Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlasam mı kararsız kaldım. Arrow gibi saçma sapan aşk üçgeni ve mantık hatalarıyla dolu olacaksa uzak duralım en iyisi ama CW çıkıyormuş diziyi. Yazık oldu gerçekten Flash sevdiğim bir karakter.
  • Fragmanlar harika olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madlife God

Beyler fragman yayınlandı

süper

• Uzun fragmanı şimdi izledim.Arrow ile bağlantılı olması güzel olacak,ayrıca efektler çok iyi olmuş.İyi olacak dizi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl fragman yahu, nerdeyse sezonun özetini izledik.
    Ama harika tabi orası ayrı.

• Extended Trailer inanılmaz, zaten favori karakterlerimden birisidir Flash. Dizi de çok güzel olacak gibi. Ben kostümü beğendim, renk olarak en sevdiğim renklerdendir o koyu kırmızı.
  • Bu diziler yüzünden tek tek bütün çizgi romanları okuyasım geliyor. Sınav bitince okurum belki. Kostümü beğenmeyenler olmuş. Bence sezon ortasında kostüm değişebilir. Hep aynı kostümü giyecek diye bir şey yok ki... Dizi haftaya başlıyor. Bekliyoruz bakalım. Umarım 20 bölüm falan olur en az

• quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

Bu diziler yüzünden tek tek bütün çizgi romanları okuyasım geliyor. Sınav bitince okurum belki. Kostümü beğenmeyenler olmuş. Bence sezon ortasında kostüm değişebilir. Hep aynı kostümü giyecek diye bir şey yok ki... Dizi haftaya başlıyor. Bekliyoruz bakalım. Umarım 20 bölüm falan olur en az

haftaya?
  • heycanla bekliyoruz dizi enfes olmuş Flas da tutarsa kimse dc tutamaz bence arrow dan sonra flash ondan sonra aquaman gibi bir karakter gelir bence
  • bu daha bi fantastik olacak gibi
    ayrıca bu çocuk felicitye yanık değil mi bu siyahi hatun ne iş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 16 Mayıs 2014; 2:14:49 >
  • Flash yavaş kalmış demişler zamanla daha da gelişecek güçleri.Daha bu başlangıç.Artı kostum iğrenç.daha ince ve sıkı bi kostüm lazım.Biraz da vücut yaparsa eleman çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChesterSky -- 16 Mayıs 2014; 2:55:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Extended trailer'i kesinlikle super. Arrow ile baglantili olmasi cok daha iyi olacak ama dizi pazartesi yayinlanacakmis, bence bu da gayet iyi cunku Arrow ile arasinda 1 gun olacak. Bir de cuma gunu dizi yaparlarsa bir tane DC charecter'i super olur.

Edit: Sali gunu yayinlanacakmis, pazartesi degil

Gotham dizisi de gelecek dc nin batmandan öncesini harley quenn penguen falan eskisini anlataca, bir tane de korku dizisi gelcekti de ismini unuttum

• Run barry run!Heyecanla bekliyorum sonunda Flash! dizisi
  • Prodüksiyon arrowdan daha geniş olacak büyük ihtimal her koştuğunda efektler için de para harcanacak bütçesi kadar senaryosu da güzel olur umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel olmuş

Tek kötü yanı Iris'i, siyahi yapmışlar
  • Fragman güzel. Arrow ile de bağlantılı olacak. Umarım Arrow gibi aşk meşk olaylarını abartmazlar.
  • Bilgisayara geçip bütün videoları izledim. Fragmanlar muhteşem.

@boni

Ben bu hafta başlıyor sanıyordum. Yanlış anlamışım. Arrow ile birlikte başlayacak sanırım.
  • Bölümü yayınlamışlar resmen.

Güzel olacağa benziyor.
  • EXtended trailer müthiş olmuş keşke erken gelseydi Arrow yokluğunda iyi giderdi.
  • 5 dakikalık videoda ki düşman kim bilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.