Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6.s 1.b'de Rick'in bebeğini kucakladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.Bölümde gleen e dönmek zorundalar
    nee yazık ki RIP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bomboş bir bölümde ileri sara sara geçtim, twd eskisi gibi sarmıyor.

• eastman reisi erken harcadılar keçi reiste bile morgandan iyi younculuk var.. morganın en yakında ölmesini de canı gönülden istiyorum. herif 2. tyreese çıktı resmen
  • Güzel bölümdü arada böyle bölümler olmalı.
  • Klasik türk dizileri gibi bir bölümdü
  • 1. Sezon ile bu sezonu karşılaştırırsanız neden bu kadar eleştirildiğini anlarsınız. Romantik yazılar yazan arkadaşlara bu sözüm. Neymiş efendim dizi iyiymişte bilmem neymişte.. Dizi kalitesi düştü bu apaçık bir gerçek. Yapımcılar,senaristler işi daha ne kadar uzatırız fikrindeler artık. Prison break te öyleydi mesela, adamlar kaçtı şimdi ne olacak dendi. Diziyi uzatmaya yönelik sezonlar oldu 3. Sezon mesela. Ama dizinin çizgisini hiç bozmadılar. Sezon uzatmak için saçma salak sahnelerle dolu bölümler çekip diziyi romantikleştirmediler.Dahada uzatmayıp 4te bitirdiler. Sonuç? Dizi tarihinin efsaneleri arasına girdi prison break.Twd 4. sezonda bitti.Acı gerçek bu. Ha sen izliyon lan,izleme o zaman diyen romantikler çıkacaktır,izliyorum cünkü yokluktan. Zombi konusu işleyen pek çok dizi,film yok maalesef. Zombi dünyasını sevdiğim için izliyorum. Yoksa twd efsane bir dizi olduğu için değil. Görürsünüz dizi bitince silinip gidecek piyasadan hatırlanmayacak...

• yeni teorim:

Glenn'in ismi kalkmış ama bence bilerek yapıyorlar herkes öldü diye düşünürken bir bölümde ansızın ortya çıkıp bizimkileri W lerin elinden kurtaracak , yada en kritik anda gelip kurtarıcı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Klasik türk dizileri gibi bir bölümdü

Aynen Akasya Durağının herhangi bir bölümü gibiydi .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Mühendisi

hocam bunlar gerçekten oyun oynuyor hatta alay ediyor seyirciyle.adam öldü mü ölmedi mi yaptırmaya çalışıyorlar 6 sezonluk karakter yani el insaf.ya öldür öldür bitti de ya da kurtuldu diye göster.

Hatırlatsanız rick carolu gruptan atmak için bi yere götürdüğünde bi kız ve erkekle karşılaşmıştı rick bunlara saati vermişti beklemişlerdi gelmeyince gitmişti bizimkiler ve ordaki sarı saçlı erkeğe öldü imajı verilmişti hatta baya kanlar falan gösterilmişti.ama 5. Sezonun ilk bölümünde onun terminusa ulaştığını ve boynundan kesilerek öldüğünü görmüştük.şimdi bu aklıma gelince dizi ekibi bunu bilerek yapıyor diye düşündüm merakta bırakmak istiyorlar falan

öldü gibi gösterilen kızdı zaten öldüde yanlış bilgi vermiyelim

• benmi anlamadığım şey çit kazık falan yapıyorlar da hendek niye yapmıyorlar. çok mu zor. gerçi hendek te bi süre sorna zombi dolarak yükselecek ya neyse
  • Normalde zombilerin kendine hayrı yok resmen 0.5 metre hızla yürüyorlar sonra bir bakıyorsun canlı atik bir adamın yapamayacağı şekilde milletin sırtını omzunu ısırıyorlar anında.
  • konu da birisi yazmıştı glenn olayı için hayal diye..iki seçenek var birisi dediği gibi hayal diğeri glenn öldü.. oradan da kurtulabilecekse yuh yani millet 2 3 zombi ile karşılaşınca ölüyor glenn sürü içine düştü kurtulacak..
  • The Walking Dead kesinlikle efsanevi bir dizi olarak bitecek sırf sosyal medya da bile 40 milyon beğenisi olan bir dizi,kaç dizi bu başarıya ulaşabildi ki?

• 6x04 gibi bolumler sayesinde TWD kalitesini korumayi bu zamana kadar basardi. Eger hep ayni turden bolumler ile ayni cizgide ilerlese klasik bir aksiyon-zombi dizisi olarak anilacakti. Ama artik efsane diziler olarak anilmaktan baska ihtimali bile yok ki o kadar citayi yukseltti TWD.

Edit:
    Tabitha ya da yazik oldu. Lori den daha cok ozleyecegim bir karakter oldugu kesin ;(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UpTheIrons -- 4 Kasım 2015; 19:46:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lesh bir bölümdü sardıra sardıra bir hal oldum
  • s6 e4
    İlk defa The Walking Dead dizisinin bölümünü 3 gün içerisinde izledim

Eastman ın ölmesi çok saçmaydı. Eastman karakterini canlandıran abiyi baya sevdim. çok iyi oyuncu gerçek adını bilen var mı ?

5. bölümün trailerini izledim sanırım vasat ötesi bir bölüm ile daha karşı karşıya kalacağız.. The Walking Dead 2 bölümdür yokları oynuyor ilk defa eleştiriyorum
  • Sherlock Domates kullanıcısına yanıt

ortada hiç bir sebep yokken böyle bir şey olamaz bence.

• bu arada Rick in sarışın Hatunu da çıldırıyor sanırım. ölürüz falan diyor trailerda

• o ses Rick e ait. çok net
  • 
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.