Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farti

Nerden çıkardınız bunu. Açıkcası merak ettim Morganla Rickin arasında nasıl bir sahne geçicekki.? Morgan ara ara dizide yer alır bana göre fakat Ricklere karşı bir taraf olmaz bana göre.

adam dizinin ilk bölümünde oynuyor sonra dizinin dördüncü sezonuna kadar görünmüyor sonra yine ortaya çıkıyor önemsiz bir karakter olsa yapımcılar çoktan öldürürdü ayrıca benım sevdiğim bir karakter dizin finalindede görmek isterim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TomyAmca

birinci sezondaki karakteri hatırlayamamamı kendimce doğal karşılıyorum fakat bölümü izlerken beth in mevzusunu nasıl kaçırmışım anlamadım,beth geçmedi diye hatırlıyorum sankı.Belkide ben o kısmı kaçırdım başka bir şeye bakarken :)

Dizinin başında konuşuyorlar. Beyaz haçlı siyah araba diyorlar, kız hayatta mı diyorlar, evet diyorlar o kısım işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 15 Ekim 2014; 14:43:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bomba gibi güzel bir bölümle başladı sezon. Devamı da böyle olur umarım. Yine ileri ala ala izledimciler çıkarsa Tyreese'in çekiciyle kovalarım.

Tyreese bence öldürmedi o kulübedeki elemanı ve Carola yalan söyledi. İleride karşımıza çakacak büyük ihtimalle. Carolun zombilere yem olsun diye bıraktığı ekibin annesini tam olarak göremedik. Zayıf bir ihtimal ama açık kapı bıraktılar. Belki son anda biri gelip kurtardığını falan gösterirler ileriki bölümlerde.

Bu spoilerı çizgi romanı okuyanlar okusun.

Bölüm sonunda gördüğümüz 'öncesi' bölümündeki tecavüz edenlerin başındaki hiçbişey düzelmeyecek diyen elemanın Negan olma ihtimali var mı sizce?

Çizgi roman spoiler
    ben de öyle düşündüm. Yani aklıma ilk gelen oydu. Ama sonradan terminusu geri aldıklarını söylediler. Adamı da öldürmüşlerdir heralde. Ölmeden bırakmazdı çünkü. Ama esir aldılarsa ve şimdi kargaşadan yararlanıp kaçarsa orasını bilemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlGrimes

Harika..

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: CarlGrimes

Harika..

Anlayamadım bunu

• 5x01

Mary'nin yaşama ihtimali var mı sizce? :P Carol tam kapıdan çıktığında zombilerle Mary arasındaki mesafe bu kadardı. O arada arkadan biri gelip kurtarmış olabilir mi? Eğer böyle olursa biraz abartı olur gibi. Tam olarak göstermeyip açık kapı bıraktılar çünkü. Önemli bi karakter de olduğu için aklıma takıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 15 Ekim 2014; 17:28:48 >

• quote:

5x01

Mary'nin yaşama ihtimali var mı sizce? :P Carol tam kapıdan çıktığında zombilerle Mary arasındaki mesafe bu kadardı. O arada arkadan biri gelip kurtarmış olabilir mi? Eğer böyle olursa biraz abartı olur gibi. Tam olarak göstermeyip açık kapı bıraktılar çünkü. Önemli bi karakter de olduğu için aklıma takıldı.

Hocam neden önemli bir karakter dediniz? Çizgiromanla ilgiliyse hiç söylemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

5x01

Çizgi romanla alakalı değil.

Terminus'un lideri Gareth'in annesi diye dedim.

• Güzel başlangıç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Bomba gibi güzel bir bölümle başladı sezon. Devamı da böyle olur umarım. Yine ileri ala ala izledimciler çıkarsa Tyreese'in çekiciyle kovalarım.

Tyreese bence öldürmedi o kulübedeki elemanı ve Carola yalan söyledi. İleride karşımıza çakacak büyük ihtimalle. Carolun zombilere yem olsun diye bıraktığı ekibin annesini tam olarak göremedik. Zayıf bir ihtimal ama açık kapı bıraktılar. Belki son anda biri gelip kurtardığını falan gösterirler ileriki bölümlerde.

Bölüm sonunda gördüğümüz 'öncesi' bölümündeki tecavüz edenlerin başındaki hiçbişey düzelmeyecek diyen elemanın Negan olma ihtimali var mı sizce?

Çizgi roman spoiler
    ben de öyle düşündüm. Yani aklıma ilk gelen oydu. Ama sonradan terminusu geri aldıklarını söylediler. Adamı da öldürmüşlerdir heralde. Ölmeden bırakmazdı çünkü. Ama esir aldılarsa ve şimdi kargaşadan yararlanıp kaçarsa orasını bilemem

Robert Kirkman o adamın Negan olmadığını açıkladı.

• Off ne bölümdü be. Hızlı ve güzel başladılar umarım ikili diyalog dolu aksiyonsuz bölümler fazla olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada ilk kafası kesilen sarı saçlı çocuk 4x4'te vardı. O yüzden Rick'e uzun uzun baktı. Carol omuzunu düzeltmişti ardından rick silah verip sizi almaya gelicez demişti dönmemiştiler.
  • lan arkadaş bu zombiler ürüyormu habire yaa her bölümde en az 100 zombi öldürülüyor halen bitmedi habire çoğalıyolar:)
  • Bi ben mi begenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne muhteşem bi bölümdü lan o öyle
  • Zombilerin rayların üzerinden dikkat ederek geçermişçesine yürümesine şaşırdım. İki üçü düşse daha gerçekçi olabilirdi. Ben bile düşerim orada ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada bölümün sonunda çıkan adam, ilk sezon Rick'i evine alan adam mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Çizgi roman spoiler

Robert Kirkman o adamın Negan olmadığını açıkladı.

Ben de çok ihtimal vermiyordum zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

5x01

Çizgi romanla alakalı değil.

Terminus'un lideri Gareth'in annesi diye dedim.

Ben orayı kaçırmışım. Ne ara söylediler ki?

• yamyamların hikayesini aksiyondan önce anlatsalar bence daha iyi olurdu
    hızlı giriş yapıp tansiyonu düşürecekler sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.