Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spoiler butonu neden yok mesaj yazamıyoruz
  • Dizilab dan sabah izledim şimdi açamadım. Link var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trevor phillips kimin tarafındaysa ben o taraftayım aga
  • [spoiler]The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightawolf7 -- 24 Ekim 2016; 18:31:58 >
  • Biraz Flashback gösterseler ya.

Negan o adamları nasıl tuttu nasıl o yere geldi adamlar ondan neden it gibi korkuyor. Muhtemelen üst üste sıkıcı bölümler izleyeceğiz çünkü 16 bölüm ve yaptıkları basit bir iş değil.
  • 10/10 SÜPER BÖLÜMDÜ Uzun zamandır bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum resmen rickle paylaştık çaresizliği
  • Sagol hocam ama opensubtitles'taki benim indirdiğim versiyona uymuyor. İngilizce uygun buldum. Olmazsa bundan sonra önce altyazıyı indiririz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Biraz Flashback gösterseler ya.

Negan o adamları nasıl tuttu nasıl o yere geldi adamlar ondan neden it gibi korkuyor. Muhtemelen üst üste sıkıcı bölümler izleyeceğiz çünkü 16 bölüm ve yaptıkları basit bir iş değil.

Sence sezonun ilk bölümünden konuyu bu kadar sıkıştırmak ne kadar mantıklı? Dediğinin olabilitesi var fakat ileri ki bölümler,3-7 arası bölümler bunun için uygun olur ancak.
  • Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    Hocam hemen 2.bölümde olmasın zaten. ilerleyen bölümlerde görmek lazım ki görürüz muhtemelen
  • Negannnn bedel ödeyeceeeeeeek!

• nightawolf7 kullanıcısına yanıt
    guns of boomdan geliyosun galiba :D

• Abraham'ın öleceğini tahmin etmiştim sezon bitmeden önce ama Gleen süpriz oldu benim için.Güzel bölümdü.Jeffrey Morgan çok iyi oynamış rolü
  • ezeqel camon brah...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler yememek için konuyu araştırmadım,heryerden kaldırmışlar diziyi izleyen nasıl buldu?
  • www.facebook.com/TWDTurkiyeThe Walking Dead TR

Güncel Bilgiler ve Daha Fazlası İçin Facebook Sayfamızı Takip Ediniz

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikachugo -- 24 Ekim 2016; 18:44:00 >
  • Yok hocam klasik cs ve lol dota terimleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Çizgi roman.
    çizgi roman diye uyarsaydin keşke. Kaplanı yedirmezler cizgi romanla dizi farkli gidiyor umarim dedigin gibi olmaz. Ezekiel i bi taniyalim bakalim.

Kaplan ölücek ömrü uzun filan değil kardo. Ayrıca bu sezon sonunda bi adada barınan başka grup geliyor alpha diye liderleri var rositayı kazığa filan oturtuyodu, Saviors ile savaş şuana kadar yok sezonun son 2 bölümünde hazırlık olur ama whisperers gurubuda görünüyo yavaş yavaş. Aslında cizgi romanla dizi bire bir aynı gidiyor tek fark ölen karakterlerin değişimiydi bugun o glenn'de olmadı malesef yer mekan filan aynılar yani.

zaman sıkıştırması yapıyolar bence 8 sezon final olabilir veya 9 çünkü whisperers'in görünmesi ben en azından 9 sezona filan kalır diyodum. Erkenden sokmaya calışıyolar diziye baya karıştıracaklar bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 24 Ekim 2016; 18:49:03 >

• Valla ben onu bunu bilmem. #TeamNegan
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    torrent candır :)
  • pikachugo kullanıcısına yanıt
    Candır da malum siteler kurbağa olmuş ayrıca indirsek bile altyazı yok ki
  • 
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.