Şimdi Ara

The Black Eyed Peas Fan Club (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
5.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedense ilk albümlerindeki soft şarkılarına alıştığımdan dolayı pek sevemedim.Sert bir tune olmuş.
    Girişi güzel ancak devamı pek beğenemediğim türden:))
    Albümün tamamını dinleyip o şekilde karar vermek daha doğru olur aslında.

Ama çıkış parçaları bu olmamalı kanaatindeyim.
  • Black Eyed Peas - Do It Like This

• Yeni parçaları güzel beğendim.
  • Valla yukardaki eski mesajımdada belirttim.Nedense sert tune'lar içeren şarkılar var.Ben alışmıştım soft şarkılarına.
    Belirgin şekilde tarzlarında oynama var.Sevenleri ve hayranları bu albümde yeni tazrlarına hazırlıklı olmalılar.
  •  The Black Eyed Peas Fan Club

http://www.facebook.com/blackeyedpeas

FB sayfaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 17 Kasım 2010; 11:34:43 >
  • Black Eyed Peas & David Guetta - Everything Wonderful

• Beni de ekleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irmscher -- 30 Ocak 2011; 1:04:10 >
  •  The Black Eyed Peas Fan Club
  • black eyed peas'in bir şarkısını duydum yeni mi eski mi bilmiyorum ama süper bir şarkı adını bilmiyorum acaba bilen var mı? ilk başında Fergie başlıyo bir gökdelende şarkı söylemeye işte öyle devam ediyo bilmem ki anlatabildim mi? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur98

black eyed peas'in bir şarkısını duydum yeni mi eski mi bilmiyorum ama süper bir şarkı adını bilmiyorum acaba bilen var mı? ilk başında Fergie başlıyo bir gökdelende şarkı söylemeye işte öyle devam ediyo bilmem ki anlatabildim mi? :D

Son klibi diyorsun.Just Can't Get Enough.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 1 Nisan 2011; 14:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur98

black eyed peas'in bir şarkısını duydum yeni mi eski mi bilmiyorum ama süper bir şarkı adını bilmiyorum acaba bilen var mı? ilk başında Fergie başlıyo bir gökdelende şarkı söylemeye işte öyle devam ediyo bilmem ki anlatabildim mi? :D

Just Can't Get Enough
  • Benide ekleyebilirsin daha yeni hayranım ama (5 6 ay) her şarkıyı dinlemişimdir.
  • Just cant get enough
  • Yeni single

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irmscher -- 12 Mayıs 2011; 23:01:42 >
  • son günlerde just can enough fena gidiyor.
  • ekle
  • Listeyi güncelledim.Konu çok durgunlaşmış.Yeni klip falan yok sanırım baya araştırdım yeni bir çalışmaları yok.
  • Beni ekleyebilirsin.
    Son çıkan The Beginning albümünden The Time ile Just Can't Get Enough favorilerimden.
  • ekler misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB253030B -- 31 Temmuz 2012; 22:34:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.