Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-3 gibi demiş. Sanırım the walking dead dizisi için söyledi. Sağolsun gönüllü yapıyor sanırım.

https://twitter.com/nazo82/status/978196407101411328?s=20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    Az önce ben de gördüm,bakalım bu bölümde aksiyonun dibine vuracak mıyız?
  • Altyazı yüklenmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bakalım hocam. ama bu dizi aksiyon dizisi değil ki hocam bana göre. İnsani yönleri yansıtan ve bunu bilimkurgu yönleriyle harmanlayan bir dizi.

Son Geçmiş sezonlardan bir şeyi çok uzatarak sonucu uzunca göstermeden, sezonu sürdürmelerinden insanlar memnun olamıyor pek. haklılık var. Belki de dizi çok sürdü. Yanı 8-9 sezondan bahsediliyor. Parasal durumlardan dolayıdır belki bu kadar sürmesi. Ama hikaye farklı noktalara gidiyor. Mesela bir yere gidilecek onu bir bolum boyunca çoğunluğunu buna ayıriyorlar. Sırf bolumu doldurmak için yapmıyorlarsa tamam sorun değil. Ama hikayeyi daha çok anlatabilirler.

• Yazı spoiler içine alınmıyor. Yazıyı silmek zorunda kaldım. Mobil sürümde. Düzeltilecek mi?

@WISDOM Sanırım siz adminsiniz. Değilseniz sizi etiketledigim için kusura bakmayın.

• 13.bolumde zombiye dönüşen biri merdiven lerden yuvarlandı düştü o sese rağmen uyanan olmadı. Etrafı kollayan nöbetçi de mi yoktu..

Bir yerde Carol yaralanan kişiye yarının garantisi yok demesi o sahnedeki diğer sözleri güzeldi anlamlıydı. Onun haricinde catusma oldu bitti tamam ama 3 bolum kaldı sanırım boyle mi sürecek dedim kendi kendime.

Daha çok şeyi anlatmalılar bir bolumde

• quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bakalım hocam. ama bu dizi aksiyon dizisi değil ki hocam bana göre. İnsani yönleri yansıtan ve bunu bilimkurgu yönleriyle harmanlayan bir dizi.

Son Geçmiş sezonlardan bir şeyi çok uzatarak sonucu uzunca göstermeden, sezonu sürdürmelerinden insanlar memnun olamıyor pek. haklılık var. Belki de dizi çok sürdü. Yanı 8-9 sezondan bahsediliyor. Parasal durumlardan dolayıdır belki bu kadar sürmesi. Ama hikaye farklı noktalara gidiyor. Mesela bir yere gidilecek onu bir bolum boyunca çoğunluğunu buna ayıriyorlar. Sırf bolumu doldurmak için yapmıyorlarsa tamam sorun değil. Ama hikayeyi daha çok anlatabilirler.

Ben,bu dizideki ilk 5 sezondaki aksiyonu hayatımda başka hiçbir dizide görmedim.Hapishaneler,atlantalar,valiler,yamyamlar..etc
    o yüzden de herkes,7 ve 8.sezonda kafasını duvarlara vuruyor,her mesajda diziyi boyuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 26 Mart 2018; 16:42:33 >

• Dikkat ettim de "cevap yaz" butonuna bastığım da o yerde spoiler içine alınmıyor bir kaç kez denememe rağmen.

Ama konunun aşağısındaki hızlı cevap yaz bölümünde yazı spoiler içine alınabildi. O şekilde spoiler içine aldim. Haberiniz var mıydı bilmiyorum. Bilgilendirmek istedim.

Not: Mobil sürüm de.

anlık bir hata oluşmuş olabilir, son mesajda bir sıkıntı çıktı mı ? çıktıysa bildirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

anlık bir hata oluşmuş olabilir, son mesajda bir sıkıntı çıktı mı ? çıktıysa bildirelim.

Siz deyince tekrar denedim. Hızlı cevap yaz da spoiler içine alınıyor. Ama cevap yaz bölümünde alınamıyor. Ve hizli cevap yaz yerinde bir iki kez denedikden sonra spoiler içine aldı o da. Bende oyle .

• Bölüm güzeldi. Güzel figüran temizleme bölümü.
    tamam bildirdim sorunu. konuyuda sık sık kontrol ederiz, istenmeyen spoilerların önüne geçmeye çalışılır sorun düzelene kadar.

• arabaların ışıklarının açıldığı ilk sahnede hepsi vuruş açılarındayken bir iki kişi düşüyor, bu klişeler yeşilçamı andırıyor artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 29. Dakikadan sonra olanlar hapisanenin duşların da dönüşüp katliam yapan gözlüklü çocuğun sahnelerini anımsattı bana. Çete savaşlarının yanına o tarz milletin dönüşüp bir birini yediği sahneleri serpiştirseler reytingler tekrar tavan yapar. Ama gel gör ki o tip sahneleri bundan sonra 40 yılda bir görürüz..

• Arkadaşlar altyazıları nereden buluyorsunuz acaba?
  • 8.sezonun tamamen bütçe kasma amaçlı sezon olduğunu düşünüyorum biz bu sezonu az para harcayıp geçirelim 9. Sezonda yardırırız diye yaptıklarını düşünüyorum düşünmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Aynen orada bende keklik gibi avlayacaklar sanıyorum 2-3 kişi anca vurdular çok saçma bir sahne olmuş. Dizide bir diğer saçmalık zombinin çıkardığı sesleri kimse duymuyor kış uykusundalar sanki arkadaş.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    bir bölümde bir kaç tane mantık hatası çıkarabiliriz, hiç yakışmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Jeolog. Cevap yaz dan Spoiler içine almiyor hala. silmek zorunda kaldim gene.. Söylemek istedim devam ettiğini.

Hızlı cevap yaz dan yazıyorum ancak..

@BekirTemel

Hocam Onun kadar tuhaf olan diğer şey de adamların eve , açık bir şekilde direkt ortadan ve toplu halde eve doğru gitmesi. Ama diğer tarafa simon bir adam gönderiyor ama. Kendileri de ortadan gidiyor toplu olarak..

Ayrıca 8 sezon uzun bayağı. Bu da sebep olabilir boyle şeylere belki.

• 3 bölüm birikmişti. Onları izledim geçen gün. Bir de şimdi 13. bölümü izledim. Hiçbir şey kaçırmadığımı adım gibi biliyordum. Bu kadar saçmalık, mantık hataları olamaz bir dizide. Resmen "Bitirin beni" diye bağırıyor artık. İnsanların aklıyla dalga geçiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.