Şimdi Ara

edit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
18
Favori
15.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coutinho -- 28 Ağustos 2019; 21:46:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazim yanlislari icin falan ozur diliyorum, idare edin artik. Geri kalan kismi, neler oldugunu sonra falan ne konumdayiz yazarim bi ara :p

• Başkan naptın sen ya dur okicam :D

• Demekki hicbir dhliye saygi duymuyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Demekki hicbir dhliye saygi duymuyorsun

Dur bakalim, yeni actik konuyu

• özetinin özeti var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

özetinin özeti var mı

wattpad'a mi yazmaliydim acep

• Ctrl + F zebani yaptım sonuç yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miss Selinn

Ctrl + F zebani yaptım sonuç yok.

Usta csb olsaydi zebani ile yetinmezdim. Zebani hafif kalirdi boyle uzun bir yazi icin

• başkan bu hangi seviye okudum etkilendim ya. iyi ki okumuşum bi tuhaf oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaman Koper

başkan bu hangi seviye okudum etkilendim ya. iyi ki okumuşum bi tuhaf oldum

eyvallah hocam :p

• Hocam kim olduğunu bilmeden neden öpüşüyorsun? Ağlıyorum demişsin, kimseye anlatmadığımı ona anlattım demişsin. Kim olduğunu biliyor musun? O daha kaç zencinin arabasına binmiştir. Düşün birde sana denk geldi. Filmlerdeki gibi falan düşünüyorsun sanırım. Ha bu konuda bir sınırlaman yoktur onu bilemem. Oraya ayak uydurmuş olabilirsin ona sözüm yok.

• Sonuna kadar okudum da 2 kızı birden anlatmışsın aşk içinde aşk sanki aşksepşın olmuş konu. O kadar çabuk nasıl aşık oluyon anlamadım ama güzel hikaye devamını bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

Hocam kim olduğunu bilmeden neden öpüşüyorsun? Ağlıyorum demişsin, kimseye anlatmadığımı ona anlattım demişsin. Kim olduğunu biliyor musun? O daha kaç zencinin arabasına binmiştir. Düşün birde sana denk geldi. Filmlerdeki gibi falan düşünüyorsun sanırım. Ha bu konuda bir sınırlaman yoktur onu bilemem. Oraya ayak uydurmuş olabilirsin ona sözüm yok.

Hocam ben hayatimda sebepsizce o kadar cok sey yaptim ki. Bu yaninda az kalir sirf iliski anlaminda soylemiyorum. Aynen kimselere anlatamadigimi ona anlattim dogru durust tanimadan. Cunku boyle daha kolay oluyor. Insan hayati ile ilgili gercekleri yeni tanidigi, tanimadigi birine daha kolay anlatabiliyor. Daha once boyle bir sey yasamamis. Nisanlisi oldugu icin o da dagitmak icin ordaymis. Allahtan ben de oradaydim engelledim onu. Gerci dedigin gibi benim sinirlamam yok. Ben, benimle olana bakarim. Oncesinin sonrasinin bir onemi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Sonuna kadar okudum da 2 kızı birden anlatmışsın aşk içinde aşk sanki aşksepşın olmuş konu. O kadar çabuk nasıl aşık oluyon anlamadım ama güzel hikaye devamını bekliyorum

Birine ilk gorustu asik oldum Texas'li kiza. Diger sarhos kiza da texas'li yi unutma surecimde asik oldum. Cok farkli anlardi hocam ya, tarifi zor :D

• okumadım rapor hazırlıyorum ama upluyorum o kadar yazmış adam emek var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 13 Nisan 2017; 9:48:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCA

okumadım rapor hazırlıyorum ama upluyorum o kadar yazmış adam emek var

hahahaha thanks :d

• Bunu okuyan varsa agir işsizdir Florida da yaşıyorum dan sonrasını ciddiye almadim )

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Bunu okuyan varsa agir işsizdir Florida da yaşıyorum dan sonrasını ciddiye almadim )

))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.