Şimdi Ara

The Shallows (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O kadar kötü bir film değildi. Köpek balığının kıza saldırması "balinanın yakınlarında olması". Bu yüzden kıyıya vurmuuş balina cesedinin etrafında kim varsa saldırıyor bu yüzden oradan gitmiyor. Çok çok iyi bir film değil. Hele hele köpekbalığı temalı, deniz temalı onlarca filmden sonra biraz sıkıldım. Zaten ufak tefek rolleri saymazsak sadece 1 kişi oynuyor bütün filmde. İzle, sil tarzında vasadı aşamayan, heyecanlandırmayan, korkutmayan bir film. Bence tek artısı çok güzel bir sahilde çekilmiş.

Martı kızdan iyi oynamış
  • şu sıralar iyi bir film bulmak yerde altın bulmaktan zor hale geldiğinden dolayı sevdim bu filmi. Sebebi kurtulma/survivor tarzı filmler ya az çekiliyor ya da berbat ediliyor film ama bunda öyle yapılmamış , klasiklerin yanında bir de işin içine psikolojik detayları katmışlar . psikolojik detaylar 127 saat filmi gibi . sonuç olarak çok da aman aman diyeceğimiz bir şey yok ama sonunu merak ettiriyor ve çoğu zamanda iyi geriyor . tavsiye ederim .
  • ben izledim ve zevk aldım.
  • Çerezlik filmlerden ayrıca kısa olması izlenebilirliğini artırıyor.
    Bu tarz filmleri izledikten sonra denize girerken tedirğinliğim biraz daha artıyor.
  • İzlenecek birşey yoksa izlenir. Ortalama bir film işte. İzlenmeyecek kadar kötü değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik bir televizyon filminden öteye geçemez gibi görünüyor.
  • Açıklamasında "korku" yazmasına rağmen izledim ve beklentim oldukça düşüktü. Yukarıdaki yorumlara bakarak zevklerin tartışılamayacağı gerçeği birkez daha açığa çıkıyor. Türü seviyorsanız eğer , iyi veya kötü yorumlara aldırmadan beklentinizi düşük tutarak izleyebileceğiniz orta seviyenin iyilerinden bir yapım bence. Bir anlamda tek mekan filmi olduğundan ben beğendim . 6-6.5 /10
  • Kıytırık saçma bir film.

• Türünün en iyilerinden zevkle izlemiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi şimdi izledim ve beğendim. Tavsiyemdir Blake Lively için bile izlenebilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.