Şimdi Ara

The amazing spiderman 2 save sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu indirdikten sonra 2 saat felan oynadım sonra oyundan çıktım.Tekrar açtığımda oyun kaldığı yerden devam etti şu ana kadar sorun yoktu ancak o kaldığım yerden devam ettikden sonra 1 saat felan daha oynadım çıkıp tekrar girdiğimde ise ilk baştaki yer tekrar açılıyor.Ne kadar oynarsam oynayayım hep aynı yer orda takıldı galiba.Ve şu hata cıkıyor contine ye basınca ''the selected storage device has been removed or is damaged''
    ''Seçili depolama aygıtı kaldırılmış veya hasarlı''
    bunun çözümü ne olabilir acaba?

• ++
  • Muhtemelen sen çoktan sorunu çözmüşsündür hatta oyunu unutmuşsundur falan ama olurda benim gibi canı sıkılıp bu tarz spiderman oyunlarını bir kere daha oynamak isteyen ancak aynı sorunla karşılaşmış birisi çıkarsa diye ben yinede çözümü yazayım
    her şeyden önce mutlaka ama mutlaka bütün anti-virüs programlarınızı kapatın yoksa işe yaramaz
    daha sonra oyunun yüklü olduğu dosya konumuna girip ordaki "Game" uygulamasına sağ tık yapıp özelliklere tıklıyoruz
    ardından çıkan pencerede "uyumluluk" kısmına giriyoruz
    orda muhtemelen en aşağıda "Bu programı yönetici olarak çalıştır" diye bir kutucuk olacak onu işaretleyin
    bu kadar. Bütün sorun çözülmüş olacaktır. İyi oyunlar.
  • NoirFanı43 N kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.