Şimdi Ara

The Return of Karateka Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Konu niye pc bölümünde?
  • Oyun ilk duyurulduğunda PC'ye gelip gelmeyeceği açıklanmamıştı. Ancak şu an oyun PC'ye çıktı ve Steam'den satın alabilirsiniz.

http://store.steampowered.com/app/217270
  • Bi ara bakmak lazım, nostalji olsun diye
  • Ben biraz oynadım. Oyun, Rise of the Argonauts oyununun da yapımcısı olan Liquid Entertainment tarafından Unreal 3 motoruyla yapılmış ve gayet güzel, aslına uygun bir arcade oyun olmuş. Bu arada gamepad kullanırsanız kontroller daha rahat oluyor.

Ekleme: Oyundan görüntüler:
     The Return of Karateka Geliyor The Return of Karateka Geliyor The Return of Karateka Geliyor
     The Return of Karateka Geliyor The Return of Karateka Geliyor The Return of Karateka Geliyor

Ayrıca tıpkı klasik Prince of Persia gibi bunun da temeli kız kurtarma üzerine kurulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 5 Aralık 2012; 15:20:55 >

• Oyunda AA ayarı varmı görüntüler çok kırtıklı geldi bana...
  • Oyun içinden sadece çözünürlük ayarlanabiliyor. Ancak her Unreal 3 motorlu oyunda olduğu gibi oyunun bir config dosyası var ve oradan ince grafik ayarları ayarlanabiliyor.
    Söz konusu dosya Belgelerim\My Games\Karateka\LiquidGame\Config dizini içindeki LiquidEngine.ini dosyası.
    Dosya içindeki MaxMultisamples değişkeninin değerini yükseltirseniz oyunda AA açılmış olur. Ben denedim ve olumlu sonuç aldım.
    Aynı dosyadan başka görüntü ayarlarını da değiştirebilirsiniz ancak oyunun açılmaması durumuna karşı söz konusu dosyanın bir yedeğini bulundurun.
  • Oyunu çok beğendim ben. Hakiki Karateka'ya sadık kalınarak ve günümüz teknolojisini kullanarak gayet iyi bir oyun çıkmış ortaya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.