Şimdi Ara

The Spring Cleaning (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelmedimi bu update hala dün meepo vardı skill draftda kaldırılması çok iyi olmuş meeponun ultiyi alan yeniyo ama biz yinede yendik dün rakip almıştı :D
  • Beyler bayanlar yarın update geliyor
  • SirCourage kullanıcısına yanıt
    Hocam helal olsun. Bilgi sağlam yerden mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust me i am an engineer :D
    hocam güncelleme gelmiş hayırlı olsun :D
  • aynen :D hadi kotol kotol kotol
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

trust me i am an engineer :D

Yarın sabah erken kalkıcam ama hala yatmıyorum :D 21 dakika var daha gece uzun ya Kotol u hiç sevmiyorum ilk karşılaştığım andan itibaren sürekli ulti sıkıp duruyordu ciddi manada küfür etmiştim ilk başlarda
  • çok iyi oldu gece eklemeleri ama herolar eklendi mi onu kontrol edicem bende onu bekliyorum
    hocam genel birşey zaten büyük güncellemeler her zaman gece yapılır çünkü sunucular gece boş avrupa için tabi en çok oyuncu avrupa batı doğu ve rusyada oynuyor galiba onlar olmaynca ortalık boş kalmıştır ki ruslar kendi serverlarına sığamıyorlar. Avrupa batıdayım adam burası rusya serveri diyor.
  • :D onlara her yer rusya zaten ben bide ESL One Franfurt için bilet alacaktım ona para yatırıcam yarın ama merak ettiğim battle bonus var ek yanında o kaç günlük olacak ve yüzde kaç yazmamışlar onu araştırıyorum
  • Gelmiş vallahi, %50 inmiş

Direk Ursa'yla dalcam
  • 6.80 son turnuva maçı c9-Fnatic oldu :)
  • Herolar event ile eklenecek sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eostre

Gelmiş vallahi, %50 inmiş

Direk Ursa'yla dalcam

hocam bu gece deneyemeyeceğim vlad phase bliink skul desolator vb vb tarzı bir build yaparsan bu desolator nereye nasıl koyucaz vlad kasacakmyız mom mu gidecez ciddi kafam karışık oynayıp yazarsan şuan daha iniyor yarın girerken bende ona göre bir bakayım gelenkçi düzen yıkıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

quote:

Orijinalden alıntı: Eostre

Gelmiş vallahi, %50 inmiş

Direk Ursa'yla dalcam

hocam bu gece deneyemeyeceğim vlad phase bliink skul desolator vb vb tarzı bir build yaparsan bu desolator nereye nasıl koyucaz vlad kasacakmyız mom mu gidecez ciddi kafam karışık oynayıp yazarsan şuan daha iniyor yarın girerken bende ona göre bir bakayım gelenkçi düzen yıkıldı

Desolator+Vlad calisiyor artik. Mom cikarsan deso calismaz ama isler pasif skill ile. Gerci bence mom yalan. Ursa burst damage sayilir bana daha cok deso gidilecek gibi geliyor ama o da gereksiz geliyor niyeyse. Bakalim neler donecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 500 rank kasmıştım lycanla nerflediler
  • Abad OP. Offlane geldi karsimiza, 4 kere kestik. Gerci ilginc bi lineup denemistik Meepo ve Naga support, TB carry. Nasil yapti bilmiyorum bir Aghanim farmladi ki aman. Aghs+Ref ile dusunemiyorum. Abada karsi Doom sart oldu.
  • Güncellemeyi indirenler, yeni hero gelmiş mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt
    yeni hero yok.
  • Venge ile tower'a oldugunuzde oyun dusuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.