil..Lan 8 sezondur bayılarak izlediğim adamdan 10 sn.de soğudum.İşe bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Önce fear cok bağımsız olacak deniyordu

Uzun sürse de dizi birleşme olmayacak diyorlardı , tabi işler değişti walking dead izlenmeyınce
    Hadi onu bırak hesap ta FWD için; Walking dead den daha öncesini işleneceği söyleniyor du mantık hatasını göstere göstere yaptılar. Ne yaptılarsa işi cross over a getirdiler. Bakalım ilerleyen bölümler de walking dead e ait ne gibi anımsatmalar vs yaşanacak. Bekleyip görelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım toparladılar geçiş sezonu ancak böyle toparlanabilirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali olmuş. Sadece ilk bölüme bakmıştım şimdi izliyim bari.

Edit: Hdtv veya web-dl altyazı linki atabilir misiniz mesajla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 16 Nisan 2018; 21:12:30 >

• Diziyi Negan için izliyordum artık izlemem
    diyeceğim de yine de izlerim. Kaç senedir takip ediyorum, bağımlılık yaptı bırakamıyorum.

Keşke bu bölümle final yapsalardı.
  • 
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.