Şimdi Ara

TH11 Full Lv156 Satılık Clash of Clans(İsimDeğiştirme Hakkı VAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • => Bütün binalar FULL ve 12. seviye duvarlar hepsi FULL (en son güncelleme itibariyle).
    => Tüm Kahramanlar SON seviye FULL.
    => Araştırma 2 tane var basılıyor gerisi FULL.
    => İsim değiştirme hakkı duruyor. Nickname değiştirebilirsiniz. Etkinlik öğeleri duruyor toplanmadı.
    8500 yeşil taş var. Gmail hesabı ile direk güvenli bir şekilde devredilecektir. İos aktarımı yapılmamıştır isteyen aktarabilir.
    Tertemiz hesaptır.Alıcılar P.m den, telefondan, whatsapp'dan ulaşabilirler. Pazarlık payı az vardır.
    Satış İstanbul içi yüz yüze olacaktır, İstanbul dışı aracı kişi ile yapılır.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-online-oyun-th11-full-plusfull-satilik-clash-of-clans-isimdegistirme-hakki-var-511785700/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reter -- 18 Aralık 2017; 23:11:50 >

• fiyat
  • The Shawshank kullanıcısına yanıt
    p.m atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reter -- 11 Mayıs 2017; 16:36:18 >
  • fazla diyosunuz yarısı ancak eder
  • teşekkürler ilgin için
  • The_Shawshank ölücü bir sekilde forumda dolaşıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polemik yapmayalım hocam fiyat belli alan alır almayan almaz.
  • Hayir hocam polemikten degil. Yaptığının tek açıklaması bu. Benim konumdada aynı yorumu yapmış, bir de burda görünce ister istemez yazasım geldi. Umarim ders çıkarıp hatasını anlar. Umarim emeğinin karsiligini bulursun, hayirli satislar

• Benim bu forumda ölücü olmadığımı herkes biliyor. KB10 Hesabım var ve hesap aramıyorum zaten piyasayı takip ediyorum. Sen kb9 full ama herolar 15 15 köy atmışsın bende 100tl ederi var hangi telefonla takas etmeyi düşünüyorsun yazdım. Forumu bilen arkadaşlar gelip yazsın kb9 15 15 herolu hesabın ederinin ne kadar olduğunu.. Sen bana 100tl getir sana kb10 hesap bulayım :) bu forumda kb10 40 40 herlu hesaplar 200 250 ye gitti :)
  • Yapmayın hocam gerek yok. ben birçok hesap sattım fiyat konusu alıcısına bağlı isteyen çok olur fazlaya satarsın, az olur acil olur uyguna vermek zorunda kalırsın. gerek yok kırmayın birbirinizi.

Güncel..
  • Hesap kitap meselesi, alici olursun 20 tl teklif yaparsin kimse buna karisamaz cevabini alirsin çekersin gidersin. Alici olmamana ragmen yorum yapiyorsun buna müdahale ederim.

• fıyat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcseytann

fıyat?

p.m atıldı.
  • Fiyat ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentSpiriT

Fiyat ?

p.m. atıldı..
  • güncellendi.
  • Güncellendi..
  • Güncel..
  • fiyat

• Güncel..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.