Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Gecikme falan diye bişey yok sinema her zaman var olacak bişey bunlar yangından mal kaçırır gibi başlattılar evreni.

Bırak marvel kendi işine baksın sende karakterlerini yavaş yavaş sinema seyircisine tanıt filmlerle.

Marvel'ın Iron Man hariç ilk filmleri orta halli filmlerdi ama bugün marvel'ın geldiği konum ortada.

Karakterlerin zaten özgün sinemaya göre uyarla törpüle ver filmleri teker teker abuk subuk işlere girdiler.

Şu filmden çok ümidim vardı ama onunda içine ettiler Affleck DCEU'nun geleceğine güvense eminim devam ederdi.

Marvel'ın filmleri hala orta halli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Zack de kovulmuş.Bu gidişle Marvel 2 kere daha tur bindirecek.İnfinty sonrası Adam Warlock ile bir seri daha çekerler o da biter

Ergen falan mısın

Ne alaka ? Ergenim evet.Hatta daha girmedim 14 yaşındayım !
    Töbe ya..

Belli zaten

Tamam.

• Zamanla belli olur filmin akıbeti.

• quote:

Gecikme falan diye bişey yok sinema her zaman var olacak bişey bunlar yangından mal kaçırır gibi başlattılar evreni.

Bırak marvel kendi işine baksın sende karakterlerini yavaş yavaş sinema seyircisine tanıt filmlerle.

Marvel'ın Iron Man hariç ilk filmleri orta halli filmlerdi ama bugün marvel'ın geldiği konum ortada.

Karakterlerin zaten özgün sinemaya göre uyarla törpüle ver filmleri teker teker abuk subuk işlere girdiler.

Şu filmden çok ümidim vardı ama onunda içine ettiler Affleck DCEU'nun geleceğine güvense eminim devam ederdi.

Marvel sinema evreni olarak da çok sağlam değil aslında.Ama adamlar bir yere kadar götürdüler başardılar falan.Thor gibi facia serisi var Iron Man 3.film faciası var 3 film hariç kötü kararkterleri harcamaları var ama düşe kalka iyi kötü plan yapıldı ve bitiyor.IW sonrası ne yapacakları ne işleyecekleri bile belli.Ne beklediğimizi biliyoruz.

DC için ? Bilmiyoruz !

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Jake ile Matt Reeves'in çekeceği film The Dark Knight kalitesinde olur boşa saçmalamayın itici falan diye.

Jake iticiyse Bale ne acaba?

jake çok iyi bir oyuncu ama matt reeves nolan kadar akıllı olsaydı affleck'le devam ederdi

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    Gerçi oda doğru Winter Soldier çok iyi di hadi bi de Civil War iyi diyelim kalanı orta halli ama düzen sayesinde iş yapıyor işte
  • quote:

Gerçi oda doğru Winter Soldier çok iyi di hadi bi de Civil War iyi diyelim kalanı orta halli ama düzen sayesinde iş yapıyor işte

bu iki filmin arkasında russo kardeşler var. marvel joss whedon'ı şutlayarak doğru yolu buldu, dc'de salak gibi havada kaptı adamı

• Zamanında Tim Burton'dan sonra gelen Batman filmleri ile Batman nasıl beyazperdeden silindiyse şimdide aynısı oluyor. Nolan efsaneyi beyazperdeye geri döndürdü ama WB-DC ikilisi ne yapıp edip yine gömmeyi başaracaklar.

Batman gibi popüler ve potansiyeli muazzam olan bir projede nasıl oluyorda bu kadar belirsizlik olabiliyor anlamıyorum. En sonunda Batman Forever ve Batman & Robin yolunda gidiyorlar.
  • Hocam Nolan'ın Batman'i muhteşem bir film olabilir sizce lafım yok (köpek ısıran - detektiflikten uzak )c. Bale'e oyunculuğuna lafım yok ama B. Affleck 'in de hakkını yemeyin bence çok daha iyi bir batman ve daha da iyi B. Wayne'dir.

Talihsiz bir filmografi izledik ve ziyan oldu serisi.Şimdi bir 10 yıl daha bekleyip sünger çekmek zorunda kalacaklar gibi , bu yanlış yönetim dolayısıyla.
  • tembelreis T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten Affleck için birşey demedim. Kızgınlığım tamamen projenin içine eden WB odaklıdır. En sonunda herşeyi mahvedecekler ona üzülüyor ve kızıyorum.
  • Ben affleck hala bir Batman filmi yönetmek istiyor.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

comicbook
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Bıraktı bırakıyor, bırakacak, bırakmayacak kafam allak bullak oldu Ama umarım bırakmaz.
  • Bu adam açıklamalarını normal kafayla vermiyor bence ya.
    Nasıl bir yer bu WB anlamadım ki, ne trolü bitiyor ne sarhoşu...
  • Yeni gelen söylentilere göre Jake Gyllenhaal muhtemelen Batman rolünü alacak ama Ben Affleck in hala bir film için daha kontratı olduğu için bu sorun çözülmeye çalışılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 16 Ocak 2018; 11:13:43 >
  • Arkadaş bırak filmi çekmeyi daha kimin neyi yöneteceği ve Batman'i kimin canlandıracağı bile belli olmadı. Yeni Batman filmi kaç seneye gelir Allah bilir.
  • Söylentiyse at çöpe aga

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemin ederim Mermıl fanı olup çıkacam kanser edecek bu WB-DC ikilisi
  • İşin kötü tarafı bana katılmayanlar olabilir ama insanların kafasındaki ''batman'' olgusunu yıkıyorlar(nolan filmlerini beğenir beğenmezsin ayrı ama o filmler sayesinde oluşan bir olgu bu).Bu oyuncu değişikleri söylentileri adam akıllı batman yansıtılamaması ''batman''gibi bir karakteri örneklendiriyorum captain america seviyesine indirmek demektir(ki capain americayı marvel bildiğin elmas gibi işleye işleye ne hale getirdi sinemada).Ama dc elmas olan karakteri(batman) bildiğin böyle yonta yonta değerini kaybettiriyor bu kötü bir durum.Ve açıkçası insanların batmana olan heyecanı ilgisi azaltabilir inşallah wb bu kaos ortamından vazgeçip elindeki iyi karakterlere yoğunlaşır.
  • tembelreis T kullanıcısına yanıt
    Batfleck'i daha çok severim de ne detektifliğini gördünüz çok merak ediyorum. Adam daha olay yeri bile incelemedi. Bale'dan artısı yok, aksine eksisi var detektiflik konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 17 Ocak 2018; 10:47:21 >
  • İlgili yorum Nolan'ın Batman'inin tarafımca zayıf oldugu yerleri belirtmek için Sage djavul'a ithafen attığım mesajdır.
    Bunu yorumlarken geçmiş Batman çizgi filmleri dizileri vs. ile yaptım. Batfleck ile değil.

Merakınızı gidermek için yeterli olmasını temenni ederim.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.