Şimdi Ara

The Purge: Anarchy (2014) | James DeMonaco (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Filme dün gittim. İlk filmi izlememiştim ama fena değildi. Bi ara ilk filmide izliyim.
  • Ilk filmi izlemeden direk 2 yi izledim galiba birbiri ile bağımsız filmler .

Film gerçekten güzel yapmışlar fakat gerekli ilgiyi görmemiş forumda puanım 10/8 .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallla dun izledim bende denk geldi abartildigi kadar cok iyi degil tabi kisiden kisiye gore degisebilir ama cerezlik aksiyon felan o tarz korku degil zaten gerilimde degil..bana boyle seyler sacma geliyor. amerikada adamlar zevk icin adam.olduruyor. zenginler parayi veriyor fakirleri ne olduruyor. oyle akilda kalcak aman aman bir film degil..biyle bisey olsa herkes bir yeri soymaya calisir bence ve tecavuz olur birbirini anca dusman vs yada kurt turk felan oldurur :d 3 filmde gelcek ne anlatacaklarsa acaba..bana gore sacma bu tarz filmler

• İlk filmi beğenmemiştim pek ama ikinci film başarılıydı. Mükemmel değil fakat sıkılmadan izlenebilir bir film.
  • Ilk film vasattı ancak bu filmde konsept yerine oturdu. Konsept bu filmde çok daha iyi değerlendirilmiş ve filmin hakkı verilmiş. Serinin en iyi filmi. Seriyi izlemeyenler varsa direkt bu filmden izlemeye başlayabilirler, ben öyle yaptım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.