Şimdi Ara

The Dark Knight Rises (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
20
Favori
218.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daredevil adlı 2003 yapımı filmde oynadığı karakter bu Collin Farrell' ın.
  • Daredevil'in 720p'si vardı arşivde hatırlattığınız iyi oldu izleyeyim bi ara
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Daredevil'in 720p'si vardı arşivde hatırlattığınız iyi oldu izleyeyim bi ara

Dual'ini bulmuştum bi ara ama linkler silinmiş. Yetişemedik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Daredevil'in 720p'si vardı arşivde hatırlattığınız iyi oldu izleyeyim bi ara

Dual'ini bulmuştum bi ara ama linkler silinmiş. Yetişemedik.

Daredevil.DC.2002.720p.BluRay.x264-SEPTiC Septic bu boru değil

• Bence de çekmesinler.Aslında anime tarzında bir OAV yapsınlar ve 20-30 dakikada Joker yakalandıktan sonra ne olduğunu anlatsınlar.Batman inzivaya mı çekildi,Joker kaç yıl hapis yatacak vb. soruları yanıtlayıp filme nokta koymaları en iyisi olur.3. filmi çekeceklerse de yeni bir Joker gerekli ve onu hapisten kurtaracak bir karakter.Aslında Egghead kötü karakter olabilir.Zira Eddie Murphy "Conan'o Brien Show" programında "Batman'de sizin Joker olacağınız konuşuluyor.Doğru mu?" sorusuna "Hayır oynamayacağım." dedi.Sonra Conan "Peki hangi karakteri oynamak istersin?" deyince Egghead ismini verdi.Hiç de bilmiyordum o karakteri aslında fena olmaz onu çeksinler.Tabii Nolan'ın da işin içinde olması lazım.Bir de Gary Oldman.

• Aslında Joker'i arkası dönük falan gösterseler sadece başka karakterlere yönelseler iyi olur. Joker efsane olarak kalsın.

Nolan'ın filme olmaması gerçekten büyük kayıp olur.
  • jokeri heath ledger dan daha iyi oynayacak birini bulabilirler mi bilmiyorum ama bana kalırsa nolan jokersiz bi film daha çekip bitirmeli kara şövalye kadar iyi olmayacağı kesin ama olsun bi nolan filmi ne kadar kötü olabilir ki?
  • bırakın tadında kalsın 3.film çekilirse ve yeni joker eklnirse seri b*k yoluna gider ...
  • Bazı haberler vardı 3. filmde Eddie Murphy nin Bilmececiyi oynayacağı gibi ??

Joker rolü için Johnny Deep de iyi olur bence..
  • johny deepi düşünsenize bir?
  • Johny Deep bak çok müthiş gider. Kafamızda ki Jokere en uygun kişi Johny Deep, saçlar uzun boya yüzünden karizma akar valla
  • cekılecekse bıle cok ıyı dusunulmelı
    cunkı 1 ve 2 den sonra ınsanların beklentılerı o kadar yukselecekkı ınsanlara oyle bırsey sunmalılarkı tatmin olsunlar
  • Joker karakterini yeni biri canlandırsa ve Ledger'dan bile iyi performans sergilese yinede Ledger'ın yeniden yarattıgı Joker efsanesinin yerini tutmaz.Adam Joker karakterini kötü bir karakter olmaktan cıkarıp resmen bir idol yaptı.

Üçüncü filmde yeni bir düsmana yönelebilirler.Batman'ın düsman arsivi genis nasılsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Far-Cry

quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

Jim Carry, Enigma'ydı. Şimdi Joker olursa tuhaf olur. Zaten bu da yaşlandı. Colin Farrell'i oynatsınlar.

Adamın mimikleri yetiyor. Daredevilda tek atış yapıyordu. Barmeni, ataş ile öldürmüştü.

The Dark Knight Rises (2012)

Bu ne le ilk defa gördüm, Colin Farrel'i uzay maymunlarına benzemiş.

• bence joker olmamalı 3. filmde. başka düşman mı yok katacak? kim gelirse gelsin joker gibi değil kendi gibi oynayacak. sonuçta film kendine bağlayamayacak.
  • 2010′DA “BATMAN 3″ ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR

Comic-Con’da dün gerçekleşen “Book of Eli” panelinde Gary Oldman’dan beklenmedik açıklama geldi. Bir hayranın “The Dark Knight” sonrası oluşan bekleyiş için sorduğu soruya aşağıdaki cevabı verdi:

“Sanırım yeni Batman filmini seneye olacak”
    “Çekimlere önümüzdeki sene başlıyoruz. Bunu benden duymamış olun.”
  • güzel haber
  • Aslında Joker hariç, birkaç tane düşmanıyla birlikte, başka bir süper kahramanı daha katsalar film güzel olabilir.. Ama öyle concon kahramanlardan değil, The Darkness veya Witchblade gibi karanlık kahramanları diyorum.

Gerçi Witchblade filmi de çekiliyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Aslında Joker hariç, birkaç tane düşmanıyla birlikte, başka bir süper kahramanı daha katsalar film güzel olabilir.. Ama öyle concon kahramanlardan değil, The Darkness veya Witchblade gibi karanlık kahramanları diyorum.

Gerçi Witchblade filmi de çekiliyordu sanırım.

Robin
    Hiç düşünemiyorum Robin olursa nasıl olur, C.Nolan çekerse yeni filmi nasıl bir Robin seçecek merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 25 Temmuz 2009; 15:41:06 >
  • Robin olursa at çöpe.

Tv'de bir çizgi filmi vardı Batman'in, gelecekte geçiyor, Bruce Wayne yaşlanmış, yerine de genç bir çocuk geçmiş, yeni bir Batman olmuş, kıyafeti felan değişik baya.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.