Şimdi Ara

The Flash (16 Haziran 2023) | Ezra Miller - Ben Affleck - Michael Keaton (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
30
Favori
40.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Flash karakteri hızı nedeniyle beyazperdeye yansıtılması çok zor ve çok sıkıntılı bir karakter. Millet Man of Steel'de bile hızlı hareket eden Superman'e çok hızlıydı bişey göremedik başımı ağrıttı diyorda Flash çekilirse ne olacak kim bilir.

Bir şeyin hızını göstermek için illaki çok hızlı hareket ettirmek gerekmiyor. Etrafındaki hareket eden varlıkları yavaşlatarak ne kadar hızlı olduğunu gösterebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

quote:

Flash karakteri hızı nedeniyle beyazperdeye yansıtılması çok zor ve çok sıkıntılı bir karakter. Millet Man of Steel'de bile hızlı hareket eden Superman'e çok hızlıydı bişey göremedik başımı ağrıttı diyorda Flash çekilirse ne olacak kim bilir.

Bir şeyin hızını göstermek için illaki çok hızlı hareket ettirmek gerekmiyor. Etrafındaki hareket eden varlıkları yavaşlatarak ne kadar hızlı olduğunu gösterebilirler.

Zor ve sıkıntılı dedim zaten. Sıkıntılı çünkü senin dediğin gibi her sahneyi Smallville'de ki gibi yaparlarsa yerin dibine sokarlar o yönetmenide filmide. Muhakkak senin dediğin teknikde kullanılacaktır ancak her sahneyi o teknikle yapamazlar. En iyisi Avengers 2 yi bekleyip görmek Quicksilver'ı nasıl yapcaklar bakalım.

Edit: Alttaki videodadan 00:05 bakarsan öyle bişeylerde yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 5 Temmuz 2013; 12:11:26 >

• Jim Parsons olsa çok güzel olur gibi geliyor dizideki hareketleri filan
  • Birtek bana mı saçma geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence villain Mirror Master olacak

• Siz yavaş yavaş zemin atmaya devam edin marvel avengersi çıkardı siz hala adım atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Siz yavaş yavaş zemin atmaya devam edin marvel avengersi çıkardı siz hala adım atın

• quote:

Siz yavaş yavaş zemin atmaya devam edin marvel avengersi çıkardı siz hala adım atın

Oha bu konuda bile. Yuh ulan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

quote:

Zor ve sıkıntılı dedim zaten. Sıkıntılı çünkü senin dediğin gibi her sahneyi Smallville'de ki gibi yaparlarsa yerin dibine sokarlar o yönetmenide filmide. Muhakkak senin dediğin teknikde kullanılacaktır ancak her sahneyi o teknikle yapamazlar. En iyisi Avengers 2 yi bekleyip görmek Quicksilver'ı nasıl yapcaklar bakalım.

Edit: Alttaki videodadan 00:05 bakarsan öyle bişeylerde yapılabilir.

Anlık slow motion kullanılabilir bence. 300 Spartalı'da göze çok hoş geliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Bu konuda bile derken ?
  • Yerimizi alalım.
  • bi zahmet gelsin artık
  • DC çok geç kaldı.
  • quote:

Adam Marvel çalışanı beyler
  • quote:

quote:

quote:

Bu konuda bile derken ?

Apple vs Samsung
    Sony vs MS

Marvel vs DC

Film sektörüne bile sıçramış bu bakış açısı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu konuda bile derken ?

Apple vs Samsung
    Sony vs MS

Marvel vs DC

senin de ornegini verdigin gibi ortaminin en iyileri her zaman karsilastirilir.dc vs marvel da yillardir karsilastirilan sirketler.kisaca gayet normal

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu konuda bile derken ?

Apple vs Samsung
    Sony vs MS

Marvel vs DC

DC Marvel karşılaştırması 10 yıldır var nerdeyse yeni bişey değilki niye bu kadar şaşırdın ?

• Çizgi roman karakteri karşılaştırmasını anlarım da. Bu karşılatırma biraz bana garip geldi. Hani bu iPhone değil ki alınca yanına Samsung almayasın. Film yahu bunlar. Her ne kadar Marvel fanı da olsanız sonuçta Batman çıkınca gittiniz koşa koşa. Veya JL vs yapılsa gideceksiniz. Eleştirme şekliniz yanlış sadece. Elbet Marvel - DC karşılaştırılması yapılacak. Fakat uslubunuz bana daha çok iPhone alıp " Samsung mu ? Zaaa " diyen kişileri hatırlattı o kadar. Aşırı tepki verdiysem kusura bakmayın.

• quote:

Çizgi roman karakteri karşılaştırmasını anlarım da. Bu karşılatırma biraz bana garip geldi. Hani bu iPhone değil ki alınca yanına Samsung almayasın. Film yahu bunlar. Her ne kadar Marvel fanı da olsanız sonuçta Batman çıkınca gittiniz koşa koşa. Veya JL vs yapılsa gideceksiniz. Eleştirme şekliniz yanlış sadece. Elbet Marvel - DC karşılaştırılması yapılacak. Fakat uslubunuz bana daha çok iPhone alıp " Samsung mu ? Zaaa " diyen kişileri hatırlattı o kadar. Aşırı tepki verdiysem kusura bakmayın.

Evet marvel fanıyım, evet çıksa giderim büyük ihtimal hatta Rises'i baya beğenmiştim ve 2 kere gitmiştim hatta ama Eğer bi fırsat geçirdiysem dalgamı geçerim ve bu olay da doğru bişey yani öle boş boş samsungmu zaaa demiyoruz rakibinden 5 yıl sonra çıkarmış ve rakibi 2. filmini bile çıkarmış olacak yani boşa dalga geçmiyorum.
    Ama anlatmak istediğim çok ciddiye alınacak bişey değil benim yaptığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 22 Temmuz 2013; 5:56:14 >

• quote:

quote:

Çizgi roman karakteri karşılaştırmasını anlarım da. Bu karşılatırma biraz bana garip geldi. Hani bu iPhone değil ki alınca yanına Samsung almayasın. Film yahu bunlar. Her ne kadar Marvel fanı da olsanız sonuçta Batman çıkınca gittiniz koşa koşa. Veya JL vs yapılsa gideceksiniz. Eleştirme şekliniz yanlış sadece. Elbet Marvel - DC karşılaştırılması yapılacak. Fakat uslubunuz bana daha çok iPhone alıp " Samsung mu ? Zaaa " diyen kişileri hatırlattı o kadar. Aşırı tepki verdiysem kusura bakmayın.

Evet marvel fanıyım, evet çıksa giderim büyük ihtimal hatta Rises'i baya beğenmiştim ve 2 kere gitmiştim hatta ama Eğer bi fırsat geçirdiysem dalgamı geçerim ve bu olay da doğru bişey yani öle boş boş samsungmu zaaa demiyoruz rakibinden 5 yıl sonra çıkarmış ve rakibi 2. filmini bile çıkarmış olacak yani boşa dalga geçmiyorum.
    Ama anlatmak istediğim çok ciddiye alınacak bişey değil benim yaptığım.

Marvel kadar en guclu dusmanlarini harcayan baska bir sirket gormedim sinema sektorunde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.