Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kit harrington Batman rolü için düşünülüyormuş. Severim kendisini ama boyu 1.73 yanlış bilmiyorsam, Batman in pelerini daha uzun. Inşallah olmaz böyle bişey, Ben Affleck cuk diye oturmuştu role.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman rolünü Kit Hartington gibi çoluk çocuğa bırakmazlar. Ben Affleck açıklanmadan önce de şuna buna teklif gitti diyorlardı. Şakkadanak diye Affleck’i açıkladılar. Affleck’in adı bir kere bile geçmemişti internette.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Kit harrington Batman rolü için düşünülüyormuş. Severim kendisini ama boyu 1.73 yanlış bilmiyorsam, Batman in pelerini daha uzun. Inşallah olmaz böyle bişey, Ben Affleck cuk diye oturmuştu role.
    Ondan batman değil de nightwing olur olsa

• Cavill Superman rolünden Batman rolüne geçebilir haberlerini okudu bu gözler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silin şu konuyu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Kit harrington Batman rolü için düşünülüyormuş. Severim kendisini ama boyu 1.73 yanlış bilmiyorsam, Batman in pelerini daha uzun. Inşallah olmaz böyle bişey, Ben Affleck cuk diye oturmuştu role.
    Anası ve babası öldürülürken ki Bruce olur anca ondan
  • Çek bi Jon Hamm başka adam yok piyasada zaten

Kit Harington dan anca kid batman falan olur.

• Yok artık Batman'ın karizmasını nasıl yok ederiz diye mi düşünüyor bunlar.
  • Warner Bros'un CEO'su Kevin Tsujihara ve Toby Emmerich dün Ben Affleck'in evine giderek oyuncuyu ziyaret ettiler.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    ajaaaannnnn BATFLECK ile devam edilecek ulaann!!!!
  • Allah aşkına Ben Affleck geri döneceksen biraz zayıflayıp, kas yap gurban olayım. Göbekli Batman olur mu yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 20 Eylül 2018; 11:37:34 >
  • yapar yapar merak etme , o adamların işi o. 3 ayda heykel gibi olur.
  • hitman kullanıcısına yanıt
    BvS'de bayağı iyiydi aslında. Ama justice league'de bayağı göbekli, gıdıklı mıdıklı bir şeydi.

Umarım çalışırda yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

Allah aşkına Ben Affleck geri döneceksen biraz zayıflayıp, kas yap gurban olayım. Göbekli Batman olur mu yahu?

Zachary Levi neydi, ne oldu Shazam için. Ben Affleck de halleder. Şu film düzlüğe çıksın da bir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bir düzlüğe çıksın. Ama Ben Affleck'in alkol bağımlılığından dolayı rehabilitasyon merkezine yatması beni biraz kuşkulandırmıyor değil.

• Fizik kasmak çok kolay arkadaşlar 3 ay salona gidiyosun düzgün çalışınca düzgün beslenince hayvan gibi şişiyosun birde bu adamlar özel eğitmenlerle özel besinlerle besleniyorlar fizik konusu en son takılacağınız şey olsun.

Affleck zaten kalıplı boylu poslu adam hemen toparlar yine.
  • Vallahi biz bu adamı özledik

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • Gönlüm seni arıyor,neredesin sen?

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Gelmiş geçmiş en iyi Batman net.
  • Matt Reeves in senaryosunu çok beğenen WB filmin çekimlerinin 2019 yazında başlamasına onay verdi. Reeves Batman solo filmini Dr. Jekyll ve Mr. Hyde tan ekilenerek yazmış bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 26 Eylül 2018; 11:56:26 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.