Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın Yapımı Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Uzun yıllar süren geliştirmenin ve birçok ertelemenin ardından merakla beklenen RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın geliştirme süreci sonunda tamamlandı. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch ile birlikte 3 Mart 2017 tarihinde çıkış yapacak. Ayrıca oyun Wii U için de sunulacak ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild Wii U için çıkış yapacak son birinci parti oyun olacak. 

Oyunun yapımın tamamlanmasıyla birlikte Nintendo'nun genel merkezi Kyoto'daki partiden çekilen fotoğrafa aşağıdan göz atabilirsiniz.

• oyundan gelecek geliri şimdiden yemişler??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun umarım switchin düşük donanımına takılmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackTim -- 7 Şubat 2017; 9:51:21 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Switch'e yeristirebilmek icin aceleye getirmemislerdir umarim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Switch'e yeristirebilmek icin aceleye getirmemislerdir umarim.

2016'da özellikle switch'e yetiştirebilmek için geciktirilmişti

• Sana kapak olsun Pinky Meymon. Bu efsaneyi hiçbir zaman oynama ayrıcalığına erişemeyeceksin.
  • Efsane benim olm ne Zeldasından bahsediyorsun sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smurf efsanesi :)

• Geliyor gönlümün efendisi:)
  • 300 kadar kişinin emeğiyle 4 yılda tamamlandığını okumuştum, en son 2011'in sonlarında Skyward Sword'un çıkışından beri Nintendo konsollarına geliştirilen ilk Legend of Zelda oyunu. 16 Ocak'taki sunumdaki videosu uzun yıllardan beri izlediğim en iyi tanıtım olmuştu. Oyuna çok uzun süre hasret kalınınca böyle tepkileri artık normal karşılıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: _Nintendo_

300 kadar kişinin emeğiyle 4 yılda tamamlandığını okumuştum, en son 2011'in sonlarında Skyward Sword'un çıkışından beri Nintendo konsollarına geliştirilen ilk Legend of Zelda oyunu. 16 Ocak'taki sunumdaki videosu uzun yıllardan beri izlediğim en iyi tanıtım olmuştu. Oyuna çok uzun süre hasret kalınınca böyle tepkileri artık normal karşılıyorum.
    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pfOM3yNVCZ8" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Skyward sword çok güzel oyundu ama; bir dehttp://www.hepsiburada.com/tasco-wii-uyumlu-wu-038-remote-nunchuck-controller-p-OYUNTASWU038 Almam gereken bu yani doğru mu? Değilse veya daha ucuza varsa pm atabilir misiniz? Mavi renk olmasın ama; tercihim beyaz veya siyah renk olur. Dolphinde bitirmiştim skyward swordu ama dolphinin yeni sürümlerinde motion plus desteği yok eski sürümelrde son sürümün bayağı gerisinde real motion plus kullanın deniliyor o yüzden bende almaya karar verdim. Tabi biraz ilerde alacam ama alacağım ürün bu mu emin olmak istiyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 7 Şubat 2017; 19:2:55 >

• Oyundan anlamayan kekolar için elbette bir mana ifade etmeyecektir. Bırakın onlar idarb, So Many Me, Lococycle oynasınlar, yetmezse Smurfs 2 binleyebilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Balta Harry

Sana kapak olsun Pinky Meymon. Bu efsaneyi hiçbir zaman oynama ayrıcalığına erişemeyeceksin.

Arkadaşı rahatsız etmeyelim bir daha smurfs 2 oynamakla meşgul kendisi
  • Gönül day one purchase diyor ama, cep izin vermiyor. Muhtemelen uygun fiyatlara düştüğünde alıp oynayacağız. Şu an "amazon.de" de 70 Euro, dile kolay bu oyunu almaya kalkınca cebinizde ciddi bir hafifleme yaşıyorsunuz, benim bünye kaldırmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Gönül day one purchase diyor ama, cep izin vermiyor. Muhtemelen uygun fiyatlara düştüğünde alıp oynayacağız. Şu an "amazon.de" de 70 Euro, dile kolay bu oyunu almaya kalkınca cebinizde ciddi bir hafifleme yaşıyorsunuz, benim bünye kaldırmaz.

Nintendo tekrar girse TR pazarina cok iyi olur aslinda.Ama nerde:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Bu çöpü alacak olanlara IQ testi yapmak lazım zeki adam bu oyuna 5 kuruş vermez.

Smurf oynar demi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Bu çöpü alacak olanlara IQ testi yapmak lazım zeki adam bu oyuna 5 kuruş vermez.

Abi dün senle Whatsapp'tan da konuştuk. Tekrar soruyorum, Xbox One'da 150 civarı oyunun var, doğru mu? Peki bunların hepsi de mi Zelda'dan iyi? Söylediğin gerçeğe, akla aykırı. Ayrıca So many me, Smurf 2 ve Lococycle falan filan... Senin ben beynini seveyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E87629FD5 -- 8 Şubat 2017; 11:33:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.