Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkness

Zombi öldürme, kafa patlatma sahneleri harbiden çok iyi yapılmış. Makyajlar çok çok iyi.
    o sürünen kadın neydi yaw öyle, bağırsaklar felan dışarıda, vücudun yarısı yok, bundan daha gerçekçi olamazdı

Evet
    ya özellikle o kadın . hakikaten konusturmuslar efektleri.Benim ilk bölüm oldukca hosuma gitti 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 21 Ekim 2010; 12:19:47 >

• Tek eksiklik, yeterince korku öğesi yoktu. İnsan bazen hort diye ekrana fırlayan bir şeyler olsun istiyor. Belki biraz da herşeyin gündüz gözüyle olmasındandır.

Hastaneden yangın çıkışından çıkarken, o kibrit yakma sahneleri bayağı karanlıktı, oraya bir zombi sahnesi süper olurdu, mesela üçüncü kibriti yaktığı anda gözünün önünde bir zombi görseydi eleman

Neyse belki sonraki bölümlerde daha çok görürüz bunlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Tek eksiklik, yeterince korku öğesi yoktu. İnsan bazen hort diye ekrana fırlayan bir şeyler olsun istiyor. Belki biraz da herşeyin gündüz gözüyle olmasındandır.

Hastaneden yangın çıkışından çıkarken, o kibrit yakma sahneleri bayağı karanlıktı, oraya bir zombi sahnesi süper olurdu, mesela üçüncü kibriti yaktığı anda gözünün önünde bir zombi görseydi eleman

Neyse belki sonraki bölümlerde daha çok görürüz bunlardan

Aynı şeyi düşünmüşüz ben kibriti yakınca tam arkasında olur önce biz görürüz sonra o diye düşünmüştüm ama yapmadılar.

• izledim beklenildiği gibi mükemmeldi 1s7dk hiç sıkmadı
  • Daha filmi izlemeden tüm Spoiler'ları okudum izlemiş kadar oldum muhaha..

Neyse Bakalım zombi dizisi nasıl olacak.. Filmleri neredeyse 3er defa seyretmişimdir aslında dizi hiç izlemedim tadı nasıl olur bilemem
  • Zombi filmlerine hasta ve aç olan biri olarak bu dizi beni fena saracak gibi.. Önceki sayfalarda 24 bölüm olacak diye bir yorum görmüştüm, bare sezon olarak da 2-3 diye gider de Zombi'lerin arasından hiç çıkmayız. Ciddi bir çizgide ilerlerse ve ölüm/kalım olaylarını iyi yansıtırsa eğer bu dizi çok iyi tutar benden söylemesi..
  • HD yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Code Geass

HD yokmu ?

Yok hocam 31 ekmde cıkar .pre air versiyonu var sadece..
  • Arkadaşlar altyazı felan cıktımı nerden bulablırım indirebilicek site? mamundada varmı
  • Geceyarısı bir dalış yapayım. Nihayet
  • altyazısı divxplanette 2 güne çıkar yazıyor dinleyerek yapıcaklarmış en iyisi 31 ekimi beklemek
  • Şu anda nette olan sürümü indirdim görüntü çok kötü,zombi filmlerindeki en önemli olay yüksek çözünürlükte zombilere yapılan makyaj ile izlemek benim için.bu yüzden HD'si çıkana kadar bekleyeceğim muhtemelen bir çok kişi de benimle aynı fikirde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Şu anda nette olan sürümü indirdim görüntü çok kötü,zombi filmlerindeki en önemli olay yüksek çözünürlükte zombilere yapılan makyaj ile izlemek benim için.bu yüzden HD'si çıkana kadar bekleyeceğim muhtemelen bir çok kişi de benimle aynı fikirde

Hocam dediğin dogru ama kediyi merak öldürürmüş :D ,izledik .HD cıksın gene izleriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Şu anda nette olan sürümü indirdim görüntü çok kötü,zombi filmlerindeki en önemli olay yüksek çözünürlükte zombilere yapılan makyaj ile izlemek benim için.bu yüzden HD'si çıkana kadar bekleyeceğim muhtemelen bir çok kişi de benimle aynı fikirde

Aynen hocam beklemek en iyisi zaten dayanamayıp izleyen arkadaşlarda 2. bölüm için bizim gibi bekliyecekler aceleye gerek yok adam gibi HD izleyelim çevirmenlerde dinleyerek çeviremeye başlamışlar takdir ettim açıkçası ama hiç gerek yoktu bence
  • 31 Ekime kadar çatlardım, izledim, pişman değilim, yine olsa yine yaparım
  • Spoiler butonlarına basıcak gibi oluyorum ama basmayacağım dayanıcağım yılmayacağım, 31 ekime kadar sabredeceğim diyorum ama olmuyor Bir kaç tanesine bastım
  • 31 ekime kadar beklenmez bu ben izledim memnunum tam ekran yaptım müthişti..
  • altyazı çıkmadımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Spoiler butonlarına basıcak gibi oluyorum ama basmayacağım dayanıcağım yılmayacağım, 31 ekime kadar sabredeceğim diyorum ama olmuyor Bir kaç tanesine bastım

ayın 31 ine kadar hepsine basarsın hocam :D bu arada
    hadi bu sefer lik spoiler yememiş ol bendensin.

• Demin başka bir şeye bakarken, divxplanetta ingilizce altyazısını gördüm, bu preair versiyonun. Türkçesi için de %10 yazmışlar. Bu gece bitirmeye çalışıcaz demişler not olarak da
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.