Şimdi Ara

The Mummy (2017) | Tom Cruise (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
2
Favori
10.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017'nin beklenen filmlerinden en kötüleri şimdilik The Mummy ve Rings. Power Rangers bile daha iyiydi. Tom Cruise efsanesin eyvallah ama Van Helsing'e girecektin bu riskli projeye değil. Beğenenler kusura bakmasın fakat Alex Kurtzman sıvamış resmen.
  • Bir kere eski seriyi çok seviyorum. Şimdi seyretsem ilk günkü zevkle seyrederim. Kıyaslama yapmak istemem ama senaryonun 3-5 aynı olacağını sandım. Kötü mumya uyanıyor, eski gücüne kavuşmayı bekliyor, sonunda başarısızlık... Ama bildiğin van helsing e bağladılar olayı. Düşük beklentiyle seyredin, daha çok memnun kalırsınız. Ayrıca görsel efekler kötü gibime geldi. Eski serinin 30 dk sını bu filmin hepsine değişmem.
  • O kadar mı kötü ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

O kadar mı kötü ya

değil kardeşim ilk film antik mısır ve kültürünü yaşattığı için mumya oranın saf kültürü olduğu için ve yeni film antik mısırdan uzak olduğu için eleştiri aldı kötümü değil orta bir yapım gayette izlenir
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Beklentim orta düzeyde sadece aksiyon amaçlı yapılmış o zaman özünden uzak gibi

• quote:

Beklentim orta düzeyde sadece aksiyon amaçlı yapılmış o zaman özünden uzak gibi

özünden uzakda değil lakin film antik mısırda geçseydi çok güzel olurdu
    Niye öyle yapmamışlar ki farklı olsun diye mi acaba

• yeni dünyaya günümüze uyarlama işte .ulan yapsanızao dönemin kültünü ortamını ilk filmi bilirsin ne güzeldi pramitler rahipler mumyalar ölüler kitabı vs vs halen deli gibi izlerim bunda ilk başlarda antik mısır hikayesi var sonra hepsi londrada geçiyor
    O dönemler harika oluyor sinema dünyasında fakat hep bi amerika veya londra'ya uyarlama hiç hoş durmuyor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 16 Haziran 2017; 21:40:54 >
  • quote:

O dönemler harika oluyor sinema dünyasında fakat hep bi amerika veya londra'ya uyarlama hiç hoş durmuyor bence

hepsi şu yeni jeberasyon uarlama kahretsin exodus tanrılar krallar filmindede vardı,abi sen mumya çekiyorsun 5000 yıllık uygarlıktan çıkma bir ritüel ne şin var günümüzde değilmi özünde mısırda yap anlamıyorum halbuki çok güzel umutlar vardı bende dahil filmden
    Böylesi daha kolay onlar için sanırım ya da o uygarlıkları kıskandıkları için fazla üzerinde durmuyorlar 😄

• quote:

Böylesi daha kolay onlar için sanırım ya da o uygarlıkları kıskandıkları için fazla üzerinde durmuyorlar 😄

genç nesinllere algı yönlendirme beyin empozisesi işte batı genç neslin zati bu filmlerde beyni yıkanmış ateist olmuşlar,neler neler mumyalama bile tek başına kitap olur bknz<:

• Film ilgili bir şey yazmaya gerek yok hatta değmez Brenden Fraser'lı Mumya nere Cruise'lu Mumya nere arada dağlar kadar fark var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jet li nin olduğu mummy 3 bile bundan onkat güzel ve eğlenceli ilk üçlemenin yanına bile yaklaşamaz. Tom cruise nin en kötü filmi bence.

• bu ne lan böyle şimdi bizim tom abimiz şeytan mı oldu filmin sonunda?Ayrıca sonda ki çöl sahnesi neydi öyle? Eski arkadaşı geri gelmiş birlikte dolaşmaya devam ediyorlardı? Hani şeytana dönüşmüştü bu adam?
  • Razer kullanıcısına yanıt
  • dun aılecek 3 boyutlu turkce dublaj fılme gıttık..film her sahnesı karanlık..ulan gozluktemı sorun var dıye yenısınıde aldım..kapkara bır fılm..!!!
    eskı mumya fılmlerıne gorede en kotusu

verdıgınız paraya yazık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetde

dun aılecek 3 boyutlu turkce dublaj fılme gıttık..film her sahnesı karanlık..ulan gozluktemı sorun var dıye yenısınıde aldım..kapkara bır fılm..!!!
    eskı mumya fılmlerıne gorede en kotusu

verdıgınız paraya yazık olur

Ben filmi izlemedim ama 3 boyutlu gözlükten olabilir. Xpand 3D ise aydınlık filmi bile karanlık gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 19 Haziran 2017; 14:2:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 yapımı mumya öyle bir yer etmiş öyle hafızalara kazınmışki 99 yılının en iyi görsel efekt ödülünü hem onca övgü başarıyı boşa almamış,o yüzden insanların beklentisi tavandı filmden ama şuda bir gerçek ahmanet tam mumya olmuş ah antik mısırda geçse tadından yenmezdi daha çok o dönemi yansıtsa olaylar döngüler çok daha süper olucaktı
  • İlk Mumya üçlemesi evrende var.
    Hatta kitabı bile gösterdiler. Ölüler Kitabı mı neydi.
    İleri ki filmlerde daha iyi bile olabilir.
    http://screenrant.com/mummy-2017-remake-easter-egg-tom-cruise-brendan-fraser/
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.