Şimdi Ara

The Invisible Guest (Gizem,suç,gerilim) mutlaka izle (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
5
Favori
6.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    filme ters köşe denmiş ama aslında ters köşenin de, ters köşesi. gerçekten harika filmdi.
    konu sahibine tekrar teşekkür ederim. böyle güzel filmden haberim yoktu. sayesinde izlemiş olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Malum yerlere düşmüş mü?

Evet, düşmüş.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    dikkate alındı düzelttim
  • film şahane begenmemek elde degıl, dogru duzelttım o parantez ters kose yazısını, aynen karakter selcuk ınan tipi var
  • Ryan Gosling kullanıcısına yanıt
    aynen oyle ters kosenın ters kosesının ters kosesı yaparak kafa yorucu sahneler vardı begenmene sevındım
  • herkese hitap eden film yapmıs adamlar ne ararsan var, ben noluyor lan dedım son 15 dakıkasına gırdıgımızde oyun ıcınde oyun vardı.

UYARI; Ertelemeyin açın izleyin, izleyemeyen arkadaşlar çok şey kaybeder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 17 Mayıs 2017; 0:53:56 >
  • Filmin sonunda çalan şarkı "Nadie va a venir a buscarte"
  • Benzin. kullanıcısına yanıt
  • Vay arkadaş ne filmiş dedirtir insana

Başta bir yerden yakaladım ordan devam ediyorum ama filmin son 20 dksı beynim yandı.Akışına bıraktım.Yarında tekrardan izleyecem.Bu sefer filmin açıkları bulmaya çalışacam.

Bide filmi izledim tam yatıcam şarteller attı.Gecenin 2 buçuğu taaaa aşağı kadar indim şartelleri kaldırmak için.Bi an gözlüklü dayı arkamdan gelecek kafamda birşeyler kıracak diye kalbime iniyordu.Kendi gölgemden korkmaya başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calıgula kullanıcısına yanıt
    ahahah ilahi hocam, dikkatli izleyin tekrardan
  • Yorum yapabilecek var mı nasıl film? Zekice mi çekilmiş izleyen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim

İspanyol filmi sanırım bu adamlar ters köşenin beyin yakmanın kitabını yazdılar izlenir kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 18 Mayıs 2017; 18:28:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    filmde iş adamı zengin birinin kaçamak yaptıgı sevgilisiyle geri dönüş yolunda kaza yaptıklarında karsıdan gelen aractaki kişi ölünce olaylar baslıyor, kadın uzerınden cok iyi ilerliyor olaylarda hep odak noktası gizem o kadında acaba acaba diye diye ters koselerle kafanda deli sorular olusuyor, ama senarıst amcalarımız finale yaklastıkca olayı bambaska şeylere gebe bırakıyor, yok artık diyecegın türden film, eğer izlemediysen dikkatli izlemeni öneriyorum.
  • Güzel film.
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    dikkatli izlenmesi gereken filmlerden birisi
  • Bugün izledik arkadaşlarla topluca efsaneydi
  • vay beyin fırtınası yasanmıstır kalabalık olduysanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

vay beyin fırtınası yasanmıstır kalabalık olduysanız

aynen arkadaşlar ile baya beğendik şaşırdığımız yerler falan oldu
  • dogrudur hocam
  • Cidden efsane. El Cuerpo, Contratiempo...

Bu filmler kesinlikle izlenmeli. Sonunda ekrana bakakalıyor insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında tarzı bilince pek de etkilemiyor bir yerden sonra.Filmin gideceği noktayı az çok tahmin edebiliyorsun eğer gözlerinizde bozukluk yoksa.Zaten filmin belkide en çok aksayan noktası da o kısım bence.İnandırıcılığı zayıf kalıyor bence.Onun dışında çekimler ve oyunculuklar gayet iyi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.