Şimdi Ara

the Division 2 (XboxOne) Oynayanlar Tanışma Kaynaşma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında konuyu Xbox üzerinden Division 2 oynayan yeni başlayan veya sürekli oynaya devam eden kişilere ulaşmak ve tanışmak için açtım.
    Ama bu konunun forumda eksikliğinde mevcut.

Oynamaya devam eden veya yeni başlayanlar böylelikle birbirlerini arkadaş olarak ekleyebilirler.

Xbox id : brlbayraktar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 24 Ocak 2020; 8:22:33 >

• Ara sıra oynuyorum

dodiandre ekleyebilirsiniz.
  • Gamepass e gelmesine az kaldı sanırım
  • Bende yeni başladım. Tek başına sarmaz bu oyun, o yüzden ekip olmak şart.
  • gamepass e gelirse ekibe katilmak isterim
  • Ben bayağı oynadım oyunu ara sıra giriyorum gt : OKaanYldrm
  • Ekleyin arkadaşlar; OneXAI
  • Ps4 te RAİD dlcsi gelmeden 500 GS daki karakterimi birakip satmistim

Şimdi xboxta tekrar yapicam fakat tek başima zor olacak o yuzden bi grup varsa katilmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrbyn11

Ps4 te RAİD dlcsi gelmeden 500 GS daki karakterimi birakip satmistim

Şimdi xboxta tekrar yapicam fakat tek başima zor olacak o yuzden bi grup varsa katilmak isterim
    Aslında RAİD'den sonra oyunda yapacak pek bir şey de kalmıyor. RAİD'i tüm zorluklarda yaptıktan sonra oyun monoton bir hal alıyor ve artık oyuncuyu DARK ZONE yada diğer modlarını oynamaya itiyor. Ama nereden bakarsanız bakın o durumda bile ekip ile oynadıktan sonra çok zevkli bir oyun. Şahsen GEARS'ın HORDE modundan sonra severek oynadığım, saatlerimi gömdüğüm ikinci oyun. Dediğim gibi ekip işi önemli. Sohbet, muhabbet. PUBG'de oyunda iken hariç diğer zamanlarda gördüğünüz zaman davet atarsanız severek iştirak ederim. İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Aslında RAİD'den sonra oyunda yapacak pek bir şey de kalmıyor. RAİD'i tüm zorluklarda yaptıktan sonra oyun monoton bir hal alıyor ve artık oyuncuyu DARK ZONE yada diğer modlarını oynamaya itiyor. Ama nereden bakarsanız bakın o durumda bile ekip ile oynadıktan sonra çok zevkli bir oyun. Şahsen GEARS'ın HORDE modundan sonra severek oynadığım, saatlerimi gömdüğüm ikinci oyun. Dediğim gibi ekip işi önemli. Sohbet, muhabbet. PUBG'de oyunda iken hariç diğer zamanlarda gördüğünüz zaman davet atarsanız severek iştirak ederim. İyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam ben herşeyi biliyorum daha önce yaptım zaten ama yeniden başladım story kısmını bitireyim beraber oynayalım

Benim ps4'te bi grubum vardı ama son zamanlarda stronghold'ları tek başıma yapmıştım yani online rasgele kişilerle bitirmiştim grup zevkli fakat beraber aynı ilerleyince güzel ama gruptan birisi senin yaptığın biyeri yapınca tekrar ona eşlik etmek zorunda kalıyosun tekrar yapınca sıkıcı oluyo Ben hiç abartmayım strongholdları rahat 10 tekrar yapmışımdır

Xbox id: Ardaturanizmo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrbyn11 -- 29 Ocak 2020; 10:14:9 >

• Gamertag: Sonradangurme
    ekleyebilirsiniz
  • Gamertag: Sonradangurme
    ekleyebilirsiniz
  • Konuyu hortlatıyorum ek paketi ile birlikte 70 TL ye dusmus ben dayanamayıp aldım oynamak isteyen varsa birlikte GT: diGiheX ekleyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.