Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kotu giden 9 ila 15. bolumlerin sonrasinda guzel bi final oldu bence. yani bu bolumlerle karsilastirildigimizda bence gayet guzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

Öncekilere nazaran gerilim vardı fakat ileride ne olacak diye içimde en ufak bir merak yok..

Aynen, ne bekliyordum ne cikti hatta Rick'i canlandiran oyuncunun "senaryosunu gorunce sok oldum" demesi aha cizgi romana baglayacaklar dehset final olacak diye bir beklentiye soktu beni ama yine kotuydu, ozellikle bu nasil bir final ki boyle onumuzdeki sezonla ilgili hic bir beklenti birakmadi.

Bir de hadi valinin adamlari korktu kacti, sanki bizimkilerden bir kaci bir daha gelemezmis gibi ahan da kurtulduk dedikleri an bi an kapatip gidiyordum resmen, senarist degisikligi resmen cokuse goturuyor guzelim diziyi

• Sezon finali için vasat bir bölümdü.Normal bölümlerden daha ileri gidemedi bence.4.sezonda bir alanda geçicek gibi böyle olursa iyice suyu çıkar dizinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Böylesine berbat bir sezona yakışan bir final oldu. Üstelik 4-5 bölümü de sırf bu finale harcadılar ya o da güzel.

Birini öldürmek istiyorlarsa bayağı zorlama şekilde öldürüyorlar, yaşattıkları adamı da zorlama yaşatıyorlar. Amatörler grubu. Senaristlerin aldığı tek bir kuruş bile hakedilmiş değil. Dünyanın en güzel dizisi olma potansiyeline sahip bir konuyu 4 yaşında bi çocuğa emanet etmişler heralde. Mahvettiniz güzelim yapımı. 1. sezonu hiç izlememişler galiba.

Çizgi romandan:

Andrea, Rick'le beraber en uzun süre hayatta kalan kişiydi 1. gruptan. Herkes öldü bir o ölmedi. Ama burda, zombi experti yaptıkları kadını Milton'la harcadılar. Tek eliyle bile olsa Andrea ısırılmazdı kesinlikle. Romandan kopma yani saçmalama çabaları tam gaz devam ediyor.

kesinlikle katılıyorum. 4-5 bölümde final olacak diye oyaladılar. çok kötü oldu gerçekten

• Buda mı gol değil ? fail
  • Gene beklediğimiz gibi saçma sapan bir bölüm oldu.
  • Daryl
    The Walking Dead (2010 - 2022)
  • The Walking Dead (2010 - 2022)
  • 3x16

Görünüşe göre Vali - Rick savaşı 4. sezonda da devam edecek. Bir sezon daha hapishane de kalacaklar büyük ihtimal.

Milton'a üzüldüm. Hatta Andrea'ya bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

Daryl coşmuş!

Vali ne yapmaya çalışmış anlayabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 1 Nisan 2013; 22:06:49 >
  • Guzeldi bence sezon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA BEYLER ne oluyo 3-4 ay once sezon bıtmıstı uzun bı ara denmıstı ne zaman basladı hangı fınalden bahsedıyolyo anlamadım

benım en son fınalım valını evını yaı bolgesını basmıslardı bızmkıler patlamalr falan olmustu sezon orda ara vermıstı

• Ya bölüm sonuna doğru kendimle çelişmekten içimde ikinci bir kişilik oluştu bildiğin kendimle tartıştım
    hadi kızım hadi kızım sık parmaklarını azıcık dur dur ucunu çevir sok evet ucunu sok !! ayyyy yapamadı kesin öldü yazık oldu !!!! dur dur rick geldi şimdi kapıyı açıp sıkacak kafasına miltonun ,ölmesdi abi zaten !!! yerinde yok yaaa kesin zombi oldu rickin üstüne atlayacak !!! ohhh kafasında delik öldürmüş andrea kızım benim ya yine başarmış :) !!!! ayyy hayıırr kesin bu bir rüya veee baaam :(

Not: abi şimdi şöyle bir yokladımda milton orayı nasıl ısırmış büyük başarı et filan yok orda birde üstünde katmer katmer kıyafet var pis milton insan 5 dakika daha dayanır. :(

• Bu Vali olayı da sıktı zaten. 1 sezon daha şunların saçmalıklarını izlemek istemiyorum. Keşke bir neticeye bağlansaydı da önümüzdeki sezon hikayenin devamını izleseydik. Gerçi çizgiromanda nasıl bilmiyorum.
  • GAYET GÜZELDİ FİNAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

Hershel amca da michonne a ford yapiyo caktirmadan

• Yeni sezon çekimleri Atlanta'da çekilmeye başlandı haberleri vardı.Bence farklı birşeyler görebiliriz.

• Sezon finali değil sanki sezon ortasından bir bölümdü yahu b.ku çıktı bununda
  • The Walking Dead (2010 - 2022)

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Daryl

• 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.