Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi iyi başladı. Bilhassa şu 28 Days Later vari giriş iyiydi.

Makyaj için sağlam çalışma yapılmış. Lakin henüz bölüm başında karşımıza çıkan ufaklık yapmacık olmuş. Tabi bunu görüntünün tırt olmasına bağlıyorum, adam akıllı sunum çıkınca tekrar bakarız.
    Bunun yanında yerde sürünen o yarım beden aşmış. Diziyi HD dalgasıyla izlemek için tek başına geçerli sebeptir.

Takıldığım tek nokta; zombilerle dolu şehre 500 kiloluk canlı bonfileyle girmenin mantığı?.. Ulan insan oturup düşünür 2 dk. "dikkat çeker miyim?.." diye. Zombi kardeşlerimiz hayata döndü kaçak eti görünce.

Edit:

Bölümün bonusu; park halinde duran zombi kardeşlerimizin karşısına çıkan kahramanın, forum kuralları yüzünden yazamadığım o über bakışı atması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 22 Ekim 2010; 3:47:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Spoiler butonlarına basıcak gibi oluyorum ama basmayacağım dayanıcağım yılmayacağım, 31 ekime kadar sabredeceğim diyorum ama olmuyor Bir kaç tanesine bastım

ayın 31 ine kadar hepsine basarsın hocam :D bu arada
    hadi bu sefer lik spoiler yememiş ol bendensin.

Yine dayanamayıp bastım. Güzel şakaydı

• Macabre

Zombilere at ziyafeti verdi adam resmen.. Gelecek bölüme o tankın tepesindeki makineliyi kullanır mı acaba.. Bir de kafasına sıkmış olsa da tankın içindeki zombi askere acayip kıl oldum, her an yine hortlayacak gibi..

Bu arada
    otobüsten inen punk-zombi başa bela olacak gibi görünüyordu
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Tek eksiklik, yeterince korku öğesi yoktu. İnsan bazen hort diye ekrana fırlayan bir şeyler olsun istiyor. Belki biraz da herşeyin gündüz gözüyle olmasındandır.

Hastaneden yangın çıkışından çıkarken, o kibrit yakma sahneleri bayağı karanlıktı, oraya bir zombi sahnesi süper olurdu, mesela üçüncü kibriti yaktığı anda gözünün önünde bir zombi görseydi eleman

Neyse belki sonraki bölümlerde daha çok görürüz bunlardan

Aynı şeyi düşünmüşüz ben kibriti yakınca tam arkasında olur önce biz görürüz sonra o diye düşünmüştüm ama yapmadılar.

Klişeden uzak durmak iyidir. Kaldı ki adam olaydan bihaber, zombiyle ekşına girse erken olurdu. Her şey yavaş yavaş, sindire sindire. :)

Ha zaten 'Dont Open Dead Inside' kapısıyla da gerilimi verdiler ufaktan.

Darkness,

Makineliyi değil de, direkt tankı kullanabilir. Reyting için sağlam malzeme çıkar oradan.

Otobüsten inen mahalle kabadayısında var bir numara. Adamın (!) gözlerinden okunuyor...

• Tankın roketini kullansa on numara olur, havada uçuşan zombiler felan Ama makinelisi de fena olmazdı, gerçi üstüne çıkamaz artık sıkıştı kaldı içeride

Bu arada çizgi roman serisini indiriyorum, merak ettim konu nereye gidiyor diye
  • Altyazı çıktı fakat video görüntüsü dandik.Ama ben yinede dayanamayıp izleyecegim,ay sonu bir daha izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 22 Ekim 2010; 13:23:47 >
  • 720p beklemedeyiz
  • Evet dayanamayıp izleyen sayısı arttıkca muhabbet de bi koyulaşcak anlaşılan zombi gibi bi kişi izler sonra o konusur etkiler 1 kişi daha sonra onlar muhabbet yapar 1 kişi daha ve hepimiz izlemiş oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

31 ekime kadar beklenmez bu ben izledim memnunum tam ekran yaptım müthişti..

dostum nerden izledin?
  • beklemedeyiz diyen herkes izliyor spoiler açmayan ve izlemeye teşebbüs etmeyen bi ben kaldım herhalde hırs yaptım bekliyeceğim 720p izlemek dururken 240p'ye talim edemicem
  • yeni dizi ariyordum bende deneyeyim...
  • WHISPERZ-
    - İlk bölümün Preair Versiyonu yayınlandı. Google'da aratarak bulabilirsiniz.

- Bende beklemedeyim ama izlemeden spoilerler yüzünden izlemiş gibi olucam. Neyse artık okumuyorum hatta konuyada girmiyorum
  • The Walking Dead (2010 - 2022)

The Walking Dead (2010 - 2022)

Sizce de bir benzerlik yok mu?
  • Altyazı çıkmış.

• The Walking Dead (2010 - 2022)

buna benziyo bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 22 Ekim 2010; 17:35:51 >
  • The.Walking.Dead.S01E01.PREAIR.x264-P2P indirdim görüntü kalitesi tatmin etmedi..
    720p ne zaman çıkar ki?

• Zombiler, eski hayatlarına dair bir şeyler hatırlıyor gibi. Zenci kadının evinin kapısını zorlaması gibi. Otobüsten inen şu punk-zombi de, sanki şerif olduğu için bizim elemana çok ters bakıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Zombiler, eski hayatlarına dair bir şeyler hatırlıyor gibi. Zenci kadının evinin kapısını zorlaması gibi. Otobüsten inen şu punk-zombi de, sanki şerif olduğu için bizim elemana çok ters bakıyordu.

:D yok be hocam bence sadece yemek amaclı bakmıstır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelus

The.Walking.Dead.S01E01.PREAIR.x264-P2P indirdim görüntü kalitesi tatmin etmedi..
    720p ne zaman çıkar ki?

1 Kasım'da.
  • Müthiş olmuş, beni fazlasıyla sardı ve umutlarımı boşa çıkarmadı. Dayanıp birkaç bölüm izlemesem sonra toptan mı izlesem
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.