Şimdi Ara

TFF 1. Lig maçları şifresiz TRT'de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TFF 1.Lig 2020-2021 sezonu maçları şifresiz TRT'den yayınlanacak.
    Hayırlı olsun darısı Süper Lig'e. Digiturk büyük kayıplar veriyor, Saran Grup resmen mahvetti Katarlıları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarim italya ligini de yayinlamaz bein.

• yakamoz093548 Y kullanıcısına yanıt
    Keşke bıraksalar da Saran Medya alsa, D-Smart ile S Sport 2 ve Serie A'yı yayınlayacağı kanal karşılığında LaLiga'yı da bünyesine katıp platformlara pazarlasa. Çok mu hayal oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 10 Eylül 2020; 23:42:13 >
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Saran medya alsın demişsin de, adamlar hangi birini yayınlasın?Almanya,İngiltere birde İtalya eklenirse maç saatleri çakışır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Serie A'yı yayınlayacağı kanal yazdım, yani 3. kanal olarak belirttim onu, diğer 2 kanal dolu zaten.

Premier League -> S SPORT
    LaLiga -> S SPORT 3
    BundesLiga -> S SPORT 2
    Serie A -> S SPORT 4

valla harika olur.
  • TFF 1.ligi aynı anda Bein de verecek :) Bunlar iyice sıyırdı. Hem TRT hem Bein. Bu lig bu kadar değerli mi yaw. Yoksa TRT bizi mi yiyor. Haftada bir iki maç verip TFF 1. lig TRT de mi diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metind

TFF 1.ligi aynı anda Bein de verecek :) Bunlar iyice sıyırdı. Hem TRT hem Bein. Bu lig bu kadar değerli mi yaw. Yoksa TRT bizi mi yiyor. Haftada bir iki maç verip TFF 1. lig TRT de mi diyor.
    Tüm maçlar TRT'de olacak yani ortak yayın yapabilirler.

• Umarım haklısınızdır ama ben görmeden inanmam. TRT mrt bunlar artık çok kolay insan kandırmaya çalışıyor çünkü.
  • Tek bir soru soracağım. Eğer TRT ve beIN ortak yayın yapacaklarda digiturk üyelerinden TFF 1. lig parası neden alınıyor?
  • Bein connect é baktım italya ligi ( seri a ) ibaresi yok. Haftaya belli olacak galiba. TRT 2. Lig maçları da yayinliyordu. Bu yıl o konuda yayını olur mu veya seyircisiz maçlar olursa o klupler ne yapacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.