Şimdi Ara

Thanos vs Süperman (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
10.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cracx banlanmıştır. Yöneticiye bildirdim sağolsunlar ilgilenmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep unutuyorsunuz şunu. Thanos her seferinde hazırlıklı oluyor. Hazırlıksız bir karşılaşmadan bahsediyoruz. Supermande genelde DS'den dayak yer çizik felan atamaz zaten herşey delirince ortaya çıkıyor. SS kendini Superman kadar kısıtlayan birisi.

Eğer SS delirseydide vs atsalardı ve Thanos kazansaydı yine bişey demezdim ama böyle bişeyde olmadı.

• senden önce haberi verdim ben
  • Thanosun tek zayıf yanı kızına olan düşkünlüğüdür babalık duygusudur eğer şayet yenecek tek bir kişi varsa oda Gamoradır

• Siz gerçekten geçerken uğramışsınız

• xlarys X kullanıcısına yanıt
    Ne hazırlığı ya daha çr yi bile okumamışsın belliki. Nasıl böyle emin konuşuyorsun neye dayanarak hiç anlamıyorum?
  • Tamam öyle olsun. Sen Thorun Shazam'ı çocuğa dönüştüreceğini neye dayanarak söylediysen aynı şeyleri bende o an dayanarak söyledim

Ciddiye mi aldın beni

• Ciddi değilmiydin

Takip etmiyorum sadece filmde veya fragman izlerken sürekli gamorayı gösteriyor bana göre thanosun zayıflığı bu öyle saçma bir teori görüşünde bulundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 10 Ağustos 2018; 17:42:18 >
    Neye dayanarakmı söyledim. Galactusla eş değer görülen exitarın zırhını delmesinden. Skyfather'ları yaralamasından. Silver Surfer'i yenmesinden vs. vs.

Shazam zaten thor'un dengi değil. Büyütmeyin bu kadar olayları.
  • Exitarı yaralaması SS'i yenmesi felan neden Shazam'ı çocuğa dönüştürüyor anlamadım ?

Haklısın Thor Shazam'ın dengi değil az da olsa üstün.. Ama çocuğa dönüştürmesi için bunlar yetmez. Olayları bu kadar büyütmeyin demişsiniz fakat insanların Superman'ın fiziksel gücünü Thanos'la kıyaslayınca sen dahil bir sürü kişi fanboy demiş bu insanlara..

Thorun Shazam'ı çocuğa çevirir demek emin ol daha gülünç ve daha fanboyluk. Bu yüzden senin daha gülünç durumların varken insanlarla dalga geçme.

Bu konuda burda kapansın bugünlük bu kadar tartışma yeter benim için iyi günler hepinize

birisi süpermanin fiziksel gücü thanostan fazla demekle kalmadıki shrimp adlı arkadaş her şey var olan bir dövüşte süperman>thanos demişliği var
  • Dolar alir.

Ne diyeyim shazam ağır darbe aldığında çocuğa dönüşüyor zaten. Orda aşağılamak veya ezmek için söylemedim. Aşırı yüksek seviyede büyü gücüne maruz kaldığında daha önce dönüştüğüde var.

Öldürür demem daha küçümseyici bir durum olur. Ben fanboy kelimesini sevmem ve kullanmıyorum.

Ayrıca sizin gibi 2 mesajından biri ciddiyetsiz ve kayda değer olmayan insanların gülünçlükten bahsetmesi komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 10 Ağustos 2018; 18:25:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

senden önce haberi verdim ben
    o degilde en az 50 tane nickin ban yedi. en az 50 tanede yedekte bekletiosun nolur nolmaz diye

hala bi alayli su tavirlarini birakmadin. kimbilir uc dort tane ayni nickle bile takiliosundur sen beklenir senden hulktv cik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Evet öyle düşünuyorum herkese bunu yazıp durma.Nedenleri var düşüncemin doğru olabilir yanlış olabilir.Ama ne olursun sen yorum yapma benim yazdıklarım hakkında.

• since2002 kullanıcısına yanıt
    ulan tüm hesaplar gitti bende. hulktv filanda sınırsız banlandı. yönetim sıkı çalışdı banladı hepsini. senin de bir tane yedek hesap gitti bu gün geçmiş olsun nedeyim. yok valla başka hesapla takılmıyorum fake hesap günlerini geride bıraktım. yedek filanda kalmadı zaten. sizin gibi adamlarla alay edilir. Cas = Oaa

ama ne yalan söyleyim özlemişim senle konuşmayı. güldürüyosun adamı nedeyim
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    yazdıkların hakkında yorum yapmamı istemiyosan sende benim yazdıklarım hakkımda yorum yapmayıp arkamdan konuşmıyacaksın. nasıl tavır koyarsan aynı şekilde tavrını alırsın.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Shazamın büyü gücü thordan yüksektir.Diger özellikleri de daha iyi hız güç vb.

Thorun da iyi olduğu taraflar var da öyle aman aman büyülü güçlere sahip bi karakter değil.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.