Şimdi Ara

The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022 - ) | Amazon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.761
Cevap
50
Favori
95.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film serisinden çok öncesini işlemeleri güzel.
  • Deli gibi sevindim 2. Cagda gececegine. O kadar cok gormek istedigim karakter olay varki yerimde duramiorum sevincten. Aldiklari telif lamba agac ve 1. Cag icin gecerli degil diye biliyorum ama saniyelikte olsa keske feanor fingolfin morgoth falan gozukse o bile yeter. Bu arada celebrimbor galadriel hastasi bi abimiz bakalim dizide nasil olacak olaylar acayip meraklandim simdi gelsede izlesek bi an once

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    cate Blanchett'in oynamadığı bir Galadriel'i kabul etmiyorum yalnız ben.
  • en onemliside boyle etkiliyici bir intro yapmalari gerekiyor

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hocam yasida musait bence ins cate oynar. Sauronda nedense ilk aklima heath ledger geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    Benim niyeyse Jared Leto geldi. İnş olmaz.
  • Gerek yok bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lotr serisi son ittifak savaşı gibi harika bir girişe sahipti. Dizinin de böyle bir başlangıç yapması lazım.
    Öfke savaşından sonra sauron'un akıbetinden ufaktan bahsedip, ar pharazon'u kışkırtmasıyla valar'a isyan ettirip numenor tehdidini kendisi için nasıl ortadan kaldırdığını gösterebilirler.
  • Benedict cumberbatch sauron’u oynar arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Gerek yok bence.
    eğer rakibiniz got olacaksa her detay mükemmel olmalı.

jenerik, kurgu, bütçe vs vs.

Got'u bu denli insanlara sevdiren hep bu detaylardı.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Diğer detaylar önemli ama jenerik çok önemli değil. GoT bu konuda ilk olduğu için hep onu örnek gösterirsek işin içinden çıkılmaz. Ayrı evrenlere sahip yapımlar. İnsanların jenerikten daha fazla merak edecekleri şeyler var.

• Dizi ilk açıklandığında karşı çıkmıştım. 3. çağa girmeyip, film üçlemesinin kafamızdaki yerini bozmayacaklarsa güzel haber. Bi Numenor havası alırız
  • Got yetişkinlere yönelik bir dizi. Lotr büyük ihtimalle 0-10 yaş arasına hitap eder Yüzüklerin efendisi film serisi gerçekten ihtişamlıydı fakat onbinlerce ordu birbirine girmesine rağmen tek damla kan, kopan uzuv falan görmememiz, etrafta birileri katledilirken espri yaparak savaşılması falan berbat birşeydi.

GOT dizi dünyasnın zirvesi onu tahtından indirmek çok zor olsa gerek. Lotr ancak got ciddiyetinde yapılırsa zorlar. yine geçemez belki ama got sonrası oluşacak boşluğu doldurur bir nebzede olsa.
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    Sonuçta GoT dizisinin mutfağında HBO var. Kalitesiz iş çıkması zordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Got yetişkinlere yönelik bir dizi. Lotr büyük ihtimalle 0-10 yaş arasına hitap eder Yüzüklerin efendisi film serisi gerçekten ihtişamlıydı fakat onbinlerce ordu birbirine girmesine rağmen tek damla kan, kopan uzuv falan görmememiz, etrafta birileri katledilirken espri yaparak savaşılması falan berbat birşeydi.

GOT dizi dünyasnın zirvesi onu tahtından indirmek çok zor olsa gerek. Lotr ancak got ciddiyetinde yapılırsa zorlar. yine geçemez belki ama got sonrası oluşacak boşluğu doldurur bir nebzede olsa.
    İlk üçleme kesinlikle +15'di bence.Kopan uzuvda çoktu, akan kanda.Lakin hobbit serisi dediğin gibi düşük izleyici profiline hitap etti, peter jackson'ın bok yemesi işte.Lotr'un ilk 3'leme kitabını okuyan bile (okumayı başaran) serinin yetişkinlere hitap ettiğine kanaat getirir.

• quote:

Sonuçta GoT dizisinin mutfağında HBO var. Kalitesiz iş çıkması zordu.
    ah ah ne vardı şu diziyi de HBO kapsaydı ya.

ama onlarda game of thrones spinoff'una yatıracaklar bütün parayı. Yine her türlü got'un spinoff'u bu diziyi geçecektir. HBO bu işin piri olmuş halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Mart 2019; 16:3:14 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Amazon, Netflix'e göre yapımcıları daha rahat bırakıyor diye düşünüyorum. Bu işi ciddi ele almışlar görünüyor. Ayrıca Zaman Çarkı ve Kara Kule dizileriyle de igileniyorlar. Bana güven veriyorlar şahsen ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Mart 2019; 16:48:55 >
  • quote:

Amazon, Netflix'e göre yapımcıları daha rahat bırakıyor diye düşünüyorum. Bu işi ciddi ele almışlar görünüyor. Ayrıca Zaman Çarkı ve Kara Kule dizileriyle de igileniyorlar. Bana güven veriyorlar şahsen ama bakalım.
    netflix'e göre her türlü daha iyi bir iş çıkarırlar orası kesin zaten, benim aklım HBO'da :D
  • Ne zaman başlayacak bu dizi?

• 2021 olarak görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.