Şimdi Ara

The Last of Us Video İnceleme (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
1
Favori
7.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stun

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: stun

2 mesajıda ayrı ayrı alıntılamıssınız oyuzden yazıyım dedim ne olur ne olmaz...crysis ,crysis diyorlar yemin ediyorum hiç atmosfer yok.. dark souls ,rdr,l.a noire gibi oyunlardakı atmosferde hiçbir oyunda yok.. atmosfer bazen grafıktende önemlıdır ama ayrıca grafık konusunada dahil edilir.. bf3 e de böyle yapmışlardı mavi filtre basılınca insanı bogan bir grafık verıyordu.. bf3 oynarım severim mp oynanılabılırlık bakımından ama crysis te oda yok

Bunlar oyun oynamıyor ki oyun kültürü sıfır cidden. Crysis de Crysis 1. oyundan beri sürüyor seri çöp baştan aşağı.

BF de çok abartı tamam MP güzelde grafikler yapay duruyor atmosfer pek yok.

oyundakı en önemli şey kendinizi oyunun içinde hissetmek ve karakteri benimsemektir.. bu yuzden benim oynadıgım en iyi oyun l.a noire dır.. çunku başka bir türü yok ..başka bir investigation oyunu çıkmadı.. oyunda kararları siz verdiğiniz için oyunun tamamen içinde hissediyorsunuz kendinizi sorgulamayı siz yapıyorsunuz ipuclarını topluyorsunuz yalan söyleyip söylemedıklerını anlamaya çalışıyorsunuz.... oyundakı kararlarınıza göre tepkı alıyorsunuz ama senaryoyuda etkılemıyor bu sanıldıgının aksine iyi... çunku tek senaryo ağlatabılen bir senaryo her zaman daha iyidir gerçi heavy rain 'i es geçmem gerek .. çok sonlu olmasına ragmen çok iyiydi.. oyunun içinde hissettiğiniz an o oyun size en fazlasını verebılir... buyuzden atmosfer çok önemli aynı zamanda oyundakı eskı kıyafet ve çevrede çok iyiydi..

Yani oyun dediğin öyle olmalıdır. Zengin,detaylı,karekterlerin derin bir geçmişi ayrıntısı olmalı yani.

• PS3 yok oynayamayacağım oyunu lanet olsun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • of of of Naughty Dog senin eline, koluna, zekana sağlık !!! Bu oyuna verdiğim her kuruşa helali hoş olsun. Ayrıca Sony Türkiye sana da helal olsun, böyle bir efsaneyi Türkçe alt yazılı oynattığın için. Açık ara oynadığım en şahane oyun budur. 10/10

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Stun
    nuclear elestirisinde hakli. Yapacagim edecegim vs yazilir, yapicam edicem diye okunur, her ne kosulda olursa olsun.

Hocam orda,oyunda bulduğumuz mektuptan doğrudan alıntı yapıyo.Mektupdaki her kelimeyi direk alıntılaması lazım.Sizin dediğinizide ilk defa duydum.Yazma dili olarak İstanbul şivesi kabul edilmişti diye biliyorum,konuşma şiveside bölgeye göre değişir.Hiç dediğiniz gibi bir kısıtlama duymadım.

Tabi Bsc'nin diğer programlarındaki samimi konuşmalardan sonra bu tarz ciddi görmek garip oluyor ama böyle olması lazım.İnceleme gayet güzeldide Erdinç abi gittiğinden beri inceleme sonu komik bişeyler göremez olduk.

• PS3, 256mb ram ve 7 yıllık ekran kartıyla böyle bir oyun oynatabiliyorsa, PS4' ü siz düşünün. Grafikler, Oynanış, Hikaye, Karakterler 10 numara olmuş.

• Yeni ps 3 aldım artık last of us bekle beni :D

• ağ olu olmuş ne zamandyle oynlar v incelemeler göremiyorduk çok tşekkürler
    Naughty Dog 'a daçok teşekkür eeriz çok sağalun sırf bu oyun için ps 3 alcam :D

• bsc ekibine çok teşekkür ederim ne zamandır böyle güzel incelemeler göremiyorduk çok sağ olun Naughty Dog' a da çok teşekkür edriz sırf bu oyun için ps3 alcam :D

• PS3 sahiplerine acıyorum Metro 2033 gibi bir oyunu oynıyamadılar PCde Very Hight ayarlarda 50-60 fps arası oynadım birde Türkçe yamasını kurunca oyunun hikaye yönünden çok başarılı olduğu anlaşılıyor Metro havada karada eder Last Of Us çöpünü.Eksileri alim

• quote:

Orijinalden alıntı: 5lgc25005

PS3 sahiplerine acıyorum Metro 2033 gibi bir oyunu oynıyamadılar PCde Very Hight ayarlarda 50-60 fps arası oynadım birde Türkçe yamasını kurunca oyunun hikaye yönünden çok başarılı olduğu anlaşılıyor Metro havada karada eder Last Of Us çöpünü.Eksileri alim

git aynı sitenin metro last light puanına bak bizde sana buradan gülelim hadi canım :D türkçe yamayı kurman senin ingilizce eksıklıgınden kaynaklanıyor.. ballandıra ballandıra eksıklıgını anlatıyorsun ing oyun için gereklı bir özellık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stun -- 23 Haziran 2013; 15:17:05 >
  • Sleeping Dogs Daha iyi.

• Www.kariyer.net
    www.yenibiris.com
    www.secretcv.com

botoks sen buralarda takil. Bu kadar trolleyebildigine gore issizlikten kiriliyosun.

• bi soru sorucam oyun ne için oynanır ? cevap beklemeyen soru cümlesi :D

• DAYZ oyunu daha güzeldir :D -10 :(

• Güzel inceleme olmuş, Puanlar'da yerinde ama Genel puan olarak 10 beklemiyor da değildim.

• Geç kalındı inceleme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf1604

İnceleme için tebrik ediyorum hiç bir oyun 10/10 almamalı Bioshock Infinite ve Red Dead Redemption'da 9.7 almıştı. Heralde Bsc'de sınır bu :D İleride 9.8 verdiğiniz oyun çıkarsa ancak dünyada olay olmuş oyun dünyası sınırlarını aşmış yepyeni bir soluk tatmadığımız bir deneyimin ucu mu olur ne? :D

Gta 4 ve Mgs 4 tam puan almıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme için çok teşekkürler ps3 sistemini öne alıp öyle yorum atalım adamlar destan yazmış burda sözlü düelloya girmeye çalışanlarada sözüm 'kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş'

• quote:

Orijinalden alıntı: falanca17

Bioshosck: Infinite - Last of us

Grafik: 9.5 - 9.7
    Ses: 9.9 - 9.9
    Oynanabilirlik: 9.7 - 9.5
    Genel: 9.7 - 9.7

İki incilemeyi ve puanlamayı Talha Aynacı yaptı.

Last of Us'ı Ersin Kılıç yaptı.
  • Bu arada sanmayın ki düzenlediğiniz mesajların önceki hallerini biz göremiyoruz. Hakaret eden arkadaşlara gerekli cezalar verilecek.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.