Şimdi Ara

TFF'nin Yeni Tiyatrosu Sahnede (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: maxneto

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Rakiplerin istediği şu;

Beşiktaş'a ceza sahası içinde faul yapılsa bile penaltı verilmesin.Ya da Beşiktaş'a faul yapılsa bile verilmesin, Beşiktaş serbest vuruş kullanmasın. Ancak böyle olursa onlar için hakem adil olmuş oluyor.

Beşiktaş özellikle son iki senedir ofansif gücü en yüksek takım, tek ön-libero ile hücum futbolu oynayan en etkili takım. Faul yapılması gayet normal.

Benim artık umurumda değil, hepsinin isteği hakemin adil olması falan değil Beşiktaş'a hiçbir şekilde faul olsa bile penaltı veya serbest vuruş verilmesin, bunların tek istediği şey bu. O yüzden ben rahatım, son maçta Cenke yapılan da faul ve penaltıdır. Onlar istediği kadar bağırsın çağırsın hakemler gördüğünü çalıyor.

Aynen dediklerini istiyorum çünkü 2 sezondur kazandığınız beleş şampiyonluklar yüzünden size yapılması gereken o fakat hala tam tersi yapılıyor faul yapılmasa bile penaltı veriliyor ama artık benimde umrumda değil hakemler istediği kadar size çalışsın kadro kalitemiz sizden çok daha iyi durumda hakem desteğiyle anca 2. olursunuz

Söylediklerim son 2 yıldır değil, Beşiktaş var olduğundan beri böyle, hiçbir zaman değişmedi.

Sizin adil hakem istediğiniz yok, siz Beşiktaş düşmanı hakem istiyorsunuz, siz faul olduğu halde Beşiktaş lehine faul vermeyecek hakem istiyorsunuz, faul olsa bile penaltı vermeyecek hakem istiyorsunuz.

Beşiktaş beleşe şampiyonluk almışmış..aç son iki sezon Beşiktaş futbolcu/takım istatistiklerine bak, gol kralı/en fazla asist/en fazla topa sahip olma/ en fazla top kapma/ en isabetli orta yapma..ama bakmazsın işine gelmez..tabi en fazla isabetli ortayı da hakem yaptı, en fazla asisti de hakem yaptı..beleşe şampiyonluk aldığı için t.direktörüne milli takım t.direktörlüğü teklifleri yapıldı, tüm spor kamuoyu fbgs birleşip Beşiktaş'ı t.direktöründen ayırmaya çabaladı öyle değil mi? Beşiktaş'ı hakemler şampiyon yaptıysa gitsinler Bülent Yıldırımı Fırat Aydınurs'u milli takımın başına getirsinler..hadi cnm fazla lagaluga yapma

Çok harika bir cevap ve yorum olmuş.
    Ama anlayacaklarını zannetmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BATE41 kullanıcısına yanıt
    Sizin birde kırmızı kart var kaç dakika 10 kişi oynamanız gereken maçı 11 kişi tamamladınız gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

Sizin birde kırmızı kart var kaç dakika 10 kişi oynamanız gereken maçı 11 kişi tamamladınız gene

Eee sizde de Belhandaya daha ilk yarıda ikinci sarıyı veremedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

Eee sizde de Belhandaya daha ilk yarıda ikinci sarıyı veremedi.

süper işkembeden pozisyon yaratıyorsunuz öyle bir posizyon yok uefa da sizi kim koruyacak bakalım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.