Şimdi Ara

The Nun(The Conjuring 2 Spinoff)- 07.09.2018 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
2
Favori
6.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • La hastamısınız nasıl izliyorsunuz korku filmlerini hele ki bu seriyi .

Conjuring 2 ye gittim 20 dk ya kaldım ya kalmadım korkudan çıktım .biliyordum korku ok ama böyle dehsetin içinde olacagimi bilmiyordum .

Çıktıgim sahne de bu rahibeydi orda bittim ben .aynen topuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten ortada ne fragman ne foto vardı belliydi erteleneceği.
  • 2.filmin zayıf noktası sonu idi zaten.Hani o son final sekansı.Yoksa oraya gelene kadar "valak " da korkutucu idi.
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 6-7 yaşında Hellraiser serisi ile başladım korku filmi hastalığına o yüzden bünye sağlam. Gerilme durumları elbette oluyor ama dediğim gibi iyi defans yapıyorum
  • 1984 yılı olabilir yada o zamanlar vahset diye bir korku filmi izlemistim o filmden o kadar korkmuştum ki .o film yuzunden cogu korku filmini ya es gectim ya da zor izledim.

Aslinda istiyorum ama cidden cok korkarım bu türden .

• furandor kullanıcısına yanıt
    Ciddi anlamda geriliyor hatta sağlığınıza etki ediyorsa izlemeyin sonuçta dünyanın sonu değil. Benim arkadaşım korku filmi izlerken tansiyon falan ne varsa dağılıyor artık hiç afişlerine bile bakmıyor.

Sizide etkiliyorsa belli derecelerde hiç zorlamayın.
  • Artık hiç korku uzerine ne film ne dizi izlemiyorum ve ömrumün sonuna kadarda asla.

Kimseye birsey diyemem ama korku filmi insan neden izler ve zevk alır ki ? Anlam veremiyorum ..

• Annabelle 2 çok iyiydi. Umarım bu filmle seriyi bozmadan devam ederler. Korku Seansı evreni bence şimdiye kadarki en iyi korku evreni oldu.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Annabella 2'nin kalitesinde olsun zaten olay kopar.

Yanlış hatırlamıyorum ''Crooked Man'' filmide yolda.
  • The Nun(The Conjuring 2 Spinoff)- 07.09.2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 18 Nisan 2018; 23:20:10 >
  • Conjuring 2 ilkinden daha zayıftı, Annebelle zaten fiyaskoydu; bu filmden de pek umudum yok açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 19 Nisan 2018; 13:28:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

1984 yılı olabilir yada o zamanlar vahset diye bir korku filmi izlemistim o filmden o kadar korkmuştum ki .o film yuzunden cogu korku filmini ya es gectim ya da zor izledim.

Aslinda istiyorum ama cidden cok korkarım bu türden .
    O filmi hatırladım. Sinemada izlemiştim. Orjinal ismini hatırlayamadım.

• James Wan daha önceki röportajında Conjuring ve Insidious serilerindeki tüm korku karakterlerini "Avengers" gibi tek filmde buluşturmak istediğini söylemişti.

• Filmin marketingi berbat bir şekilde ilerliyor. Umarım Warner Bros toparlar biraz şayet 2.5 ay kaldı fragman bile daha yeni geliyor.
  • serinin en karanlık ve kanlı filmi olacağı söyleniyor bakalım fragmanı merakla bekliyorum
  • Fragman çıktı

İzlerken tüylerim diken diken oldu

Türkçe altyazılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 13 Haziran 2018; 15:14:25 >

• film çok iyi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Aynen Annabelle 2 kadar korkutacak sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.