Şimdi Ara

The Protector (2018 - ) | Netflix Türk Yapımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
23.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 3.bölümdeyim ama yavan kalmış sanki, bir şekilde konuyu izleyiciye tam anlamıyla geçirememişler. Her olayda ağlayan-sızlayan bir Hakan vardı şuana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 14 Aralık 2018; 23:36:53 >
  • Sezonu an itibariyle bitirdim. Şunu söyleyeyim 9. bölüme kadar aralıksız izledikten sonra 9. bölümün son sahnesinden dolayı 2 saat ara verdim. Klasik Türk dizisi tadı verdi orada . Ama onun dışında beklentilerimi düşük tuttuğum için gayet başarılı geldi. Dizide rahatsız olduğum 2 şey vardı birincisi bilek kırılma sahnesi, 2. si de 9. bölümün sonu. Onun dışında gayet sardı -ki bu konu benim zevklerime de uyduğu için olabilir, ben kahraman olaylarını seviyorum gerek zeka gerek süper güç- bence başarılı bir yapım olmuş 2. sezonu sabırsızlıkla bekleyeceğim. . Şunu da söyleyeyim Netflix'de ilk Türk yapımı olduğu için köstek olmak yerine destek olmayı düşünmelisiniz. En azından diziyi izlememiş olan arkadaşlara kötüleyerek iyi bir şey yapmış olmayız, tek diyebileceğimiz şey beklentileri düşük tutarsanız seversiniz ama bir GoT kalitesi bekliyorsanız zaten sevmenize imkan yok.

• Dizi fragmanını beğenmemiştim. Beklentim nasıl düştüyse şuan 6. Bölümdeyim baya beğendim. Hoşuma gitti. Sadece birkaç sıkıntılı şey var bazı oyunculuklar cidden kötü. Türkçe ses ingilizce altyazıda acayip saçma şekilde yapmışlar. İsim söylüyor soy adı yazıyor tamam abd de böyle olabilir ama senaryo yu ona göre ayarlayın acayip rahatsız edici. Diğer konu yine bazı Türkiyesel terimleri çevirmemiş sadece basit bir cümle kurmuş. 180 ülkede yayınlanacak bir dizide senaryo ona göre yazılmalı. El kırılma sahnesi acayip kötü. Ama bunlara rağmen benden geçer not aldı. Güney amerikada tutar bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sezonu bitirdim.

Genel olarak çok başarılı diyemem. Senaryo kopuk, karakterler iyi işlenememiş. Sürekli bir şeyler hakkında bilgi veriliyor ama üstün körü. kimsenin, hiçbir olayın derinliği yok. 10 bölüm yerine 12 bölüm yapıp senaryoyu derinleştirebilirlerdi bence.

fantastik tür gerçekten üstümüzde eğreti duruyor bunu aşamamışlar, ama apaçi vampirler kadar kötü de değil tabi. sonuçta türk oyuncular içinde yeni bir olay bu tarz diyaloglar, karakterler. oyuncular ikinci sezonda daha bir içine girerler bence yapımın.

Okan yalabık gerçekten muazzam bir aktör, kaliteyi yukarı çekmiş baya. Keza ikinci sezon için Burçin Terzioğlu ismi geçiyordu o da standartları yükseltir diye umuyorum. Ancak Hazar ergüçlü lütfen olmasın. olmuyor bu kız zorlamayın.

bi damla spoiler

diğer ölümsüzlerin yüzleri gözükmedi, muhtemelen onlar içinde isim yapmış kişilerle anlaşılacaktır. ve ikinci sezonun konusu onları avlamak üzerine olacaktır.

Dizi amatör müydü ? evet zaman zaman. Kaç sahne aklında kaldı derseniz max 3 sahne sayabilirim. birde polis amiri karakterini.

Bağlarsak eğer ortalama 35dk'dan 10 bölümlük bir FantastiğeGiriş101 dizisi için ben umut verici buldum. bu dizinin ikinci sezonu ve diğer gelecek türk yapımı için umutluyum.

Merak edenler için aydınlatıcı olmuştur umarım, diğer arkadaşlar zaten çöp yazıp gidiyorlar onlar aynen devam.

• Valentino V kullanıcısına yanıt

Hocam yorum saçma olmuş hakan neden leylayı diriltip öldürsün tekrardan. Hakan biraz orgy istiyor sanırım herhalde ikisinede aşık gibi.

Ayrıca ben faysalın şu ana kadar demiş olduğu şeye güvendim önce babası başlatmış oda onu diriltmek istiyordu ve bunu başardı ama diğerleride oradan kanın akıp gidip mezara canlanmaları saçma olmuş arkadaş. Mahsarın ölümsüz olmadığı çok belliydi yalnız arkadaş. Birde babasını çağatay ulusoy gibi gösterip kıyafet falan saçlar kazılmış vaziyette gösterip sonra başka birini göstermeleri kötü. Bu arada adam gömlekden falanda oldu arkadaş o gömlek olmadan hiç şansı yok bir arpa dayak yer.

Dizi bence kötü ama beklentiyi düşük tutup izledim fena değildi. Ama ben yinede sara sara bitirdim desem yeridir şimdi belki biraz heyecan gelir diziye.

• Bende az once bitirdim. Dizi iyi degil ama umut veriyor bazi noktalarda. İkinci sezonun daha iyi olacagi kesin. Beklentinizi dusuk tutup izlemenizi tavsiye ederim yoksa buyuk bir hayal kirikligi ile karsilasmaniz muhtemel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

İyiymiş muhafız kardeşim.
    Şu sahne dizideki saçmalıklar arasındaki en gereksiz olanı. Bu konuyu diziye eklemenin ne anlamı vardı cidden. Tamam ülkemizde istemesekte olan birşey ama çok yersiz. Birde küçücük çocuğa okul yerine sana iş bulucaz demesi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Ben buraları sardım hocam efektler falan kan sıçramaları falan acayip saçma onları hesaba katmıyorum ayrıca hazar ergüçlü oynamasın arkadaş diziyi katlediyor gibi.
  • Diziyi yeni bitirdim. Açıkçası ben genel olarak beğendim ve ikinci sezonu da merak ediyorum.
    Bende diğer yorumlara katılıyorum Hazal Ergüçlü malesef olmamış hem karakter olarak hem de oyunculuk olarak role oturmuyor. Daha sert iri yapılı bir kadın karakter olmalıydı diye düşünüyorum daha savaşçı mesela Berrak Tüzünataç olabilirdi ama o da çok zayıfladı son zamanda.

Genel olarak beğendim izlettiriyor kendini. Bence destekte verilmeli diziyei, ileride Daha çok yerli yapımı Netflix'te görmek adına

Bilgisayar efektleri çok yapmacık olmuş malesef o kol kırılma ve ölümsüzün boynuna batırdığı bıçak sahnesi sizi bir anda diziden koparıyor.

• beni uzen sey imdb yorumlarinda guzel ulkemin vatandaslarinin diziyi ove ove bitirememeleri oldu. tamam ortada bir dizi yapim var, emek var kabul ediyorum ama abartmaya gerek yok. ortalama izlenebilitesi olan bir dizi ortaya cikmis daha fazlasi degil. efsanevi olaganustu vs asla olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "beklentiyi düşük tutarak izledim" lafı paket olarak mı veriliyor dizinin yanında, televizyonda ki akıllı işaretler gibi bi ibare mi var dizinin yayınlandığı kanalda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hocam yorum saçma olmuş hakan neden leylayı diriltip öldürsün tekrardan. Hakan biraz orgy istiyor sanırım herhalde ikisinede aşık gibi.

Ayrıca ben faysalın şu ana kadar demiş olduğu şeye güvendim önce babası başlatmış oda onu diriltmek istiyordu ve bunu başardı ama diğerleride oradan kanın akıp gidip mezara canlanmaları saçma olmuş arkadaş. Mahsarın ölümsüz olmadığı çok belliydi yalnız arkadaş. Birde babasını çağatay ulusoy gibi gösterip kıyafet falan saçlar kazılmış vaziyette gösterip sonra başka birini göstermeleri kötü. Bu arada adam gömlekden falanda oldu arkadaş o gömlek olmadan hiç şansı yok bir arpa dayak yer.

Dizi bence kötü ama beklentiyi düşük tutup izledim fena değildi. Ama ben yinede sara sara bitirdim desem yeridir şimdi belki biraz heyecan gelir diziye.

Hocam diriltti de, ölümsüzün kanıyla diriltti. Yani ters bir tepkime olursa orda, Leyla da ölümsüzlerden olursa, Hakan mecburen öldürecek Leyla'yı istemeden de olsa çünkü muhafız Hakan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

"beklentiyi düşük tutarak izledim" lafı paket olarak mı veriliyor dizinin yanında, televizyonda ki akıllı işaretler gibi bi ibare mi var dizinin yayınlandığı kanalda
    Elitlik bunu gerektiriyor hocam. Dizi Türk yapımı ya hani, beklenti yerlerde olacak. Kaliteli bir iş çıkmaz bizden. Neyse gidip üçüncü sınıf Amerikan dizileri mesela Stranger Things falan izleyip, hollywood güzellemesi yapalım, özenelim, imrenelim, yunaytıd siteyts of emerikaa bee, hat dog bee, smoke weed everydey beee
  • İlk 3 bölümü izledim efektler kötü senaryoda bazı mantık hataları var ve kadın oyuncuların performansı çok kötü onun dışında dizi fena değil daha kötü bir şey bekliyordum dizi izlettiriyor kendini

• İzleyen biri söyleyebilir mi dizide ne tarz süpergücler var?

• The Nameless Man T kullanıcısına yanıt
    5 bölüm izledim

ana kahraman luke cake gibi vücudu hasar almıyor mermi falan etkilemiyor. bide ölümsüz diye bir eleman var onun olayını görmedim daha

bence diğer süper kahraman dizilerine göre kıyaslarsak o kadar kötü değil. dc'nin çöp dizi evrenini izleyen milyonlarca insan var
  • The Nameless Man T kullanıcısına yanıt

Aslında karakterin olayı ekipmanları. Tılsımlı gömlek var kuşandığında zarar görmüyor ama kendine inanmazsa duygusal iniş çıkışlar yaşarsa etkisini kaybediyor. Yüzük var ölümsüzsün(baş düşman) kim olduğunu anlamak için dokunduğunda parlarsa anlıyor. Birde hançer var ölümsüzü sadece onunla öldürebiliyor. Bunlar olmadan sıradan az buçuk yakın dövüş bilen bir insan ilk 5 bölüm böyleydi en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 15 Aralık 2018; 14:19:37 >
  • Baldıza sarkma yengeye çökme kapı dinleme eş aldatma üzerine kurulu olmayan bi ana konu var ve bazı filmler 2 saatken filmlerden bile uzun süresi olan dizilerden de değil. Eksikleri olabilir ama ben beğendim. 8. Bölümdeyim şuan.

• 8-9-10 bu üç bölüm sara sara izlettirdi kendini.Keşke bu son 3 bölüme biraz özenilse giriş ve ortalar izlettiriyo kendini ama bu sonuç ölümü hakkaten 0 sara sara 10 dk içinde bitirmek istedim.Arkadaşlar bahsetmiş biaz derinlik ve senaryoda göze batan değilde gözü çıkaran yerler düzgün olsaymış olurmuş diyeceklerim bu kadar.
  • Böyle bir dizinin çıktığının bizim ülkeden başka haberi olan Yok

Hiçbir netflix hesabı bu dizi hakkında paylaşım yapmadı

Tamamen fiyasko

Diziyi izledim . Ülkemiz koşullarını düşününce 10 üzerinden 9 lık bir dizi . Ama netflix in diğer dizilerine bakınca 10 üzerinde 6 falan . Beğendim açıkçası

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.