Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben zaten torrenyten 720p mkv indiriyordum bluray değil mi o? Çok da iyi yani bendekiler de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle izliyorum ancak onlar 720p HDTV. Yani TV kaydı. Reklam ve logo var. Bir tık üstü WEB-DL olanlar var. Reklam ve logo yok. Temizlenmiş hali. Ancak Bluray riplerde görüntünün en net hali. Üstelik seste 5.1 DTS.
  • Bence Iris güzel ama vucudu güzel şimdi burda kimse laf etmesin. Fakat Daniell panabaker için kilolu demek abes kalır kız cırılıcak nerdeyse zaten bu tarz kişiler otla,cacıkla falan besleniyor fastfoodun ne olduğunu bilmezler durmadan kamera karşısında oldukları için onlar için fit olmak daha önemli bana bir dizi oyuncusu söyleyin kilolu olarak deseniz gerçekten göbekli falan bir kişi bile bulunmaz. Rol icabı kilolu olanlar vardır ama normal bir dizide nerdeyse kadınların hepsi fittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Daredevil - Nisan 2016
    Arrow - 7 Ekim 2015
    The Flash - 6 Ekim 2015
    Gotham - 21 Eylül 2015

En güzeli en sonda

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Bende öyle izliyorum ancak onlar 720p HDTV. Yani TV kaydı. Reklam ve logo var. Bir tık üstü WEB-DL olanlar var. Reklam ve logo yok. Temizlenmiş hali. Ancak Bluray riplerde görüntünün en net hali. Üstelik seste 5.1 DTS.

nerden bulabiliriz bi yeşillendirsene
  • Beklemedeyiz. Benim gibi okadar aradan sonra karakterlerin ismini unutan varmi yoksa bir benmiyim unutan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi 2. Sezon afişi.
    The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

• Off afiş de müthiş. Çok umutluyum 2. sezondan öyle böyle değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Resmi 2. Sezon afişi.

Nerden tanıdık geliyor diyordum bende

• Resim gözükmüyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Resim gözükmüyor hocam

https://i.imgur.com/oI1s0rW.png

• Şu 2.sezonun düzgün bi trailer'ı çıkmadı arkadaş, sürekli promo dayıyorlar.
  • Arrow' u takip ediyorum diye The Flash' a baslamistim. Daha çok sever oldum.

The Flash da super guc vs. olmasina rağmen Arrow gibi ergence bi dizi degil. En azindan ciddi.

Şu Arrow u da duzeltseler bi 4. Sezonda super olacak.

• Aynen hocam ben de aynı evrende geçiyor diye başlamıştım, şu an ne yalan söylim Arrow'dan daha çok bekliyorum. Promoları, afişleri beni bi ayrı heyecanlandırıyo. İnşallah düzelir Arrow ne diyelim

• Filk 10 12 bolumu copluk igrenc cok basit. Arriwda oyleydi 5. Bolumde birakmistim. Buna devam ettim iyiki etmisim. Oha dedigim yerler oldu.Keske ilk 10 bolumu olmasaymis.

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

Aynen hocam ben de aynı evrende geçiyor diye başlamıştım, şu an ne yalan söylim Arrow'dan daha çok bekliyorum. Promoları, afişleri beni bi ayrı heyecanlandırıyo. İnşallah düzelir Arrow ne diyelim

3 hafta falan kaldi hocam bakalim ne olacak. Arrow' un baslangici klasik olacak. Oliver i cagiricaklar sana ihtiyacimiz var falan diyecekler gelecek. Onemli olan sonraki bolumlerde ne olacagi, toparlayabilcekler mi bakalim.

Fakat The Flash in sonu izleyicileri merak ettirecek sekilde bitti. O deligin icine mi girecek acaba nolacak gorecegiz

Edit: Spoiler ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE977AA46 -- 16 Eylül 2015; 19:02:18 >

• Resim ilk sezondan sanırım rf'di herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Resim ilk sezondan sanırım rf'di herhalde.

Evet şu Barrynin evinden çıkıp koşarken güçlerini kısmen kaybediyor ya o sahne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 16 Eylül 2015; 19:25:31 >
  • dizi türkiyede saat kaçta yayınlanır?
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.