Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla hocam Morgan ın insanlara şans tanıması falan yok öyle bir şey saçmalık. "W" grubundaki herifler bulundukları yeri basıyor Morgan efendi öldürmüyor şans veriyor böyle saçmalık olur mu?

Morgan dan çok gıcık kaptım çok
  • 5.sezon finali yaptık !

1 sene boyunca ara vermiştim.Şimdi 3 günde 10 bölüm bitirdik ..

Her sene aynı şey.Duruyor duruyor ! En mühim yerde finali yapıyorlar !

Şimdi 6.sezona başlamayacağım.Çünkü adım gibi eminim ki ortalık durulacak.Olaylar devam etmeyecek.
  • Bolum guzeldi bence hic sıkmadi. Morgandan detaylar gormek guzel oldu. Bazilari hep aksiyon olay bekliyor bu drama dizisi boyle bolumlerde olmali tadi farkliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm genç arkadaşlar için biraz ağır kaçmış olabilir ama vermek istenilen duygu veren, post-apokaliptik dünyayı gayet güzel yansıtan bir bölümdü.Yalnız bu bölümdeki oyuncu seçimi hatalıydı.

Aikidoyu o karpuz mu yapar Allah aşkına?Ayrıca hareketler çok çocukça ve komikti.Keçinin evin dışarısında otlaması skandaldı.Karpuzun ölümü klişenin de ötesi bir hadiseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

5.sezon finali yaptık !

Şimdi 6.sezona başlamayacağım.Çünkü adım gibi eminim ki ortalık durulacak.Olaylar devam etmeyecek.

6.Sezonun ilk üç bölümü geçmiş durağan bölümlere oranla temposu yüksek ve oldukça aksiyonu bol bölümlerdi, tabii bu kadar bölümden sonra 4.bölümle biraz es verdiler :) O yüzden izleyip izlememek size kalmış.

• Ya arkadaş Eastman'ı sonda nasıl öldürürüz diye baya düşünmüşler galiba. Elinde sopa olmasına rağmen Morgan siper oldu. Tam bir saçmalıktı.

Her hayat değerlidir sosyal mesajı bu bölümün en güzel kısmıydı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Ya arkadaş Eastman'ı sonda nasıl öldürürüz diye baya düşünmüşler galiba. Elinde sopa olmasına rağmen Morgan siper oldu. Tam bir saçmalıktı.

Her hayat değerlidir sosyal mesajı bu bölümün en güzel kısmıydı bence.

Bence o durumda tamamen saçma bir söz.

Bay Wolves bizzat dedi kimse sağ çıkamaz buradan, senden başlarım diyerek. Adam kafayı bozmuş yani. Bu morgan da psikiyatrist zanneden birisi. Morgan pek uzun sürmeyecek ele verecek kendini. Rick bunu atacak wolves de bitecek. Final bölümünde de morgan ricki boğazlar

• Gleen kim yahu :D

İsmini çıkarmışlarsa dahada dönmez gleen dönmeside saçma olur. Yahu gleen dediğimiz adam karakter olarak çok ön planda olan biride değil ki öldürüp gibi gösterip sonlara doğru getirmek filan gleen için yapılacak bi olay değil norman reedus olsa bu olabilirde gleen için saçma olur. Shane gibi bir adam öldü bu dizide gleen fazla sallanmaz.Yani öyle gleen sonradan gelip gurubu kurtarıcak filan olayları hiç olmaz çünkü o vasıfda bi karakter değil gleen. Eğer olurda dönerse gleen çok büyük saçmalık olur ki sosyal medyada bir çok yorum bu yönte amc'de bunun farkındadır.
  • Survival kullanıcısına yanıt

Bence herkesin seri katil gibi insan ve zombi öldürdüğü bir dünyada karşıdakini öldürmeden etkisiz hale getiren bir karakter gerekli. Tekrar eski haline döneceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gleen değil Glenn.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Gleen kim yahu :D

İsmini çıkarmışlarsa dahada dönmez gleen dönmeside saçma olur. Yahu gleen dediğimiz adam karakter olarak çok ön planda olan biride değil ki öldürüp gibi gösterip sonlara doğru getirmek filan gleen için yapılacak bi olay değil norman reedus olsa bu olabilirde gleen için saçma olur. Shane gibi bir adam öldü bu dizide gleen fazla sallanmaz.Yani öyle gleen sonradan gelip gurubu kurtarıcak filan olayları hiç olmaz çünkü o vasıfda bi karakter değil gleen. Eğer olurda dönerse gleen çok büyük saçmalık olur ki sosyal medyada bir çok yorum bu yönte amc'de bunun farkındadır.

glenn in bağırsagını eline verdiler :D bide hala ölmedi diyorlar yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...kolera... -- 5 Kasım 2015; 15:37:38 >

• Eski tat yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Valla hocam Morgan ın insanlara şans tanıması falan yok öyle bir şey saçmalık. "W" grubundaki herifler bulundukları yeri basıyor Morgan efendi öldürmüyor şans veriyor böyle saçmalık olur mu?

Morgan dan çok gıcık kaptım çok

hahaha aynen katılıyorum.. Bu yüzden ben rick taraftarıyım. morgan kılıbık çıktı :D ben rick gibi biridir diye bekliyordum. ikisi bir araya gelip inletir diyordum ama içimde kaldı
  • Yeni izlemeye başladım 6. sezonu. Biriksin istemiştim. Başlarda çok iyi giderken 4. bölüm ile batırdılar açıkcası. The Walking Dead mi izliyoruz yoksa IPMAN mı. Getirdiler bu çöpü başımıza barış, huzur, kardeşlik diye takılıyor. Adam balta ile kol, bacak kopartıyor bu hala gidin burdan diyor Sasha yetmedi bir de bu Morgan kezosunu çekeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 5 Kasım 2015; 18:06:32 >
  • quote:

5.sezon finali yaptık !

6.sezon mükemmel başladı hocam kanımca. Kesinlikle ön yargılarınızı kırıp izleyin.

• Bence bu bölüm gayet mükemmeldi. Hatta TwD'de izlediğim en iyi bölümlerden birisiydi. İnsanların beyni sadece aksiyon odaklı olduğu için şu tarz psikolojik bölümlerden tat alamıyorlar. Sonra diziye mok atmaya başlıyorlar. Glenn'de dizi karakterlerinden birisiydi. Öldü ve bitti bu kadar. Ölmeyen karakter istiyorsanız Kurtlar Vadisi ve Arka Sokaklar izleyin yav.

TwD bu sezon aştı kendini. Hiç böyle beklemiyordum açıkçası. İnşallah böyle devam eder.

• Glenn'in öldüğü falan yok. Bu kadar önemli bir karakteri bu kadar saçma, grubundan uzak bir şekilde öldürmezler. Ilk sezonun ilk bölümünden gönderme vardı. Rick tankın içindeyken Glenn ona " dumbass " diyor. Geçtiğimiz bölümde tekrar dedi. Bağırsakları dışarı çıkan Nicholas. Aynı t-shirtü giyiyorlardı zaten. Glenn'in öyle hareket etmesinin nedeni de üzerinde baskı olması. Adamın cesedini Glenn'in üzerinden yiyorlar bi güzel. Büyük ihtimal ile kan ile kaplanıcak ve kamufle olacak Glenn. Çakal yönetmen çekim tekniği ile Glenn'i yedirttiğini gösteriyor hesapta Ha oldu da bu şekilde öldüreceklerse de yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

5.sezon finali yaptık !

6.sezon mükemmel başladı hocam kanımca. Kesinlikle ön yargılarınızı kırıp izleyin.

İzledim zaten dayanamadık ! 4.bölüm ise maçtan sonra..

3.BÖLÜM

Böyle izlerken arada diyorum da ; öyle yapılır mı böyle yapılır mı diye ? Glenn ile Nicholas mesela..Ulan çok yanlış yaptılar ya ! Kendileri etti kendileri buldu resmen.

Darly geri döndü dönmesine tamam da niye hızla devam etmedi ? Rick cevap vermeyince geri döndü anladı bir şeyler olduğunu ama sonra yolda diğer ekip ile birleşince duruldu..Devam etsene be adam ?

Rick eğer çıkmazsa o da kurtulamaz.Ya da kurtulur ama nasıl ? Yan tarafta ev var oradan da gelenler olacaktır.

Glenn eğer Nicholas'ın altında ise bile kurtulma şansı yok.O kadar zombi arasında mutlaka bir yeri ısırılır.Hani bacağindan kolundan gider sonra bir şekilde kendini kamufle ederse elemanlar onu farketmeyebilirler.Yaralı halde kurtulunca da kesilir neresi ise.Ancak bu şekilde olacaktır.Yoksa çok mantıklı değil kurtulması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Darly değil Daryl.

Gleen değil Glenn.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Darly değil Daryl.

Gleen değil Glenn.

Gleen neyse de kim Darly diye hitap etti ya?
  • 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.