Şimdi Ara

(THAN4TOS) HERKESE İYİ BAYRAMLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Resurrection
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ®OoLaStoO®

quote:

Orjinalden alıntı: HolyRevival

Hayatımda gördüğüm en iyi dizilmiş mage . Tebrik ederim gerçekten . 255 mp , 8 Scor ve dual +2 fr Süper üçlü 9 Crystal set bi başka ayrıca

Bu mage bırakılırmı diyorum birde benden up veriyorum xD

uuuuuu bu bişe deil +3 dual fr +3 glas +3 in +9 lyconlu mageler wr

Lord_Mozart'tan inciler...
    http://img522.imageshack.us/my.php?image=55bf2.jpg
    http://img522.imageshack.us/my.php?image=61353363aq6.jpg
    SERENITY dende ufak 1-2 resim koyayım ortam şenlensin
    http://img41.imagevenue.com/img.php?image=52469_sunayk_80_122_1118lo.jpg
    http://img179.imagevenue.com/img.php?image=52544_sunayk_80_2_122_383lo.jpg
    Maksat can sıkıntısı geçsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 23 Eylül 2008; 3:17:21 >

• Ah LJ ah bu görüntüleri gösterip gene benim kanı kaynatıyorsun yoksa satmasak mı yahu.Yapma böyle rica ederim...
  • Sat gitsinnn sat gitsiinnnnn istemezseeee sat gitsiiinnn.Hüzeyin abi sen WOW a başla ben ShadowBane ye başladım volkan sen Cabal a başla. Olmazsa Metin2 de buluşuruz zuhaaaa. Metin2 yi bilionuzmu has türk online oyunu ana bacı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

Orjinalden alıntı: dahauyeolmicam

+8 Rogue Chitin Set'in 150,+9 Rogue Fp setin 170'den,+8 Warrior Chitin Set'in 175,+9 Warrior Fp Set'inde maksimum 200'den satıldığını varsayarsak,+9 Crystal set için 250 YTL çok fazla.Aynı şekilde flame ring +2'de taş çatlasa 350-400 ytl eder.Ancak tabiki itemler senin,hayırlı satışlar.

Sen bana 170 ytl den sadece +9 rogue fp kolluk ve bot bul alıcam. Git bas bakayım geçiyor mu?

Gülüyorum sana,2 parça fp +9 için 170 ytl veriyorsun bu hesapla tanesi 85 ytlden,set 425 ytl ediyor,kafalıkta indirim yap 400 ytl.Sanki +8 Rogue Shell set alıyorsun veya iron set,sen bu itemlerle fp 9 bir tutuyorsan bilemiyeceğim.Tabi para senin beni ilgilendirmez.Keşke benim olsada 2 parçayı satıp kar yapsam.Upgrade göre bir fiyat belirlemişsin çok saçma,kendim +10 warrior ayaklık bastım(24 dex bonus,paper)2 haftadır satılmıyor(öyle mantığa böyle cevap)Onla bu bir mi diye bir soru sorarsan,senin anlıyacağın dilden yazayım;wood +8ide +9'a basmak zordur,+8mdyide,+8 fpyide,+8 shellide(Bildiğim kadarıyla geçiş oranları birbirine eşit)Wood +9 olunca çok mu değerli oluyor?Md +9uda basmak zor,wood +9uda basmak zor(+10'a basmak dahada zor)Ama yinede Md +9,Wood +10'dan daha pahalı,demekki upgrade yapmak zor oldukça değeri her zaman orantılı olarak artmıyormuş.
    Ayrıca küçük bir not: Upgrade şans işidir,sen gider 25 tane basarsın geçmez,ben gider 1 tane basarım geçer.
    Son olarak We+0'ın taneside yaklaşık 80 ytl ama acaba we +2yi satanlar neden 350-400 ytlden satıyor?Dualine cs+0 veriyor?
    Bu benim kendi fikrimdir iğneliyici mesaja gerek yok.İtemlerde arkadaşındır,bende koyduğu fiyatlara saygı duyarım.Sadece benim fikrime göre pahalı amacım arkadaşı uyarmaktı.Polemik yaratmayı sevmiyorum aynı şekilde cevap vermeden de durmayı sevmem.Eğer topicte rahatsızlık verdiysem topici açan arkadaştan özür diliyorum.
    Hayırlı satışlar.

Edit: Not eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahauyeolmicam -- 25 Eylül 2008; 16:53:22 >

• UP
  • quote:

quote:

quote:

+8 Rogue Chitin Set'in 150,+9 Rogue Fp setin 170'den,+8 Warrior Chitin Set'in 175,+9 Warrior Fp Set'inde maksimum 200'den satıldığını varsayarsak,+9 Crystal set için 250 YTL çok fazla.Aynı şekilde flame ring +2'de taş çatlasa 350-400 ytl eder.Ancak tabiki itemler senin,hayırlı satışlar.

Sen bana 170 ytl den sadece +9 rogue fp kolluk ve bot bul alıcam. Git bas bakayım geçiyor mu?

Gülüyorum sana,2 parça fp +9 için 170 ytl veriyorsun bu hesapla tanesi 85 ytlden,set 425 ytl ediyor,kafalıkta indirim yap 400 ytl.Sanki +8 Rogue Shell set alıyorsun veya iron set,sen bu itemlerle fp 9 bir tutuyorsan bilemiyeceğim.Tabi para senin beni ilgilendirmez.Keşke benim olsada 2 parçayı satıp kar yapsam.Upgrade göre bir fiyat belirlemişsin çok saçma,kendim +10 warrior ayaklık bastım(24 dex bonus,paper)2 haftadır satılmıyor(öyle mantığa böyle cevap)Onla bu bir mi diye bir soru sorarsan,senin anlıyacağın dilden yazayım;wood +8ide +9'a basmak zordur,+8mdyide,+8 fpyide,+8 shellide(Bildiğim kadarıyla geçiş oranları birbirine eşit)Wood +9 olunca çok mu değerli oluyor?Md +9uda basmak zor,wood +9uda basmak zor(+10'a basmak dahada zor)Ama yinede Md +9,Wood +10'dan daha pahalı,demekki upgrade yapmak zor oldukça değeri her zaman orantılı olarak artmıyormuş.
    Ayrıca küçük bir not: Upgrade şans işidir,sen gider 25 tane basarsın geçmez,ben gider 1 tane basarım geçer.
    Son olarak We+0'ın taneside yaklaşık 80 ytl ama acaba satanlar neden 350-400 ytlden satıyor?Dualine cs+0 veriyor?
    Bu benim kendi fikrimdir iğneliyici mesaja gerek yok.İtemlerde arkadaşındır,bende koyduğu fiyatlara saygı duyarım.Sadece benim fikrime göre pahalı amacım arkadaşı uyarmaktı.Polemik yaratmayı sevmiyorum aynı şekilde cevap vermeden de durmayı sevmem.Eğer topicte rahatsızlık verdiysem topici açan arkadaştan özür diliyorum.
    Hayırlı satışlar.

+9fp +8shell den pahalıdır

• quote:

quote:

quote:

Son olarak We+0'ın taneside yaklaşık 80 ytl ama acaba satanlar neden 350-400 ytlden satıyor?Dualine cs+0 veriyor?
    Hayırlı satışlar.

Rogue +9 FP kolluk ve bot parçaları +8 Shell den daha değerli ve daha işlevseldir. Tek alternatifi +9 Chitin veya Shelldir. Hiçbir rogue tanımıyorumki +9 fp kolluk yerine +8shell kullansın. Xig pazarında araştırmanı tavsiye ediyorum +9 rogue fp kolluğa +8 raptor verenler var...
    WE +0 ın tanesi 80 ytl evet dualinede cs istiyorlar evet evet sen haklısın en iyisi ben susayım. MD WOOD diye karşılaştırmalar yersiz her itemin bir değeri vardır ve kusra bakma atış serbest değil burda +9 Rogue fp kolluk ve bot emin ol +8shard kadar değerli itemlerdir. İnanmayan, katılmayan lütfen moradonda biraz araştırma yapsın. Az aramadık, az pazarlık etmedik +9 fp için. Ayrıca +9 rogue fp pauldronu 850m den satıp 500m den +8 R. Shell Pauldronda aldığımı çok çok iyi hatırlıyorum Xige'de. Hadi hayırlı traşlar.

• UP
  • up
  • up
  • Orda bir yazım yanlışı olmuş düzeltiyorum,We +0'nın tanesi 80 ytl,We +2 neden 350-400 ytl yazıcaktım.Anlamalıydınız zaten aradaki boşluktan.Dualinede ciddi ciddi Cs 0 veriyorlar,Moradon'da bağırıyordu birisi,hafızamı zorlarsam hatırlarım belki.
    +9 Rogue Fp kolluğa +8 Raptor veren varsa yersizdir,Raptor +8 175-200 YTL arası.+9 Rogue Fp'yi satanlar kafalığı 50'den, diğerlerini 60-80 arasından satıyorlar,seti sattığında bu fiyat dahada aşağı iner.
    "Sen bana 170 ytl den sadece +9 rogue fp kolluk ve bot bul alıcam. Git bas bakayım geçiyor mu?"
    Burdaki lafından Upgrade yapılması zor olduğu için item çok değerli oluyor gibi bir sonuç çıkıyor haksızmıyım?Haksızsam söyle.Bu mantığını Wood ve Md ile karşılaştırdım.
    Son olarak ben seninle bu kadar düzgün konuşurken,konuşmaya çalışırken...Senin hadi hayırlı traşlar demen çok yanlış.Karşında 13-14 yaşında çocuk yok!
    Daha fazla tartışmaya girip,arkadaşın item sattığı bu topici maffetmek istemiyorum,zaten arkadaşda itemlerde indirim yapmış,hepinize iyi günler.

• UP
  • up
  • UP
  • UP
  • Up
  • Up
  • up
  • up
  • Up
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.